Golf BOOMIB! | Sportland Magazine

Jaga „Golf BOOMIB!“

Golf BOOMIB!

Kas teadsid, et golf on Eestis viimastel aastatel ĂĽha populaarsemaks muutunud? Ja seda igas vanuseklassis!

Rae Golfiklubi on koht, kuhu on viimaste aastatega tee leidnud üha rohkem uusi ja põnevusest tulvil alustajaid golfareid. Kusjuures väga paljud neist on üsna noored. Üleüldse on Rae Golfis keskmise mängija vanus teiste Eesti golfiklubidega võrreldes kõige madalam.

Räägime tervisest. Golf on vägagi aktiivne ja kehalt paljunõudev tegevus, aga võimalus end vigastada on õige tehnika juures olematu. Golf arendab siselihaseid, mis toetavad selgroogu. Lisaks arendab golf painduvust ja annab võimaluse olla terve, sest tegevus toimub ju varakevadest hilissügiseni värske õhu käes. See mäng võib lõpuks olla heas mõttes nii sõltuvust tekitav, et loob õues jalutamise harjumuse, millest on kasu nii Sinu kehale kui vaimule.

Rae Golf

Mängijana toimub katkematu eneseanalüüs. Alati mõeldakse läbi, mis juhtus ning milliste emotsioonide najal midagi korda saadeti. Golf on suur abikäsi õppimaks pinge ja kriitika all tööd tegema. Samuti suurendab golfimäng suhtlusvõrgustikku hindamatut väärtust omavate kontaktidega terveks Sinu eluks. Öeldakse, et Sa oled keskmine viiest inimesest, kellega Sa kõige rohkem läbi käid. Võta hetk. Mõtle. Äkki võiks golfi proovimist kaaluda?

Tänapäevases kiires maailmas võib aasta tagune tegevus tunduda sellisena justkui oleks see toimunud alles eelmisel nädalal. Golf aitab Sul aega maha võtta ning sõpradega, võib olla ka uutega, näost näkku suhelda. Teisest käest võib golf olla ka perekeskne tegevus, mida jagub ühes päevas mitmeteks tundideks. Golf on ka hea võimalus lapsevanemana anda positiivset tagasisidet ja julgustust enda nooremale versioonile. Miks mitte muuta golf kogu pere lemmikhobiks?

Kui Sul on lisaks varem kukutatud väitele, et golf on vanainimeste mäng arvamus, et golf on ka üüratumalt kallis, siis siin on vaidlemiskoht. Mitte ükski golfar ei pea golfi harrastamiseks välja käima tuhandeid eurosid aastas. Piisab ka näiteks H&M-ist ostetud golfi stiilis kraega T-särgist ja mugavatest pükstest ning Rae Golfi soodsatest mänguvõimalustest ja Sinu tee golfariks alaku! Isegi varustust saab väga hea hinna eest rentida.

Kui Su mõte on hakanud liikuma suunas, et oleks ehk tuus võimalus golfiga tutvust teha, siis tea, et Rae Golfi Akadeemias tegutsevad igapäevaselt noored ja eriti ägedad energiast pakatavad treenerid. Carlos, Cristofer, Torel, Maxime, Hanna-Eliise, Mari ja Triin on need, kes aitavad nõu ja jõuga kaasa golfi arenemisele Eestis. Nende eesmärk on pakkuda võimalust vorpida iseendast parim versioon. Nemad jagavad Sinuga õigeid meetodeid ja tööriistu ning Sina saad teha treenerite kaasabil suuri ja märkimisväärseid samme parema homse suunas.

Rae Golf

Huvitundjatele soovitame pilk peale visata Rae Golfi alustajate pakettidele raegolf.ee.

Tekst: Kaisa Pilnik

Fotod: Rae Golf

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Kuidas ketse hooldada?

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus