Tipneri karika võitis Narva Trans | Sportland Magazine

Jaga „Tipneri karika võitis Narva Trans“

Tipneri karika võitis Narva Trans

Evald Tipneri karikavõistluste finaali võitis laupäeval A. Le Coq Arenal JK Narva Trans, kes alistas lisaajal 2:1 Nõmme Kalju FC.

JK Narva Trans teenis kohtumise alguses penalti, kuid Roman Nesterovski löök tabas latti. Enne mängu avaväravat jättis hea võimaluse kasutamata Transi ründaja Eric McWoods, kelle peaga löök tabas samuti latti.

Esimesena nõelas hoopis Nõmme Kalju – Robert Kirss tsenderdas palli vasakult äärest tagumisse posti ning Liliu lõi palli peaga väravasse. Poolaja lõpus suutis Trans viigistada, kui Aleksandr Zakarliuka realiseeris 44. minutil penalti.

Teisel poolajal väravaid ei löödud, kuid 68. minutil jäi Kalju vähemusse, kui teise kollase kaardi teenis Maximiliano Ugge.

Lisaajal asus mängu juhtima Trans, kui nurgalöögist tulnud palli lõi akrobaatilise sooritusega väravasse Viktor Plotnikov.

Tegu oli Transi läbi aegade teise karikavõiduga, neist teine pärineb 2001. aastast.