Polar Vantage M – sinu usaldusväärne trennikaaslane | Sportland Magazine

Jaga „Polar Vantage M – sinu usaldusväärne trennikaaslane“

Polar Vantage M – sinu usaldusväärne trennikaaslane

Kevad on käes ja paljud on leidnud trennitegemiseks uue hoo. Treeningutele saad aga veelgi rohkem kvaliteeti anda uue spordikellaga.

Polar Vantage M on täiustatud jooksu- ja spordikell GPS-i ja randmelt pulsi mõõtmisega. See on universaalne kell, mis annab sinu käsutusse kõik andmed, mida vajad oma tulemuste parandamiseks.

FIT_Vantage_M_Polar Vantage M ühendab endas uusima sporditehnoloogia ja kerge disaini. Kell mõõdab randmelt pulssi Polar Precision Prime anduri sünteestehnoloogia abil. See uuendus ühendab endas pulsi optilise mõõtmise ja nahakontakti kaudu mõõtmise, et välistada igasugused liikumismoonutused, mis võiksid häirida pulsi signaali ja genereerida ebausaldusväärseid näite. Sel moel on tagatud südamelöökide täpne jälgimine ka kõige keerukamates tingimustes ja treeningkordade ajal.

FIT_Vantage_M_

Polar Vantage M töötab sujuvalt koos Polar Flow’ga, mis on rakendus, mille kaudu saad jälgida oma treeningut, und ja aktiivsust. Polar Flow abil on kõik su treeninguandmed ühes kohas hõlpsalt kättesaadavad. Samuti saad oma andmeid sünkroonida muude veebispordikogukondadega, nt Strava või TrainingPeaksiga.

FIT_Vantage_M_Tänu vahetatavale randmepaelale sobitub Polar Vantage M iga outfit’i ja olukorraga. Võid seda kanda nii trenni tehes, kontoris kui ka vabal ajal. Polari vastupidavad spordirihmad on Sportlandis saadaval kahe värviga: valge ja must. Rihmad on valmistatud TPE-i materjalist ja silikoonist ning on saadaval kahes suuruses, et tagada parim võimalik sobivus. Tänavastiilile saad anda viimase lihvi riidest rihmaga, mis on valmistatud ümbertöödeldud PET-kedrusest.

Riidest rihmasid saab kellasepa juurest igaüks endale sobiva soetada, tuleks vaid jälgida, et rihma laius oleks 22mm.

Kas soovid parandada oma võimekust lemmikspordialal või mõõta oma saavutusi teistel spordialadel – Polar Vantage M on alati sulle abiks ja heaks kaaslaseks.

Tekst: Sportland Magazine

Fotod: Timo Jarvinen / Polar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Kristel Aaslaid ja Valter Soosalu võtsid vastu Get More Fit väljakutse

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus