Sportlandi in-store manager Eveli Järvetar: kaupluse väljapanek võiks moodustada ühtse terviku | Sportland Magazine

Jaga „Sportlandi in-store manager Eveli Järvetar: kaupluse väljapanek võiks moodustada ühtse terviku“

Sportlandi in-store manager Eveli Järvetar: kaupluse väljapanek võiks moodustada ühtse terviku

Paljudes kauplustes püüavad klientide pilku väljapanekud, mis tutvustavad kollektsioone, loovad emotsiooni ja pakuvad silmailu. Sportlandi kauplustes hoolitseb tootekollektsioonide atraktiivse ja pilkupüüdva esitlemise eest Eveli Järvetar, kes on selles ametis tegutsemas käesoleva aasta jaanuari algusest.

Amet on Eveli jaoks uus, kuid mitte tööandja, sest Sportland Eestis on ta töötanud juba kümme aastat. „Alustasin klienditeenindajana, viimased kolm aastat olin Sportland Järvel vanemteenindaja. Kindlasti olen ajaga omandanud palju uusi teadmisi, kuna iga järgmine ametipositsioon õpetab midagi uut,“ räägib Eveli senistest kogemustest. „Uuele kohale kandideerimine väga lihtsalt ei käinud, sest pidin panema end olukorda, kus astun oma mugavustsoonist välja. Siiski on mind alati paelunud uued väljakutsed ning kaupluse visuaalse külje kujundamine on just viimasel ajal olnud üks mu lemmikuid ülesandeid, seega otsustasin ennast proovile panna,“ lausub ta verivärske töö kohta. „Astun väljakutsele vastu täispühendumuse ning suure põnevusega!“

Eveli JärvetarIn-store manager’ina tööle asudes seadis Eveli endale kindlad eesmärgid. „Minu eesmärk on endale kiiresti selgeks teha uue ametiga kaasnevad ülesanded ja pingutada, et jätkusuutlikust arengust ja innovaatilistest ideedest  puudust ei tuleks. Kindlasti pean väga oluliseks sisekommunikatsiooni, sest kui kogu Sportlandi tiim saab aru mida ja miks me teeme, on tulemused kõrgemad ja eesmärk inimesi väljapanekutega inspireerida ja motiveerida, paremini täidetud“ räägib ta.

Töö on põnev ja vaheldusrikas

Igaljuhul on uus amet põnev ja vaheldusrikas. „Mul on uus tiim ja uus vastutusvaldkond. See ametikoht on hästi mitmekülgne ning kuna olen loomult selline, kellele meeldib liikuv töö, siis see sobib mulle. Mitmekülgsuse garanteerib see, et saan poes luua väljapanekute näol emotsiooni ning arvuti taga tegeleda in-store materjalide planeerimisega,“ selgitab Eveli. Kuna Sportlandi kauplusi on palju ja nende ülesehitus on mõneti erinev, peab ka plaanid tegema kaupluste puhul pisut erinevad, näiteks peab vaatama ja plaanile joonistama, mis mahus ja mis mõõtudes materjalid just sinna sobivad.

In-store manager’i peamised tööülesanded ongi väljapanekute ja in-store materjalide planeerimine ning teostamine. Viimaste hulka kuuluvad näiteks ka kampaaniate materjalid ehk kõik, millega saab klientidele emotsiooni edastada. Eveli tegeleb ka brändi- ja vaateakende materjalide planeerimisega ning lisaks Sportlandi põhikauplustele kuuluvad tema hoole alla Timberland ja Sportland Outlet kauplused.

Eveli Järvetar

Töö tõttu jälgib Eveli nüüd tunduvalt rohkem ka seda, mismoodi maailma parimates jaemüügi keskkondades on kollektsioonid eksponeeritud ning samuti hoiab end kursis meie turul toimuvaga. „Mulle meeldib, kui kõige säravam toode on välja toodud ning kui tooteseina toetavad õiged aksessuaarid, näiteks jalatsid või kotid. Jälgin üldist pilti, kuidas kõik omavahel kokku on pandud, sest kogu väljapanek peab moodustama ühtse terviku,“ lausub ta. “Väljapanekute tegemisel on väga oluline jälgida ka vastava brändi juhiseid, et anda edasi kollektsiooni õige sõnum, samal ajal rikastes seda kohaliku lisaga.”

Sport ja liikumine on olulised

Kuna tööandja uue ametkoha tõttu ei vahetunud, siis staažika Sportland tiimi liikmena teab naine hästi oma tööandja väärtust. „Hindan seda, et Sportlandis on võimalus väga palju areneda nii inimesena kui ka töötajana. Samuti on väga suureks boonuseks erinevad sportimisvõimalused, mida meile pakutakse,“ kiidab ta.

Eveli Järvetar lapsega rabasLoomulikult ei käi Eveli ise spordist kaarega mööda. „Olen varasemalt tegelenud tantsimisega ning see on olnud hobi, mida olen tõepoolest väga nautinud,“ sõnab ta. Praegu pere kõrvalt tantsimiseks aega ei jää, aga kui võimalus on, siis käib ta jõusaalis või rühmatrennis. „Tahan sporti teha tundega, et miski mind selleks ei sunni, teen trenni seetõttu, et endal oleks hea enesetunne.“

Kuna spordiklubides treenimiseks ei ole viimasel ajal riigis kehtestatud reeglite tõttu eriti võimalusi olnud, siis kõige rohkem aitab praegu head vormi hoida hiljuti perre võetud koer. „Õnneks hoiab koer kogu peret liikumises. Tänu temale oleme avastanud rabad ja matkarajad. Mõnus väljasõit nädalavahetusel loodusesse aitab tuulutada nii meeli kui ka mõtteid,“ kinnitab Eveli.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: erakogu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Sportland tutvustab oma tiimiliikmetele päris mahepõllundust, päris Eesti moodi

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus