Diana Migalenja päevad on sisustatud Sports Directi, jalgpalli ja TikTok’iga | Sportland Magazine

Jaga „Diana Migalenja päevad on sisustatud Sports Directi, jalgpalli ja TikTok’iga“

Diana Migalenja päevad on sisustatud Sports Directi, jalgpalli ja TikTok’iga

Diana Migalenja on 19-aastane neiu, kes on jõudnud korda saata palju märkimisväärset. Kooli kõrvalt käib Diana tööl Sports Direct Ülemiste kaupluses ning tegeleb mitme põneva hobiga.

Sellel sügisel alustas Diana kooliteed Tallinna Ühisgümnaasiumi lõpuklassis, kuid abituriendi elu pole talle takistuseks, et tegeleda erinevate harrastustega. Neiu on juba 12 aastat mänginud jalgpalli, millest suure osa on teinud seda professionaalsel tasemel ning hetkel kuulub ta Tallinna JK Legion ridadesse. Nooremana tegeles Diana ujumisega, kuid jalgpallitreenerist isa eeskujul astus ta lõpuks samades jälgedes. Hiljuti avastas neiu enda jaoks lühivideote loomiseks ja postitamiseks mõeldud TikTok’i äpi ning kogub seal kiiresti populaarsust. Küsisime Dianalt lähemalt nii töö kui ka hobide kohta.

Miks hakkasid tegelema jalgpalliga ning kui kaua seda harrastanud oled?

Jalgpall tuli mu ellu läbi pere. Isa oli jalgpallitreener ning õde käis mängimas. Mind võeti trenni kaasa, et vaataksin pealt ja kulutaksin seal olles ka energiat, kuna olin väga aktiivne laps. Hiljem lõid isa ja tema sõber ka nooremate tüdrukute grupi, millega liitusin, ehk palli hakkasin taga ajama juba 7-aastaselt.

Diana Migalenja

Milline on olnud sinu teekond jalgpallis?

Alguses tegin seda rohkem lõbu pärast, aga professionaalselt tegelen jalgpalliga juba üheksa aastat. Mängin Tallinna jalgpalliklubis Legion ning olen noorte seas neljakordne Eesti meister. Naistega alustasime kõige madalamast ehk teisest liigast ning üle-eelmisel aastal tõusime esiliigasse. Nende kahe liiga vahel on tunda tugevat klassivahet, kuid me olime tublid, püsides tabeli esimeses pooles ning hooaja lõpetasime neljandal kohal. Meil oli võimalus tõusta meistriliigasse, aga ütlesime selle ära, kuna tahame taset veelgi tõsta ning jõuda meistriliigasse esikohalt.

Mis sulle selle ala juures meeldib?

Jalgpall hoiab mind alati heas meeleolus, kuna saan tegeleda sellega, mis mulle tõesti meeldib ja mida naudin. Lisaks meeldib mulle meie naiskond, kus on väga toredad ja vinged neiud, kellega kunagi igav ei hakka. Loomulikult mängib rolli ka võidutunne, sest kõigile meeldib olla esimene.

Milliseid oskusi jalgpall arendab?

Lisaks väga tugevale füüsilisele trennile arendab jalgpall koostööd ja suhtlemist võistkonna vahel, distsipliini ning õpetab kiiresti otsuseid vastu võtma.

Diana Migalenja

Kooli ja spordi kõrvalt käid ka tööl. Miks otsustasid just Sports Directi tööle minna?

Mulle on alati meeldinud Sports Direct, see tõmbas mind ligi oma toodete ning sportliku olemusega. Võib öelda, et läksin tööle oma unistuste töökohale.

Millised on sinu tööpäevad?

Sageli ei märkagi tööl olles, kui päev juba läbi saab, sest aeg lendab seal kiirelt. Esiteks on tööd alati palju, mis on väga hea, sest kunagi ei hakka igav. Teisalt on meil mõnus seltskond, kellega koostöö sujub.

Töö on ka äge, aga põhiline on ikkagi sõbralik õhkkond ning meil on koos väga ägedad päevad, mistõttu on kollektiiv nagu mu teine pere. Samas olen ümbritsetud sportliku keskkonnaga, mis samuti mulle sobib.

Diana Migalenja Nii jalgpall kui ka klienditeenindaja amet eeldavad oskust töötada meeskonnas. Mis sulle tiimis töötamise juures kõige rohkem meeldib?

Tiimis töötades sa tead, et keegi alati aitab sind ja on vajadusel toeks. Kaupluses ikka juhtub, et tuleb mõni pahane klient või tuleb palliplatsil ette, et sinust triblatakse mööda ja mäng ei lähenii nagu sooviksid. Enda tiimi saab aga alati usaldada, sest oled nendega kokku kasvanud.

Tegutsed aktiivselt ka platvormil TikTok. Mida see endast täpsemalt kujutab?

TikTok on lühivideote loomiseks ja postitamiseks mõeldud äpp, mis sai populaarseks 2018. aasta lõpus. Seal filmitakse peamiselt nalja- ja tantsuvideosid.

Kuidas sul tekkis mõte hakata TikTok’is videosid tegema?

Alguses ma hakkasin sinna videosid postitama, kuna mul oli kodus igav ja liiga palju vaba aega. Mulle väga meeldis see äpp ja mõtlesin, et võiks ennast proovile panna. Pärast esimest videot sain palju tähelepanu ning mind hakati jälgima. Peale seda sain aru, et inimestele meeldib see, mida ma teen ning otsustasin hakata tegema  nalja- ja tantsuvideosid. Praeguseks on mu kanalil peaaegu 15 000 jälgijat.

Diana Migalenja Miks sulle TikTok meeldib?

Kuna seal liigub palju huvitavaid inimesi. Lisaks on seal võimalus jälgida erinevaid trende ja fakte, mida võib siis vastavalt järele teha või üle kontrollida. Ehk seal saab nalja, aga teisalt laiendab see ka silmaringi.

Millised on su eesmärgid tulevikus?

Minu eesmärgiks on esmalt lõpetada 12. klass ja minna edasi õppima Tallinna Ülikooli kehakultuuri suunale. Samaaegselt tahaksin käia ka tööl. Praegu ma pole veel otsustanud, kas minna edasi õppima jalgpallitreeneriks või siduda ennast kauemaks Sports Directiga.

Tekst : Kaisa Kiriland

Fotod: erakogu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses toimuvad matkad iga ilmaga

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus