Db selja- ja reisikotid leiad Sportlandist | Sportland Magazine

Jaga „DB kotid ühendavad mugavuse, funktsionaalsuse ja täiusliku Skandinaavia disaini“

DB kotid ühendavad mugavuse, funktsionaalsuse ja täiusliku Skandinaavia disaini

Need, kes armastavad palju ringi liikuda ja rännata, vajavad mugavat ja funktsionaalset kotti, et kaasas kanda kõike, mida päeva või reisi jooksul tarvis võib minna. Sportlandis on nüüd Skandinaavia brändi Db kõige ägedamad tooted, mille hulgast leiab iga seikleja endale sobiva selja- või reisikoti.

Db ajalugu ei ulatu veel kuigi kaugele – ettevõtte asutasid 2009. aastal Norras freestyle-suusatamise legend Jon Olsson ja insener Truls Brataas. Nende eesmärk oli toota reisivarustust, mis pakuks mugavust ja parimaid seikluselamusi. Algselt oli kogukonna soovitusel brändi nimeks Douchebags, mis tundus asutajatele naljakas ja meeldejääv, kuid aja möödudes, kui ettevõtte tegevus muutus rahvusvaheliseks, otsustati nime lühendada ning võeti kasutusele Db. Tänaseks on ettevõtte kahest töötajast saanud 60-liikmeline tiim ning bränd on jõudnud Skandinaaviast kogu maailma turule. Brändi loojad tunnevad siiski, et see on alles algus.

Db

Innovatiivne disain

Db disainib ja toodab seljakotte, kandekotte, reisikotte ja tarvikuid inimestele, kes armastavad vabas õhus seiklemist, liikuvat elustiili ja reisimist. Brändi üheks suurimaks tugevuseks on vaieldamatult nende ajaga kaasas käiv disain, mille eest nad on pälvinud mitmeid auhindu. Db disaini juhtiv põhimõte on igapäevaelu paremaks muutmine ning neid kannustab soov luua harmoonia inimeste ja keskkonna vahel. Disaini iseloomustavad mitmekülgne funktsionaalsus, tagasihoidlik lihtsus, käsitöö ja minimaalne mõju keskkonnale.

DbTooteid välja töötades võtab Db arvesse viite võtmeomadust. Vastupidavus – kottide valmistamine kvaliteetsetest materjalidest, et need kestaks nii kaua kui võimalik. Jätkusuutlikus – materjalide ja protsesside leidmine toodete paremaks konstrueerimiseks. Liikuvus – innovaatiline Hook-Up süsteem, mis paneb raskuse koti ratastele, mitte kandja seljale. Mitmekülgsus – kotid sobivad igasugustesse tingimustesse. Kokkusurutavus – hoiuruumi maksimeerimine läbi ruumisäästlike disainide.

Iga disainiidee saab alguse brändi suusatajate, lumelaudurite, fotograafide ja surfarite kogukonnast. Nemad on Db aken mõistmaks, mis on inimeste vajadused ja kuidas neid kõige paremal viisil koti disainis teostada. Tulemuseks on loov toode, mis on juhitud loogikast ja selgest eesmärgist.

Ainulaadne tehnoloogia

Reisile minnes on sageli vaja kaasa võtta mitu eri suuruses kotti. Db on välja töötanud Hook-Up süsteemi, mis võimaldab kotte mugavalt ja lihtsalt omavahel ühendada ehk neid üksteise peale ja külge panna. Tänu sellele saab nihutada raskuse oma seljalt ja õlgadelt ratastele, mis muudab reisimise väga mugavaks.

Db leiutatud pikkuse reguleerimise süsteem võimaldab koti suuruse muutmist vastavalt sellele, mida on vaja reisile kaasa võtta – olgu selleks surfivarustus või lumelaud, sa saad oma asjad kokku pakkida kõige ökonoomsemal moel. Tooteid, kus kasutatakse seda süsteemi, saab kokku rullida ja suruda, muutes need täissuurusest kordades väiksemaks. Seetõttu võtavad kotid oluliselt vähem ruumi ning saad neid mugavalt kapis või garaažis hoiustada.

Db

Db Sportlandis

Sportlandi valikust leiab Db selja- või reisikoti nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pikemaks reisiks. Siin on valikust mõned näited.

Db Hugger Backpack

Hugger seljakott on brändi kõige populaarsem mudel ning selle viimane versioon sisaldab mitmeid uuendusi. Uue Huggeri välispind on disainitud selgema joonega, et saavutada puhas ja diskreetne välimus. Seljakott sobitub Hook-Up süsteemiga. Selle tootmisel on kasutatud võimalikult palju teadlikult valitud või taaskasutatud materjale. Lisaks on kotil täiustatud õlarihmad, mis tagavad ergonoomilisuse ja mugavuse.

Db Hugger Roller Bag 

Roller Bag on stiilne ratastel reisikott, mis sobib suurepäraselt nii pika kui ka lühikese teekonna jaoks. Oma suurest mahutavusest (90 L) hoolimata on kott kergekaaluline ja vastupidav. Tänu nutikale disainile säilitab kott oma struktuuri isegi pooltühjana. Reisikoti peasahtel avaneb täielikult, et näeksite korraga kogu sisu ja pääseksite oma asjadele mugavalt ligi. Samuti ühildub see Hook-Up süsteemiga, mille abil saab selle külge kinnitada väiksemaid kotte.

Db

Db Snow Essential Snowboard Bag

See on automaatselt reguleeritav lumelauakott, mis on inspireeritud Db algsest lumeikoonist – Snowrollerist. Kott mahutab kuni 173 cm pikkuse lumelaua ning on täielikult kokkusurutav, mis tähendab, et tühjana võtab kott minimaalselt ruumi. Koti esi- ja tagaots on tugevdatud kvaliteetse ja tugeva presentkangaga, mis kaitseb selle sisu võimalike kahjustuste eest.

Db Freya Backpack

Freya seljakott on disainitud keskendudes liikuvatele naistele. Toote arenduse protsessis viidi läbi rohkem kui 300 tundi uuringuid, et välja selgitada, millist seljakotti üks naine täpselt vajab. Selle tulemusena töötati välja naiste anatoomia põhjal kujundatud ergonoomilised õlarihmad ja seljapaneel. Kott on kergekaaluline ja vastupidav ning sobitub Hook-Up süsteemiga.

Tutvu kogu valikuga lähemalt Sportlandi kauplustes või e-poes.

Db

Tekst: Rasmus Piirsalu
Fotod: Db

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Tule naudi Sportland Kõrvemaa Suusamaratonil talverõõme, head suusarada ja mõnusat seltskonda!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus