Aasta läbi varbad liivas | Sportland Magazine

Jaga „Aasta läbi varbad liivas“

Aasta läbi varbad liivas

Soe liiv, mõnusad rannavolle- ja rannatennisetrennid, lahedad turniirid ja kõige taustaks kuumad muusikarütmid… Kõlab nagu suvepuhkus kuurordis? Tegelikult saab seda kõike nautida aasta läbi Tallinnas Teras Beachi sisehallis.

Teras Beachil on kolm liivaväljakut. Neid katab Portugalist toodud lumivalge, pehme ja soe liiv, mis ei tolma. Väljakutel saab mängida nii rannavollet kui ka rannatennist ja seda suvesoojuses, sest temperatuur on hallis püsivalt 26 soojakraadi.

Mängima ja treenima

Teras Beach on avatud varahommikust hilisõhtuni ja mängima saab tulla ka oma seltskonnaga. Selleks tuleb broneerida aeg kas terveks hooajaks või jooksvalt, nii nagu soovi ja võimalust on. Samuti korraldatakse kohapeal laste ja täiskasvanute trenne, mille käigus saavad rannaaladega tutvust teha nii algajad kui ka edasijõudnud. Trenne juhendavad Eesti parimad rannavõrkpallurid ja rannatenniseprofid.

Mitu korda aastas toimuvad Teras Beachil rannavolle ja -tennise turniirid, mis on mõeldud igal tasemel harrastajatele. Turniiride eesmärk ei ole lihtsalt parimaid välja selgitada – pigem see, et inimesed saaksid aasta ringi soojal rannaliival sportimist, mängu ja head seltskonda nautida. Võidurõõm on vaid boonus. Peale igat treeningut ja turniiri saab pesta ja lõõgastuda Teras Beachi saunades.

Mis veel toimub?

Teras Beach ei ole aga vaid rannamängude harrastajatele, sest joogatajatele pakutakse hommikusi joogatreeninguid. Samuti võib igaüks korraldada rannaliival oma ürituse. Alguses võib näiteks seltskonnaga rannamängudes mõõtu võtta, siis saunamõnusid nautida, hiljem endale baarist karastava joogi tellida ja mõnusa muusika saatel tantsu lüüa.

Teras Beach korraldab ka ise põnevaid üritusi. Näiteks septembri lõpus toimus erakordselt vinge slackline’i ühistreening Tauri-Viljar Vahesaare eestvedamisel.

Põnevaid üritusi tuleb veegi, seega hoia silm peal Teras Beachi Facebookil ja veebilehel.

Tuul, vihm ja külmakraadid Teras Beachile ei pääse – siin kestab suvi igavesti!

Teras BeachMiks mängida rannavollet ja rannatennist?

Mänguväljakul on soe ja pehme liiv
Liivas liikumine annab väga hea koormuse
Liivas treenimine koormab vähem liigeseid
Areneb koordinatsioon, osavus ja vastupidavus
Suurepärased emotsioonid ja mängurõõm

Tekst: Terje Juur

Fotod: Rasmus Kooskora / Jake Farra / Teras Beach

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Mägede kutse – kui hobi kisub mugavustsoonist välja

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus