Marlen Heldemeel kutsub trennisaali maailma vallutama | Sportland Magazine

Jaga „Marlen Heldemeel kutsub trennisaali maailma vallutama“

Marlen Heldemeel kutsub trennisaali maailma vallutama

Treener Marlen Heldemeel jõudis spordini juba üsna noorelt. Tema esimeseks alaks oli judo, millele järgnesid kikkpoks ja klassikaline poks, sealt edasi jõusaali- ja intervalltreeningud ning täna on tema üheks meelisalaks ka taipoks.

„Minu päev algab treeningute juhendamisega, seejärel veedan suure osa ajast oma parima sõbranna ehk tütrega ning õhtuti juhendan jälle teisi või spordin ise,“ ütleb Marlen.

Ta usub HIIT (hing intensity interval training) treeningusse, mida saavad tema käe all proovida kõik huvilised. „Uskusin sellesse juba siis, kui see veel väga populaarne polnud,“ sõnab ta.

Marlen naudib tööd treenerina ja talle pakub rahulolu eelkõige see, kui ta trenni andes näeb, et iga tema sõna on treenitavate jaoks edasiviiv jõud.

Marlen Heldemeel

Trenn tõstab enesekindlust

Ta on veendunud, et sporti võiksid teha kõik ning õige alani aitab tema arvates jõuda katsetamine. „Füüsilise keha eest hoolitsemine alandab stressitaset, tõstab tuju ja nii võtab kui ka annab energiat. Õnnelik inimene elab kauem. Mina pole trenni lõppedes veel mitte kunagi ühtegi mossis nägu näinud. Kui teed trenni, siis näed hea välja, mis omakorda tõstab enesekindlust, mis saadab sind nii kodus, tööl kui ka puhkehetkel,“ arvab Marlen ja lisab, et väga hea treener on suurepärane meelelahutaja, veel parem motivaator ning läheneb treeningutele strateegiliselt. „Lisaks kuulab, analüüsib ning hoiab nii-öelda sõrme pulsil.“

Marlen HeldemeelTasa ja targu

Kui paljud meist nurisevad sageli vähese motivatsiooni üle, siis Marleni jaoks on selle leidmine lihtsaimast lihtsam. „Kõlab ehk primitiivselt, aga mulle piisab uutest mugavatest trenniriietest ja väga heast playlist’ist ning olengi juba saalis tagasi!” lausub ta.

Kui vahel on tõesti veidi raske ning väsimus peal, siis mõtleb ta trennijärgse rahulolutunde peale ja meelitab end siiski sportima. „Treenin kolm kuni neli tundi nädalas, kuigi tahaksin rohkem, aga kaine mõistus palub mul maha rahuneda ning tasa ja targu tegutseda. Hetkel soovin, et jätkuks aega aktiivselt taipoksiga tegelemiseks ning lisaks tuleb selle aastanumbri sisse mahutada ka mõned harivad koolitused,” avaldab Marlen.

Valmis maailma vallutama

Trennile keskendumine nõuab Marleni sõnul meeleseisundit, mida saab ise luua. „Mitte keegi ei tule sulle head tuju pakkuma. Soovitan trennisaali uksest sisse astudes anda endale lubadus, et jätad kõik mured, rõõmud ja kõrvalised asjad ukse taha ning sisened nii-öelda valge lehena, valmis maailma vallutama,“ lausub ta.

„Lisaks soovitan veidi mõelda ja paberile kirja panna kõik, mis sulle enda juures ei meeldi või meeldib. Seejärel võta negatiivsed asjad ükshaaval ette, keskendu korraga ainult ühele ning hakka seda muutma. Enne kui märgatagi jõuad, on kõik paremaks muutunud,“ lausub treener.

Marlen Heldemeel

Hea kaaslane on Under Armour

Kuna Marlen hindab treeningriiete puhul mugavust, siis on tema valik Under Armour. Eriti olulised on tema jaoks hästi istuv aluspesu, spordirinnahoidja ning kõrge värvliga pikad püksid, mis ei vaju alla ja tunduvad jalas nagu oma nahk. Under Armour kõike seda ka pakub.

„Minu silmis on tegu tõsiste sportlaste brändiga,” ütleb Marlen ja lisab: „Värvidest eelistan musta, sest sportimine on justkui matus rasvadele. Must crop top ja retuusid on alati minu üks valikuid. Kui need veel ka veidi läigivad, siis on juba super.”

Tekst: Marta Vasarik

Fotod: Jake Farra

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Uus lisajõud Sportlandi klienditeeninduses

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus