EOK sõlmis Sportlandiga toetajalepingu aastani 2022 | Sportland Magazine

Jaga „EOK sõlmis Sportlandiga toetajalepingu aastani 2022“

EOK sõlmis Sportlandiga toetajalepingu aastani 2022

Eesti Olümpiakomitee kuulutas 14. jaanuaril välja kaks koostöölepet – juba 15 aastat EOK toetajaks olnud online-spordiennustusettevõttega Paf ning partnerist toetaja staatusesse tõusnud Sportlandiga. Mõlemad koostöölepped kehtivad kuni järgmiste taliolümpiamängudeni Pekingis 2022. aastal.

EOK president Urmas Sõõrumaa märkis, et nii Paf kui ka Sportland on olnud EOK pikaajalised koostööpartnerid. „Oleme Pafile tänulikud nende 20-aastase usalduse ja panuse eest Eesti sporti. Märkimisväärne on ka Sportlandi tõus toetaja staatusesse – see tähendab, et Eesti spordi suurtoetajad Anti Kalle ja Are Altraja, kes on juba mitme oma ettevõttega EOK toetajad ja partnerid, toovad meie olümpiaperesse veel ühe oma ettevõtte. Meie ideaalid-väärtused oma toetajatega on sarnased ning üheskoos saame teha suuri asju,“ ütles Sõõrumaa.

Urmas Sõõrumaa ja Gerd Kiili
Urmas Sõõrumaa ja Gerd Kiili Foto: Kalev Lilleorg / EOK

Paf toetab Eesti Olümpiakomiteed nelja-aastase perioodi peale 400 000 euroga. Pafi esindaja Allar Levandi julgustas 400 000 eurost tšekki üle andes kõiki ettevõtteid ühiskonnale tagasi andma. „Need ettevõtted, kes on suutelised ühiskonda tagasi panustama, võiksid seda teha. EOK on meie hinnangul toetamiseks suurepärane, sest asjaajamine on läbipaistev ja toetusrahad lähevad spordi hüvanguks. Loodan, et meie töö viljad kuluvad Eesti spordile marjaks ära,“ ütles Levandi.

Parimas võimalikus varustuses 

Sportland tagab Eesti koondistele Salomoni võistlusvarustuse sarnaselt 2018 PyeongChangi taliolümpiamängudele ka 2022 Pekingi taliolümpial ning lisaks 2020 talvistel noorte olümpiamängudel Lausanne’is ning 2019 ja 2021 Euroopa talvistel noorte olümpiafestivalidel vastavalt Sarajevos ja Vuokattis.

Sportlandi juhatuse esimees Gerd Kiili sõnul on uhke anda oma panus tublide Eesti sportlaste edusse maailma suurimatel spordivõistlustel – olümpiamängudel. „Salomon on maailma üks innovaatilisemaid talispordibrände ja saame kinnitada, et Eesti taliolümpialased võistlevad parimas võimalikus varustuses,“ lausus Kiili.

Kristjan Ilves
Kristjan Ilves Salomoni riietes PyeongChangi taliolümpial Foto: Karl Altraja

Salomon – meeldivate elamuste nimel

Perefirma Salomon loodi 1947. aastal Prantsusmaal, Alpide südames Annecys ning on nüüdseks tuntud üle terve maailma. Salomon toodab eri spordialadele mõeldud jalatseid, rõivaid ja sinna juurde kuuluvat varustust. Kõik tooted on valminud Annecy Design Centeris koostöös sportlaste, disainerite ja tootearendajatega. Sellise koostöö abil otsitakse toodetele pidevalt uusi lahendusi, mis pakuksid nende kasutajale meeldivaid elamusi.

Salomon peab igas valdkonnas oluliseks, et nende toodete kandja tunneks ennast mugavalt ja ületaks endale seatud eesmärke ning varustuse taha ei tohi siin jääda mitte midagi. Üks brändi juhtmõtetest on seegi, et ei ole olemas halba ilma – õige varustuse puhul on vabas õhus viibimine puhas seiklus ja nauding.

Ausa mängu ja olümpiaväärtuste eest

Aastani 2020 kehtivad ka EOK toetajalepingud Coopi, ERGO, JCDecaux, Montoni, NIKE, Olympic Casino, Toyota ja USS Security’ga.

Eesti spordi katusorganisatsioonina seisab Eesti Olümpiakomitee ausa mängu põhimõtete ja olümpiaväärtuste eest. EOK tagab tippsportlaste ettevalmistuse ja osalemise tiitlivõistlustel, viib ellu noorsportlastele suunatud järelkasvuprogramme ning suurendab positiivsete eeskujude kaudu liikumisharrastuse kandepinda.

Tekst: Sportland Magazine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Kõrvemaa ootab suusatajaid rajale iga päev ning maratonile 19. jaanuaril

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus