Alpide südames sündinud perefirma Salomon | Sportland Magazine

Jaga „Alpide südames sündinud perefirma Salomon“

Alpide südames sündinud perefirma Salomon

Nimelt oli Georges Salomon 20. sajandi teisel poolel vaieldamatult üks kõige mõjukamaid ja uuendusmeelsemaid suusavarustuse tootjaid. Perefirma, mis sai alguse 1947. aastal Prantsusmaal, Alpide südames Annecys, on nüüdseks tuntud üle terve maailma. Ettevõtte loomise taga seisid Georges Salomon, tema isa François ja ema Jeanne.

Väikesest töökojast maailma tippu

Perekonna alpikülas paiknenud töökojas valmistati esialgu tollele ajale kohast suusavarustust. Üsna pea leiti aga uuenduslikke ideid ja nii sündiski legendaarne kaubamärk. 1957. aastal asendas Salomon nahast suusakinnitused innovaatiliste suusasidemetega. 15 aastat hiljem tõusis ettevõte kõige edukamaks suusasidemete tootjaks maailmas, müües ainuüksi 1972. aastal üle miljoni paari kinnitusi. 1990. aastal lasi Salomon turule aga esimesed suusad.

Suusatajad

Ettevõtte pühendumus ja suur kirg talispordi vastu on toonud palju uusi tuuli nii alpi- kui ka murdmaasuusavarustusse. Kaubamärk on toonud uusi lahendusi ka lumelauasõitjatele, mägironijatele, matkajatele ja paljude teiste spordialade harrastajatele. Salomoni teeb eriliseks see, et ta leiab uudsetele ideedele ka praktilise lahenduse. Firma nihutab võimalikkuse piire, et pakkuda oma varustuse kasutajale parimaid elamusi nii suusa- kui ka matkarajal.

Koostöö parima võimaliku elamuse nimel

Salomon valmistab eri spordialadele mõeldud jalatseid, rõivaid ja sinna juurde kuuluvat varustust. Kõik tooted on valminud Annecy Design Centeris koostöös sportlaste, disainerite ja tootearendajatega. Sellise koostöö abil otsitakse toodetele pidevalt uusi lahendusi, mis pakuksid nende kasutajale meeldivaid elamusi.

Salomoni eesmärk on toota spordivarustust nii tippsportlastele kui ka tulihingelistele harrastajatele. Oluline on see, et kandja tunneks ennast mugavalt ja ületaks endale seatud eesmärke. Ei ole olemas halba ilma – õige varustuse puhul on vabas õhus viibimine puhas seiklus ja nauding.

Vaata videot Salomonist:

Jaanuarikuu pakkumine:

Tekst: Laura Kalam

Fotot: Salomon

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Mõnus trenn algab spordipesust

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus