Iga minut loeb! | Sportland Magazine

Jaga „Iga minut loeb!“

Iga minut loeb!

Ära oota homset ning liitu juba täna Sportlandi, Under Armouri ja Endomondo imelihtsa, põneva ja motiveeriva väljakutsega. Osale ise ja kutsu kindlasti sõbrad ka, sest koos on lõbusam.

Katseta piire

Väljakutse on tõepoolest lihtne – Endomondo keskkonnas tuleb koguda võimalikult palju spordiminuteid, olles erinevatel spordialadel nii aktiivne kui võimalik.

Osaledes selles väljakutses ületad ennast kindlasti ja saavutad iseenda üle mitu magusat võitu. Mis võiks veel ägedam olla?

Sportland premeerib omalt poolt TOP 5 meest ja naist, kes koguvad kõige rohkem trenniminuteid ja on väljakutse lõppedes pingereas esimesed. Iga lisaminut suurendab võiduvõimalust ja iga sisselogitud minut võib pingerida muuta. Seega pane oma võimed proovile, katseta piire ja anna endast maksimum.

Under Armouri sportlane Egle Eller-Nabi
Under Armouri sportlane Egle Eller-Nabi

Spordiala vali ise

Mõistagi saad sa ise otsustada, millisel spordialal aktiivseid minuteid koguda (arvesse ei võeta vaid päevast sammulugemist). Kogu trenniminuteid oma lemmikalal või katseta hoopis midagi uut! Mine jooksma, sõida rattaga, suusata, uisuta või käi ujumas – Endomondosse saad salvestada trenne enam kui 50 spordialal.

Kui treenid väljas ja GPS-signaal on telefonile kättesaadav, siis salvestatakse automaatselt ka trenni teekond. Kui treenid siseruumides ja GPS-signaali ei ole, saad pärast oma tulemused ja tegevused käsitsi Endomondosse sisestada. Näiteks, kui lähed basseini ujuma, siis saad andmed hiljem Endmomondosse salvestada.

Bänner

Mis on Endomondo?

Kui sul veel Endomondot ei ole, siis saad rakenduse oma telefoni laadida.

Ja muidugi ei ole Endomondo vaid trennide salvestamise vahend, see on rakendus, millega saad ennast jälgida ja uusi eesmärke seada. Näiteks võimaldab rakendus vaadata hiljem kõiki tehtud treeninguid, erinevate spordialade tulemusi ja spordiala lõikes välja võtta distantsid, treeningkorrad, keskmise pulsi, kulutatud kalorid jne. Endmomondo on tark abimees, mis muudab sportimise põnevamaks.

Võidavad kõik

Kutsu väljakutsega liituma kindlasti ka oma sõbrad, sest koos on lahedam! Kuna Endomondo saab mugavalt siduda näiteks Facebooki kontoga, siis saad seal enda treeningutest sõpru teavitada ja ka nende tegemisi jälgida. Nii saate üksteist veelgi enam motiveerida, sest sageli tekib ju endalgi tahtmine kohe sportima minna, kui näed, et sõbrad seda just teevad.

Sportlandi, Under Armouri ja Endomondo väljakutsega saad liituda kogu väljakutse perioodi jooksul – isegi kui liitud alles viimasel päeval, lähevad arvesse kõik veebruarist märtsi lõpuni tehtud ja Endomondosse salvestatud treeningud.

Ja võitjad ei ole ainult need, kes lõpuks 10 parema hulka pääsevad, võidavad kõik, kes ennast ületavad. Võit iseenda üle ja endale seatud eesmärkide täitmine ongi kõige väärtuslikum asi üldse!

Kampaania

Lisainfo:

Väljakutse kestab 1. veebruarist 31. märtsini ning selle lõppedes premeeritakse kümmet kõige aktiivsemat osalejat 100 eurose Sportlandi kinkekaardiga.

Lisaks saadetakse 20. märtsil kõikidele liitunutele -30% allahindluskupong Under Armour toodete ostmiseks Sportlandi kauplustest.

Võitjaid teavitame e-maili teel ning nende nimed kuulutame välja ka Endomondo ja SportlandMagazine.com keskkonnas 5.04.2017.

Täpsemad reeglid siit!

Liitu ka FB kommuuniga, mis ühendab Eesti Endomondo sõpru. Leiad selle siit!

Edu ja mõnusat sportimist!

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Joosep Martinson

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Roheliste rattaretk sõidab Lahemaale

Retk „Kuidas elad, Lahemaa rahvuspark?“  toimub 21.-22. augustil 2021  marsruudil Kolga-Sae talu-Leesi-Juminda-Tapurla-Hara-Loksa-Suurpea-Pärispea-Viinistu-Vihasoo-Käsmu-Võsu-Altja-Vihula-Sagadi-Võsupere-Palmse-Ilumäe-Laukasoo-Joaveski-Nõmmeveski-Kolga. Kuna Lahemaa Rahvuspark peab tänavu 50. juubelit, on…

Järgmine postitus:

Sportland challenge in Endomondo

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus