Sul on väga huvitav keskmine nimi. Kas vanemad on põhjendanud selle valikut?
Kunagi varem tahtis ema poissi saada ja seetõttu sündis nimi Pätrik. Hiljem, kui tuli ikkagi tüdruk oli kohe olemas nimi Iti, aga iseloomu oli sellel nimel väheks jäänud. Siis pandigi juurde varem mõeldud Pätrik.
Kuna ja millest tekkis mõte hakata tegelema blogimisega?
Pakun, et see oli umbes 5-6 aastat tagasi. Ma olin suur Soome blogide fänn ja nad olid nii ilusad ja stiilsed. Olin siis väga noor ja muidugi sellised pildiblogid olid väga inspireerivad. Elasin sel ajal väikelinnas ja mul polnud väga midagi näidata või üldse mingeid vahendeid blogi pidamiseks, aga tahtmine oli nii suur. Hakkasin lisama suvalisi pilte ja nii arenes see edasi – muudkui suuremaks, ägedamaks ja lõbusamaks.
Millised on blogimisega kaasnevad eelised või positiivsed küljed?
See on üks viis kuidas ma saan ennast väljendada ja on tore ja armas, kui inimesed räägivad ning elavad kaasa. On lahe näha, et saan kedagi samuti inspireerida. Olen täiesti kindel, et blogimine on mulle avanud ka mitmeid uksi.
Kuhu soovid blogimisega jõuda? Mis eesmärgid oled omale seadnud?
Kindlasti meeldiks mulle väga, et mu blogi oleks ka mujal maailmas tuntud. Mul on hea meel, et ma saan sellega tegeleda, eriti kui see ka teistele meeldib. Kõige mõnusam on pilte teha ja erinevates kohtades ringi trippida- kui saan seda kõike nautides teha, olen rohkem kui rahul!
Blogi sirvides panin tähele, et oled palju juukseid värvinud ehk kuidas sa neid hooldad?
Mul olid hiljuti halli värvi juuksed, mis päris korralikult neid kahjustas. Pidin ette võtma juuste tumedamaks värvimise, et nad päris hullu seisu ei langeks. Mul on alati olnud pikad ja paksud juuksed, aga peale halli värvi hakkasid nad oma elu elama ja lühemaks pudenema. See oli suhteliselt hirmutav. Nüüd kasutan erinevaid sügavniisutavaid ja kvaliteetsemaid hooldustooteid – shampoone ja maske, et taastada oma juuste tugevus ja paksus. Vaikselt tulemused ka paranevad.
Blogimisega on võimalik raha teenida ja seda ka juba Eestis, aga millega pigem ära ei elaks. Tegelikult see peakski nii olema.
Kas blogimisega on võimalik ka raha teenida või on see kujunenud pigem vabatahtlikuks ettevõtmiseks?
Blogimisega on võimalik raha teenida ja seda ka juba Eestis, aga millega pigem ära ei elaks. Tegelikult see peakski nii olema. Eesti brändid ei taha aru saada kui hea reklaamikanal võib üks blogi olla, sest reklaam jõuab suurele auditooriumile. Ehk isegi rohkem kui läbi ajakirjade. Blogides jääb reklaam internetis saadavale ning igaüks leiab selle kergelt üles. Lisaks sellele teevad blogijad häid pilte, mis on täis emotsioone. Igal pool mujal maailmas makstakse blogijatele, aga Eestis on seda tunduvalt vähem, kuid vaikselt jõuame ka meie selleni. Minul on blogis üleval väike sponsorite list, kus on brändid kellega ma olen teinud või teen koostööd.
Milline näeb välja sinu tavaline argipäev?
Tööpäeviti ma ärkan enne viite ja lähen tööle kuueks. Töö lõppeb kell kolm, mis on väga hea, sest siis on jäänud natukene valget aega(talvel), mida saab ära kasutada pildistamiseks. Kui ma pildistama ei lähe, siis teen trenni. Käin trennis neli korda nädalas. Hiljem kodus saadan kirju, jälgin teisi blogijaid ning teen kodused toimetused ära, et järgmiseks päevaks ette valmistada. Selline oleks mu kõige tavalisem päev.
Kuidas alustasid spordiga? Mis sind selleks motiveeris?
Ma olen peale kooli lõppu mitmeid kordi püüdnud trenniga algust teha. Alustatud treenimine on jäänud aga motivatsiooni tõttu peale paarinädalast tubli olemist pooleli. Pool aastat tagasi ma kohtasin oma poiss-sõbraga, kes oli 14 aastat tegelenud jõusaalis treeningutega ehk ma tundsin ennast tema kõrval sellise natukene pehmekesena. See oli lõplikuks motivaatoriks, et oma trennitegemine tõsiselt käsile võtta. Tegin algust jooksmisega, alustasin lolli dieediga(mis see aeg tundus igati õige) ja uurisin erinevate toiduainete ja treeningute kohta. Otsustasime koos jõusaali minna ja koos treenima hakata. Nüüdseks olen käinud kolm kuud MyFitnessi jõusaalides ja olen uurinud ja õppinud hästi toituma. See on tasapisi kujunemas mu elustiiliks.
Kas sul on eeskuju?
Kindlaid eeskujusid pigem ei ole. On kindlasti palju blogijaid, lauljaid ja sõpru, kellele alt üles vaatan. Kõigilt neilt on midagi õppida.
Autor: Ossy Aas, Pildid: Sportland