Äpi abil kodus supervormi! | Sportland Magazine

Jaga „Äpi abil kodus supervormi!“

Äpi abil kodus supervormi!

Treeningsaal sinu kodus! Kui vajad kodus treenimiseks lisajõudu, siis tasub appi võtta mõni äpp, mis aitab paika panna treeningplaanid ning motiveerib eesmärke saavutama. Milliseid äppe katsetada?

Nike Training Club

Nike Training Club on justkui personaaltreener sinu tagataskus. Selle rakenduse abil saad paika panna just sinule kohandatud treeningplaanid – valida saad üle 100 treeningkava vahel, mis on välja töötatud Nike Master Trainerite poolt.

Rakendus sisaldab eri suunitluse ja tasemega treeningkavasid. Sul on võimalik valida treeninguid:
– Lihasgruppide kaupa – eraldi kerelihaste tugevdamisele mõeldud treeningud; kavad, mis suunatud pigem ülakeha ja õlgade tugevdamiseks; tuhara- ja jalalihaste treenimisele suunatud kavad.
– Treeningstiilide järgi – vastupidavus, jõud, liikuvus ja joogatreeningud.
– Vastavalt vahendite olemasolule – vali kas keharaskusega või treeningvahendeid nõudvate kavade vahel.

Lisaks sellele on valikus:
– Kavad ajavahemikus 6-50 minutit;
– Tasemeid algajatest edasijõudnuteni;
– Madala, keskmise ja intensiivse sagedusega treeninguid;

Mida rohkem sa selle äpi abil treenid, seda personaalsemaid soovitusi hakkab äpp sulle pakkuma. Lisaks sellele on PREMIUM rakenduses saadaval ka erinevad väljakutsed ja programmid ning soovitused hinnatud Nike Master Trainerite poolt. Mis kõige lahedam – äpp on täiesti tasuta! Vinge uudis on see, et eelmisel nädalal tegi Nike lahti ka muidu tasulise PREMIUM rakenduse (see on saadaval kõigile neile, kelle asukohaks on määratud Ameerika Ühendriigid).

8 fit äpp8fit

Kui tahad koos treeningkavaga saada häid näpunäiteid toitumise osas, siis heida pilk peale äpile 8fit. Rakendus võimaldab kõigepealt sisestada oma eesmärgi ning mõõdab sinu hetke sportlikku vormi. Nende andmete põhjal paneb rakendus paika plaani.

8fit treeninguid saab mugavalt teha kodus. Trennid on kestusega 15 kuni 20 minutit ning erineva fookusega, alates vastupidavustreeningutest kuni HIIT-treeninguteni välja.

Lisaks trennisoovitustele paneb äpp paika soovitused toitumiseks:

·      planeerib tervislikud toidukorrad;
·      soovitab toite, mis aitavad kaalu kaotada;
·      aitab jälgida kalorite kulu.

Daily Workouts 

Daily Workouts on ideaalne lahendus nendele, kes tahavad kodus heasse vormi saada. Rakenduses leidub rohkem kui 100 lihtsat harjutust. Valida saad kindlale kehapiirkonnale suunatud 5-10 minutilise treeningute ning 10-30 minutiliste kogu keha treeningute vahel. Eri kehapiirkondadele suunatud treeninguid saad mõistagi omavahel kombineerida. Lisaks pakub äpp videosid, milles näidatakse, kuidas harjutusi sooritada.

Daily YogaDaily Yoga

Kui oled mõelnud joogaga alustamise peale, siis proovi näiteks rakendust Daily Yoga, mis lubab õpetada jooga algteadmised selgeks kõigest kahe nädalaga ja saavutada nii parema vormi. Äpis leidub üle 100 jooga- ja meditatsiooniprogrammi, mis sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele ning motiveerivad joogatama iga päev. Eraldi programmid saad valida vastavalt sellele, mida sa saavutada tahad – kaalulangust, arengut või paremat und ja lõõgastust.
 
Nike Run Club

Jõu- ja fitness treeningutele lisaks ära unusta ka vastupidavustreeninguid ja kevad ideaalne aeg, et teha algust jooksutreeningutega.

Rakendus Nike Run Club pakub sulle kõike selleks, et paremaks jooksjaks saada. Selle abil saad salvestada iga jooksukilomeetri jälgides nii tempot, distantsi, trassi kui ka isiklikke rekordeid. Nike Run Club mobiilirakendust kasutades on võimalik harjutada virtuaalse treeneri näpunäidete järgi ning koostada just enda eesmärkidest lähtuv treeningplaan. Lisaks on rakenduse abil võimalik end võrrelda teiste jooksjatega üle maailma ning üksteist motiveerida.

Nike Run Club võib vabalt olla sinu ideaalne jooksupartner. Vahet pole, kas oled alles algaja või valmistud järgmiseks võistluseks.

Tekst: Merilin Piirsalu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Trenn on üks võimalus immuunsüsteemi tugevdamiseks ja haiguste ennetamiseks

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus