BOXBOX põletab kaloreid ja pakub ainulaadset kogemust | Sportland Magazine

Jaga „BOXBOX põletab kaloreid ja pakub ainulaadset kogemust“

BOXBOX põletab kaloreid ja pakub ainulaadset kogemust

MyFitness avas märtsi alguses Tallinnas uue klubi MyFitness Järve, kus muuhulgas tegutseb nende esimene poksistuudio BOXBOX. Sirge, haak, uppercut – kas oled valmis ainulaadseks kogemuseks?

Mis on BOXBOX?

BOXBOX on täiesti esimene poksistuudio Eestis ehk poksibutiik, kus hämaras ööklubi meenutavas saalis kohtuvad intensiivne trenn, hea muusika ja äge seltskond.

Trenni tulles ei ole vaja eelnevat poksikogemust, sest trennis ei õpita võitlema ega vastasega poksima. Tehnikale pööratakse küll tähelepanu ning treener näitab ette, kuidas liigutusi teha, aga tegemist on eelkõige üldfüüsilise intensiivse kardiotrenniga. See sobib hästi nendele, kes tahavad poksida, aga kelle eesmärk pole võidelda, vaid teha trenni teistmoodi.

BOXBOX
 
Milline on treeningu ülesehitus?

Trenn algab soojendusega, mille käigus tehakse mõned soojendusharjutused ning löögiliigutused, et tehnikat harjutada. Trenni vältel teeb iga osaleja harjutusi oma poksikotil (lööke sooritatakse ainult kätega, jalalööke ei ole). Harjutusi tehakse kuueminutiliste ringidena ning löökide kombinatsioonid kotil vahelduvad üldfüüsiliste harjutustega (kükid, väljaasted, kätekõverdused, plank jms).

Treener näitab ette harjutuste kombinatsioonid ning igaüks saab neid teha oma tempo ja intensiivsusega. Kui vahepeal läheb meelest ära, millist kombot parasjagu teha, siis saab selle üle vaadata saalis asuvalt ekraanilt. Ei maksa karta, et treeningud on üksluised, sest vaheldusrikkuse tagavad erinevate poksilöökide kombinatsioonid, mida leidub tuhandeid.

Mida trenniks vaja on?

Selga peaks panema mugavad trenniriided ja jalga tossud. Kaasa võtta vesi ja trennirätik. Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all poksisidemeid või sisekindaid, mida on ka võimalik klubist kohapealt osta. Poksikindad on igaühe jaoks olemas, aga kes soovib, võib kasutada ka isiklikke kindaid.

BOXBOX

Kuidas BOXBOX arendab?

See arendab füüsiliselt kogu keha, aga kuna sooritatakse poksilööke, siis suurem rõhk on ülakehal. Ideaalis võiks BOXBOX-i teha kaks korda nädalas, kombineerides seda teiste trennidega.

Milliseid emotsioone BOXBOX-ist saab?

Trennisaalis pannakse suurt rõhku muusikale ning kuna ruumis on hämar, siis tekib tunne nagu oleksid sattunud ööklubisse. (NB! Hämaramas valguses näed ennast ka peeglist ilusamana, mis tõstab tuju!) Muidugi annab poksiharjutustele keskendumine hea võimaluse kõik probleemid peast saada ning ennast vabalt poksikotil välja elada.

BOXBOX

Milline trenniaeg valida?

Inimeste töögraafikud on muutunud nii palju vabamaks, et oma trenni saab sobitada täpselt sellesse aega, mis endale kõige rohkem meeldib. Ka BOXBOX treeningud on MyFitness Järve tunniplaanis nii hommikusel, päevasel kui õhtusel ajal.

Südamele peaks aga panema seda, et trennidesse ei tohiks hilineda. Nii kaaslaste, treeneri kui enda heaolu nimel võiks kohale tulla pigem 5 minutit varem kui hiljem.

BOXBOX MyFitness Järvel

·      Grupi suurus 28 inimest;
·      trenn kestab 50 minutit;
·      kindlasti on vaja on oma sidemeid või sisekindaid poksikinnaste alla;
·      BOXBOX treeningud toimuvad ainult MyFitness Järvel ning treeningule saavad registreeruda kõikide MyFitnessi klubide liikmed (osalemine oma paketi ajatsooni raames on tasuta).

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: MyFitness

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Suur galerii: Mesikäpa laste- ja noortejooks

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus