adidas by Stella McCartney – stiilne, julge ja naiselik valik | Sportland Magazine

Jaga „adidas by Stella McCartney – stiilne, julge ja naiselik valik“

adidas by Stella McCartney – stiilne, julge ja naiselik valik

Sportlandi adidas by Stella McCartney valikus leidub nii naiste spordiriided- ja jalatseid, vabaaja riided, talvejopesid kui ka -saapaid. Kõik tooted on pilkupüüdvad, funktsionaalsed ja loodud keskkonnale mõeldes.

Üks selle hooaja hitte on pikk ja soe parka, mis hoiab külma eest peidus pealaest jalatallani. See on ühteaegu mugav ja stiilne ning selle minimalistlik disain sobib kokku igasuguse riietusega. See on võitnud ka „Õhtu“ saatejuht Piret Laose südame. „Olen natuke armunud talvekollektsiooni valgesse parkasse. Tean, et Eesti kliimas pole valgega just lihtne ümber käia, aga otsustasin sel aastal siiski proovida. Äkki ikka pole nii hull,“ loodab Piret. Samuti meeldivad talle väga winterboot’id. „Hästi kelmikad, samas soojad ja väga mugavad,“ kiidab saatejuht hõbedasi silmapaistva disainiga talvejalatseid.

adidas by Stella McCartney

Stiilselt ja mugavalt trennisaali

adidas by Stella McCartney selle hooaja spordiriietuse üheks pilkupüüdvamaks komplektiks on punane spordisärk ja retuusid. Särk on laiema lõikega ja kõrgema kaelusega. Selle valmistamisel on kasutatud AEROREADY tehnoloogiat, tänu millele juhib kangas väga hästi niiskust. Valikus on nii lühikeste kui pikkade varrukatega variant.

adidas by Stella McCartneyKõrge vöökohaga spordiretuuside disain on samuti mugav ja toetab igati sportlikku sooritust. Lisaks on neil lukuga tasku, kuhu saab vajadusel pista võtme või pangakaardi. Retuuside valmistamisel on kasutatud taaskasutatavat materjali Primeblue, mis juhib hästi niiskust ja on naha vastas pehme ja mõnus.

Kasulik kandjale, kasulik planeedile

Üks olulisi põhjuseid adidas by Stella McCartney kollektsiooni  soetamiseks on McCartney innovatiivne lähenemine keskkonna säästmisele. Eesmärk on luua tooteid, mis ei ole kasulikud ainult kandjale, vaid kogu planeedile. Bränd teeb koostööd Parley Ocean Plasticuga, kes taaskasutavad kalavõrkudest leitud plastjäätmeid ning töötlevad need ümber kõrge kvaliteediga kangaks, millest valmistatakse treeningriideid. Samuti teeb McCartney koostööd Econyliga, kes regenereerib prügilatest ja ookeanidest pärit nailoni jäätmeid materjaliks, mida saab aina uuesti ja uuesti luua ja vormida.

Pireti jaoks on samuti väga oluline, et Stella McCartney kollektsioonid on loodud hoole ja armastusega keskkonna vastu. „Stella McCartney pere on teada-tuntud loomade ja looduse eest seisjad ja mul on selle üle väga hea meel. Mida rohkem ettevõtteid, disainereid ja tootjaid keskkonnasäästlikkuse peale mõtleb, seda rohkem on ka tarbijaid, kes teevad paremaid otsuseid. Võin olla naiivne, aga loodan, et iga selline samm teeb pikemas perspektiivis palju head,“ sõnab saatejuht.

adidas by Stella McCartneyKelmikas, mugav, nägus

Piretile meeldib, et Stella tooted on alati väga lahedad ja eristuvad. „Kõige viimane kollektsioon tundub esmapilgul hästi lihtne, aga tegelikult on väga paljude toodete disaini peidetud midagi kelmikat. Näiteks meeldib mulle väga punane pikkade varrukatega spordisärk, mille seljaosa on lahedalt läbikumavast võrgust,“ toob ta välja.

Ükskõik, kas Piret valib endale spordi-, vabaaja- või õueriideid, on määravaks mugavus ja välimus. „Ma ei soetaks endale iial asja, mis näeb ilus välja, aga on kandes ahistav või ebamugav. Samas ei saa salata, et vastupidi on samad lood. Mugav asi võiks siiski ka kena välja näha. Õnneks on Stella lõiked täpselt minu cup of tea ja tunnen neid kandes, et mõlemad kriteeriumid on täidetud,“ ütleb ta.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Sportland

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Põnev laskesuusatamise hooaeg saab alguse 27. novembril Östersundis

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus