KONKURSS: OTSIME KUNSTNIKKU! | Sportland Magazine

Jaga „KONKURSS: OTSIME KUNSTNIKKU!“

KONKURSS: OTSIME KUNSTNIKKU!

Sportland on koostööd teinud nii spordi, muusika, lavakunstide kui muude valdkondade tõeliselt revolutsiooniliste tegijatega. Sellel aastal otsime me aga kõige vingemaid ja andekamaid digitaalse kunsti viljelejaid. Näita meile, mida suudad sina teha “pintsliga” ja meie näitame seda kogu riigile.

Kuidas osaled?
Kampaanias osalemiseks laadi alla üks näidispiltidest SIIT ja tee sellest kunstiteos, kus osa pildist jääb fotoks ning osa muutub justkui maaliks. Lisame siia natuke inspiratsiooni ka žürii lemmikutelt kunstnikelt. 😉

Mis on auhind?
Sportlandi professionaalne žürii valib 5 oma lemmikut ning nende piltide autorid võidavad 300€ väärtuses jaehinnas tooteid Sportlandist ja võimaluse olla meie üleriigilise sügiskampaania üks autoritest. Võitjatega lepitakse kokku kampaania töötasu ning autorit esitletakse kõikides Sportlandi kanalites ja meedias.

Rahvas valib oma lemmiku ning selle pildi autor võidab 500€ väärtuses jaehinnas tooteid Sportlandist.

Lisaks valib Photopoint oma lemmiku ning selle pildi autor võidab endale Wacom graafikalaua väärtuses 199€.

Kui kaua on sul aega?
Kunstnike otsingud toimuvad 24.05-25.06.18
Rahvalemmikut valitakse 26.06-6.07.18
Võitjad kuulutatakse välja hiljemalt 9.07.18

Kampaania reeglid?
Iga inimene võib konkursile esitada 1 digitaalse kunstiteose. Laadides üles oma teose kinnitad, et kõik teose õigused kuuluvad sinule. Konkursile ei võeta vastu teoseid, mis eksponeerivad meelemürke (tubakas, alkohol, jmt) või on muul moel ebaeetilised. Kui konkurssi käigus avastame, et teos ei vasta kampaaniatingimustele eemaldatakse see konkursilt. Rahvalemmiku hääletuse puhul jätame endale õiguse eemaldada konkursilt tööd, mille puhul kahtlustame häälte ostmist või tehniliselt tulemustega manipuleerimist.

PS! Kõiki konkursile esitatud töid kasutame ainult antud konkurssi raames. Juhul kui soovime mõnda tööd kasutada mõne muu kampaania raames, siis sõlmitakse autoriga eraldi kokkulepe.

Võitjad

Žürii lemmikud – Inna Fjodorova, Helene Maria Skovgaard, Kert Aavere, Maria Teor ja Elise Maria Olesk.
Photopoint lemmik – Nataly Eensaar.
Rahva lemmiik – Andreas Hiiemägi

Are Altraja

Sportland International Group asutaja ja kaasomanik. Tema energia ja ideed peituvad kogu Sportlandi identiteedi taga.

Maarja Nigol

Sportland Eesti turundusjuht, kelle käe all sünnivad kõik Sportland Eesti kampaaniad. Tema igapäevatöö on hoolitseda selle eest, et Sportlandi visuaalne käekiri oleks alati brändi peegeldav ja trende loov.

Karmo Ruusmaa

Eestimaiste brändide GOONS ja BALLZY looja ning kunstnik, kelle tööd on märgatud nii siin kui teisel pool lahte. Mees kelle illustratsioonid on võitnud NBA väljaannete, maailmakuulsate räpparite ja paljude Instagrami (@peachbutter_) jälgijate südamed.

  • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kommentaarid

  1. Ulvi Jõesaar

    KARGE
    Kategooria:
    Autor: Kert Aavere

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Roheliste rattaretk sõidab Lahemaale

Retk „Kuidas elad, Lahemaa rahvuspark?“  toimub 21.-22. augustil 2021  marsruudil Kolga-Sae talu-Leesi-Juminda-Tapurla-Hara-Loksa-Suurpea-Pärispea-Viinistu-Vihasoo-Käsmu-Võsu-Altja-Vihula-Sagadi-Võsupere-Palmse-Ilumäe-Laukasoo-Joaveski-Nõmmeveski-Kolga. Kuna Lahemaa Rahvuspark peab tänavu 50. juubelit, on…

Järgmine postitus:

Aitame koos noored olümpiale!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus