Meeleolukas fotogalerii: We Run Tallinn | Sportland Magazine

Jaga „Meeleolukas fotogalerii: We Run Tallinn“

Meeleolukas fotogalerii: We Run Tallinn

Tallinna Maratoni raames toimunud Nike Noortejooksul startis tänavu rekordarv osalejaid – pealinna tänavatel pani ennast 5 km jooksurajal proovile ligi 4000 noort.

Lisaks rohkearvulisele osavõtule purustati We Run Tallinn jooksul ka teisi rekordeid. Kui eelmisel korral võitis meeste arvestuses Olavi Allase ajaga 14:55, siis tänavu tuli esimesena üle joone sama mees, aga ajaks märgiti talle 14:24,5. Teisena lõpetas Johannes Sikk ajaga 14:29,7 ning kolmandana lippas üle lõpujoone Leonid Latsepov ajaga 14:34,4.

Naistest oli tänavu kiireim eelmisel aastal teise koha saavutanud Kelly Nevolihhin ajaga 17:05,4 (eelmisel aastal aeg vastavalt 17:41,1). Teise koha saavutas Katrin Zaitseva ajaga 17:08,1 (eelmisel aastal 18:46,8) ning kolmas oli Jekaterina Mirotvortseva ajaga 17:13,5 (eelmisel aastal 19:22,0).

We Run Tallinn ambassadoridest käisid jooksurada nautimas Liis Velsker, Liisa Leetma, Keili Sükijainen, Jüri Pootsmann, Janek Õiglane, Villem Reimann, Marie Tauts, Laura-Liisa Leosk ja paljud teised.

Vabaduse väljakul toimunud kontserdil astusid Nike Noortejooksu raames üles villemdrillem ning Stefan bändiga. Õhtut juhtisid ja meeleolu hoidsid üleval Vaido Pannel ja Rainer Olbri ehk Metsakutsu.

NB! We Run Tallinn medaliga on kõik jooksutooted Nike Esinduskauplustes kuni septembri lõpuni saadaval 30% soodsamalt.

Vaata siit meeleolukat galeriid, mille fotod tegid Marleen Muhuste ja Rasmus Kooskora.