Casall ühendab stiili ja kvaliteedi | Sportland Magazine

Jaga „Casall ühendab stiili ja kvaliteedi“

Casall ühendab stiili ja kvaliteedi

Rootsi disain on maailmas hinnatud pea igas eluvaldkonnas ning seda lippu hoiab kõrgel ka Casall. Päris esimestest aastatest alates sihiks seatud eesmärgid kehtivad ka praegu – Casall kombineerib siili ja kvaliteedi ning peab mõjuma kirglikult ja sensuaalselt.

Aastate jooksul on Casall hakanud rõivaste kõrval üha rohkem keskenduma ka muudele toodetele. Klientide seas on eriti hinnatud langevarjud, raskusvestid, treeningpallid, kummirullid ja vastupidavuskummid. Mõistagi on populaarsed ka treeningmatid.

Casall

Casalli varustust kasutavad treeningutel enamus Rootsi NHL-i staaridest ja ka Rootsi hokikoondis. Samuti treenivad Casalli varustusega Rootsi suusakoondise suusatajad ja Austria mäesuusataja Elisabeth Görgl. Eestis kasutavad Casalli varustust laskesuusatajad ja näiteks Tantsugeeni tantsu- ja fitnessklubi oma rühmatreeningutel.

Koduseks treeninguks

Märkimisväärsed on ka aeroobseks treeninguks mõeldud Casalli kardioaparaadid. Velotrenažööri ja crosstrainer’i mudelid Infinity 1.3 on ühendatavad rakendusega iConsole, mis on saadaval nii Apple’i kui ka Androidi seadmetele. See võimaldab oma treeningutest sotsiaalmeedia vahendusel teada anda ning koostöös Google Mapsiga loob see virtuaalseid jooksukeskkondi. Jooksulindid Casall Treadmills Infinity 1.2T ja Infinity 1.5T kasutavad aga uuenduslikku kontrollsüsteemi Motion, mis võimaldab lihtsate käeliigutuste abil kiirust vahetada.

screen-shot-2016-11-14-at-18-45-17

„Masinad on koduseks kasutamiseks suurepärased. Elu muutub palju lihtsamaks, kui kodus on võimalik teha tõhusat trenni,” kinnitas Lotsengård ja lisas olulise nüansi. „Kuna oleme disaini kallal kõvasti vaeva näinud, ei pea neid aparaate isegi treeningute vahepeal kappi peitma.”

Ajalugu

Casallile pani 1980. aastal aluse äsja ülikooli lõpetanud Carl-Axel Surtevall.

1882. aastal avas ta esimese ainult naistele mõeldud fitnessikeskuse.

Samal ajal hakkas ta välja töötama varustust keskuse treeneritele.

1984. aastal andis ta välja esimese naistele mõeldud spordikollektsiooni.

Tekst: Oliver Lomp

Fotod: Casall

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Chuck Taylorid on vihmadeks valmis!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus