MyFitnessi pöörane spordisuvi
 | Sportland Magazine

Jaga „MyFitnessi pöörane spordisuvi
“

MyFitnessi pöörane spordisuvi


MyFitnessi spordiklubid asuvad Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Narvas, kokku on neid 18. Ükskõik, millisesse sa sisse astud, leiad eest juba tuttavad treeningkavad, asjatundlikud treenerid ning vajaliku varustuse meelepäraseks sportlikuks vahepalaks.

Kui läbi aasta on trennisõprade seas populaarsed Les Mills kontseptsiooni treeningud (BodyPump, BodyBalance jms), aga ka jõusaali ringtreeningud, siis värskendusena on spordiklubi töökas kollektiiv kokku pannud oma käsituse järgi täiesti uue sisuga treeningud MyBeat, MyFit abs ning MyFit body. Turundusjuht Marika Mäsaki sõnul on liikumishuvilised agarad väljakutseid vastu võtma ning eestlaste loodud kavade populaarsus on sisse saanud hea hoo.

MyFitness

MyFitnessi suvi on sportlikult kirev

Ilusad ilmad viivad inimesi rohkem õue treenima, kuid Marika kinnitusel jätkab üha enam spordisõpru oma regulaarset treeningprogrammi ka klubis. „Loomulikult panustame suvel lisaks igapäevasele tegevusele rohkem energiat ja aega väliüritustele, nii ise tehes, kui suurematel spordisündmustel soojendusel või lihashooldusel näpunäiteid jagades. Ideid ja energiat meil jagub, suuremateks ettevõtmisteks on sel aastal MyFitness Madness sari ja kaks laagrit Pärnus – My Fitness Les Mills Weekend ning MyFitness Power Camp. Meeles peame ka lapsi ja noori, kes saavad lustida laagrites, algab ju sportlik kasvatus maast madalast,” tutvustab turundusjuht klubi suuremaid kesksuviseid tegemisi.

MyFitness

Tule laagrisse!

„Les Mills laagritesse on oodatud nii algajad kui juba kogenud treenijad, programm on lai ning kõik harrastajad leiavad sealt kindlasti midagi meelepärast. Kui sa alles treenimisega algust teed, siis tule kindlasti, pole vaja karta, et ma ei jõua või ei oska. Proovi, naudi üritust ja tee paar trenni kaasa,” julgustab Marika.
Pühendunud jõusaalis treenijad on oodatud ühinema Pärnu rannas toimuva ettevõtmisega MyFitness Power Camp. „Laagrit juhendavad meie kogenud personaaltreenerid, kes lisaks treeningutele viivad läbi loenguid. See on hea võimalus koos pikk nädalavahetus veeta, tehnikat lihvida ning uusi teadmisi omandada. Usun, et nii mõnigi leiab oma tavapärasele rutiinile hoopis uue vaatevinkli. Muide, eraldi osa oleme pühendanud toitumisele.”

MyFitness

Spordilaager kui suveakadeemia 

Spordisündmuste laiem eesmärk on inimeste tervisekäitumisega seotud teadlikkuse tõstmine. „Paljud meie liikmed on avaldanud soovi enne või pärast treeningut oma treeneriga pikemalt vestlemiseks, et saada nõu nii tehnika kui toitumise osas. Paraku pole alati võimalik kõigile vastu tulla, tunniplaanid on tihedad ning treeneritel ei jätku piisavalt aega inimeste küsimustega põhjalikult tegelemiseks. Laagrid ongi selleks, et kõik aasta jooksul vähegi kogunenud teemad lahenduse leiaksid,” kinnitab Marika.

MyFitness

Ainult julgetele – MyFitness Madness Challenge

Väljakutseid armastavatele võistlusjanulistele spordisõpradele leiab menüüst MyFitness Madness Challenge’i, mille finaal ehk MyFitness Madness Final Race peetakse 29. juulil Keila terviseradadel. „Tegemist on takistusjooksuga, kus tuleb ette nii kiviseid mäkkeronimisi kui ka vesiliust laskumisi, mudas sumpamist ja mitmekümnekilose raskuse tassimist. Üllatusi jätkub, las üht-teist jääda ka saladuseks! Lisapunkte annab see, kui oled eelnevalt läbinud meie treeningute tunniplaanis erilisi „Madness” märgistusega treeninguid. Samas ei ole see eelduseks Keilas toimuval suve ägedamail takistusjooksul osalemiseks,” täpsustab Marika.

MyFitnessSport tugevdab meeskonnavaimu

Sportimisega on kõigil oma suhe, kes suudab end ise motiveerida, kes vajab selleks sõprade või miks ka mitte kolleegide tuge. “Sportland on hea näide ettevõttest, kust tullakse meie sündmustele lausa kogu tiimiga. Sportlandis on hästi vahva sportlik seltskond, kes armastab liikumist ning erinevaid väljakutseid. Sport seob ning tugevdab meeskonnavaimu,” innustab Marika ka teisi firmasid MyFitnessi üritustel osalemiseks oma tiime moodustama.

Tekst: Marta Vasarik

Fotod: MyFitness

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Kuidas valida tõuksi?

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus