Timberland 10 aastat Eestis | Sportland Magazine

Jaga „Timberland 10 aastat Eestis“

Timberland 10 aastat Eestis

 

„Läbi aastate oleme tundnud rõõmu teenides ühiskonda, kes väärtustab kvaliteeti, vastupidavust ja originaalsust. Timberlandi bränd on läbi aegade enda kollektsiooni täiendanud, muutes seda paremaks ja leides viise, kuidas pakkuda aina rohkem mitmekülgsust,” sõnab Timberland Eesti brändijuht Indrek Uibo. „Meil on hea meel tähistada Timberlandi 10 sünnipäeva Eestis. Tähistame ja naudime üheskoos,” lisab ta.

Timberlandi siht lähiaastateks on rohkem arvestada oma klientidega ja vastata nende vajadustele. Timberlandi müügi asepresidendi Mariano Alonso sõnul on plaanis keskenduda kolmele peamisele strateegilisele sambale: “Suurendada meeste vabaajajalatsite turuosa, leida tee naiste südamesse, pakkudes neile soliidseid ja naiselikke jalanõusid, ja arendada oma rõivaäri, et muutuda tugevamaks tegijaks elustiilitoodete alal.”

Käesoleva sügis-talve fookuses on Timberlandi põhiväärtused ehk saapad. Lai ja värviline saapavalik ootab  mehi, naisi ja lapsi Timberlandi ja Sportlandi kauplustes. Timberlandi kauplused asuvad Tallinnas Kristiine, Ülemiste ja Rocca al Mare keskustes ning Tartus Lõunakeskuses ja Kaubamajas.

Brändi 10. juubeli puhul saavad kliendikaardi omanikud kõikidelt Timberlandi toodetelt -10%.

Timberlandi bränd asutati 1973. aastal, kui nad tõid turule maailma esimese veekindla nahksaapa (tuntud kui Yellow Boot). Käsikäes tehnoloogiliste arendustega on Timberlandi prioriteetideks toodete mugavus, vastupidavus ja kvaliteet. Timberlandi saapaid, kingi, riideid ja varustust saab kanda aastaringselt, arvestades välist keskkonda. Kõik tooted on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest ja tooteprotsess lähtub keskkonnasõbralikkusest. See teeb Timberlandist maailma ühe keskkonnasõbralikuma brändi.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Kevade superstaarid ketsiriiulil

On täiesti kindel, et kevadised lemmikjalatsid tulevad ketsiriiulilt. Põhjuseid pole vaja kaugelt otsida. Ketsid on äärmiselt mugavad, neid saab kanda…

Järgmine postitus:

Lai valik Talvesaapaid! Tseki siia ja leia oma lemmik!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus