Karin Maandi surfab läbi elu! | Sportland Magazine

Jaga „Karin Maandi surfab läbi elu!“

Karin Maandi surfab läbi elu!

Kui sport oleks naine…siis oleks ta sama energiline ja elurõõmus nagu Karin Maandi. Pole ka ime – Eesti tuntuima spordiklubi, MyFitnessi turundusjuht igapäevaselt sporti esindabki!

Parim näide on elav näide, mistõttu on Karini päevad täis tervislikku liikumist ja seda juba lapsest peale. „Kooli ajal tantsisin, ülikooli ajal avastasin enda jaoks jõusaali ja tennise ning sealt edasi haaras mind tugevalt ekstreemspordimaailm,“ räägib ta innustunult.

Praegu ongi päevaplaan selline, et hiljemalt 7.30 võib naise leida jõusaalist. „Pingutus on minu jaoks omamoodi meditatiivne seisund,“ leiab ta.

Trenni tegemine aitab tema sõnul end hästi eelseisvaks päevaks häälestada. Tihti lisab sellele hoogu veel podcast’i või muusika kuulamine treenimise ajal. Teinekord on aga mõnus just grupisünergiat nautida. Rühmatreeningutest on turundusjuhi uueks lemmikuks CrossFit, mis on MyFitnessis tuntud kui CrossTraining.

Karin Maandi
Foto: Jake Farra

„Magus lohe“ ja DJ Karinsmatic

Lohesurf ja lainetesse kukkumine on Karini esimene armastus. „Kui oled järjekindel, ega lase end lohe kukkumisest või lauale mittesaamisest heidutada, siis see on magus lohe, mida õppida taltsutama,“ ütleb ta. „Surfates on ka tohutu vabadusetunne,“ lisab ta entusiastlikult.

Eestis saab lohesurfi ehk kiteboarding’ut tuule olemasolul suvi läbi nautida, olgu ilm nii muutlik kui tahes. Karin teab rääkida, et surfi inimesed on muretud, rõõmsad ja tšillid ning see jutt on väga loogiline. „Ma usun, et surf aitab inimesi loodusele lähemale, mõistmaks, et me oleme sellega üks. See omakorda laiendab maailmapilti, tuues lähemale iseendale,“ mõtiskleb ta.

Karin Maandi
Foto: erakogu

Lisaks surfile paneb naise seesmiselt põlema uus maismaal harrastatav spordiala longboarding. Päikeseloojangu matku nautides võiks seda pidada ideaalseks liikuva elustiili ja sõbraga ajaveetmise ühenduslüliks.

Nii nagu sport, nii on ka muusika Kariniga alati kokku käinud. Veel enne esimesi sõnu olid viisijupid suus ja koos kõnega tulid juba oma laulud. Kaheksa aastat muusikakooli olid tõeliseks loominguliseks vabaduseks. Sammud klaveritunnist bändiproovi ning sealt DJ pulti kulgesid orgaaniliselt nagu mõnus house beat.

Õnneks tiksub biit endiselt ja tundub, et parimad mängud on veel ees. DJ Karinsmatic loob meeleolu peaaegu iganädalaselt. Suvi on kindlasti Eestis parim aastaaeg, millal vaibi ise tantsuplatsil tunnetada. Näiteks 11.-14. juulil toimub Saaremaal I LAND SOUND 2019, kus DJ Karinsmatic atmosfääri loob. Suurepärane võimalus minipuhkuseks! Võta töölt paar vaba päeva ja alusta meditatiivse laevasõiduga. Jätka füüsilise väljakutsega surfilaual ning lõpeta öö helilaines, tantsides varajaste hommikutundideni. Virgu päikesetõusu ajaks mere ääres ning ärata end hommikuse lohesurfiga. Mis võiks olla veel magusam?

Karin Maandi
Foto: Sten Roosvald

Suvine S ehk SUP

Suvel viib iga tee mere äärde ja kui sinna juba minek, haarata kaasa aer ja SUP-i laud. SUP-imist ehk Stand Up Paddling’ut või aerusurfi soovitab Karin proovida tervel perel. Just nimelt, surfilaual sõitmist mõnusalt aerutades. See harrastus sobib kõigile ja iga ilmaga. Võimalik on ka mitmekesi ühe laual peal püsida, mis teeb harrastuse ka pisema pereliikme jaoks turvaliseks ning mõnusaks.

Kellel on veel eraldi eesmärk suvel võimalikult palju aega vabas õhus veeta, siis variante jagub. SUP jooga, SUP fitness ja SUP HIIT on treeningud, kus harjutusi tehakse erinevates asendites samal aerulaual ning vees. Treeningsaali asemel on meri ja joogamati asemel on surfilaud. Väga moodne.

Karin Maandi
Foto: erakogu

Hinnatud O’Neill

Mõnest vihmapilvest, mis suveelamust saboteerida võiks, ei tohiks end heidutada lasta. Pole olemas halba ilma, vaid ebasobivad riided. Eestis tuleks end kindlasti õige garderoobiga varustada.

Karinil on surfivarustus igaks ilmaks. Tema seljast võib peamiselt leida O’Neilli tooteid, mille pastelsed ning julged toonid moodustavad kauni kombinatsiooni, just nagu brändi alguslugu. Legendaarse surfari, Jack O’Neilli vajadus tõhusate surfiriiete järele tegi temast moelooja. Kogu Jack’i elu keerles surfi ümber, mistõttu tekkis kiiresti vajadus ka kalipso loomiseks, et külmemas vees kauem surfata. „Brändi logogi sümboliseerib murduvat lainet,“ teab lainelaudur armastatud spordiala ja lemmikbrändiga seotud saamislugu detailselt.

Brändisaadikuna on ka MyFitnessi turundusjuhil lemmik riietusese, mis sobib iga tujuga. See on „mõnusalt kallistav pusa,“ mille kaissu võib peale surfitreeningut vabalt pugeda. Aitäh Jack O’Neill – sinu riided on kontseptuaalsed ning praktilised üheaegselt.

Karin Maandi
Foto: Jake Farra

Karin ja Tema lained

„Sport toidab keha ja vaimu ning hoiab meele erksana,“ teab naine oma hea tervise valemit.  Tehes igapäevaselt tööd kui hobi, püsib energiatase kõrge ja iga hetk on nauditav. Karin on ühendanud erinevad oskused tööks valdkondades, mida kirglikult armastab. Turundus, surf, sport ja muusika – need käivad käsikäes ja väga elurõõmsalt.

Võiks öelda, et Karin ja lained on kui Yin ja Yang. Päeval surf ja merelained, öösel muusika ja heli(lained). Lainelaual liuglemises on sisemine rütm, mida jälgida. Plaate keerutades toimub aga surfamine emotsionaalsel tasandil. Sealt need „õnnehormoonid“ tulevad.

Loo ka Sina endale stressivaba ja rõõmus suvi koos muusika, mere ja veespordiga. Ennekõike aga kuula oma sisemist rütmi, naudi seda, mida teed ning surfa iga päev mööda hea tuju laineid!

Tekst: Kristina-Maria Heinsalu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Lõbus ja positiivsust täis trennikogemus – Kangoo Jumps

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus