Karl-Johan Lips: Jordani bränd läheb mu elustiiliga hästi kokku | Sportland Magazine

Jaga „Karl-Johan Lips: Jordani bränd läheb mu elustiiliga hästi kokku“

Karl-Johan Lips: Jordani bränd läheb mu elustiiliga hästi kokku

Korvpallur Karl-Johan Lipsul (25) on värskelt seljataga palju emotsioone pakkunud hooaeg. Kahemeetrine mängumees alustas hooaega isa Valdo Lipsu käe all KK Viimsi/Sportland meeskonnas, põikas vahepeal Itaalia esiliigasse Chieti Basketi ridadesse ning naases pärast kahte kuud tagasi Viimsisse.

Esimest aastat nii kõrgel tasemel mänginud Viimsi tegi vägeva hooaja, võites Eesti-Läti korvpalliliigas teise koha ning pakkudes tugevaid mänge läbi terve hooaja. Lips oli sealjuures meeskonna selgeid liidreid. Uurisime Karl-Johanilt, millised on tema muljed möödunud korvpalliaastast ja milliste plaanide ja milliste ketsidega läheb ta vastu suvele.

Lips Avapilt

Tänavune korvpallihooaeg oli sinu jaoks mitmes mõttes huvitav. Said Viimsi ridades mängida isa käe all, saavutasite paljudele üllatuseks kohe esimesel kõrgliiga aastal teise koha ja jõudsid vahepeal isegi paar kuud Itaalia esiliigas mängida. Kuidas hooajale nüüd pisut puhanud pilguga tagasi vaata?

Kõige eredamalt jääb ikka meelde Eesti-Läti ühisliiga hõbe ja teekond sinna. Eks Eesti liigas juba veerandfinaalis kaotada on kerge pettumus, aga see hooaeg nii oli, et Eestis olid kõik satsid võrdsed ja seda põnevam oli kindlasti fännidel. Välismaa periood oli kindlasti huvitav ja mõneti mugavustsoonist väljatulek ning sealt sain nüansse, mida tulevikuks kaasa võtta.

Mis tegi Viimsist tänavu tugeva ja ühtse löögirusika ja milline oli selles sinu roll?

Meil oli hea komplekteeritus mängijatest, kelle oskused väljakul üksteist täiendasid ja kindlasti oma suur osa oli treenerite brigaadil, et meid panna ühte jalga käima. Kuna meil oli palju mitmekülgseid mängijaid, siis minu roll sõltus suuresti vastasest ja nende mänguplaanist meie vastu. Vahel pidin rohkem punkte viskama, teinekord pidin väljakul teistele ruumi looma.

Kuidas pärast hooaja lõppu oled puhanud? Või läks kohe töö edasi?

Ühe nädala puhkasin ja siis läks töö käima Eesti 3×3 koondisega. Suvi tuleb tegus nagu alati. Hetkel käib ettevalmistus 3×3 Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooniks, mis toimub 7. juunil Rumeenias.

Karl-Johan Lips

Milliste vahenditega teritad oma vaimu?

Kui vahel vaba aega on, mida just väga tihti ei juhtu, siis meeldib lugeda raamatuid investeerimisest.

Kuidas sel suvel puhkad ja millised su suvised lemmiktegevused lisaks korvpallile on? Millistel suvistel üritustel kindlasti kohal oled?

Ega puhkuseks väga palju aega pole, aga vähesed vabad päevad, mis mul on,  veedan kvaliteetaega perega. Otseselt mingeid kindlaid üritusi pole kalendrisse pandud. Korra tahaks peale EM-kvalifikatsiooni käia perega Hispaanias puhkamas ja nii palju kui võimalik suvel lapse ja naisega linnast väljas maal aega veeta.

Milline oli sinu möödunud hooaja go-to kets kossuväljakul ja miks?

KD14 oligi ainus kets, millega sellel hooajal mängisin ja seda väga lihtsal põhjusel – need olid väga mugavad ketsid. Kui palliplatsilt väljaspool on ketside puhul disain oluline, siis kossuketsid on töövahend ja seal loeb mugavus.

Milliseid jalatseid eelistad kanda vabal ajal?

Kossuplatsilt väljaspool, kui kets läheb jalga, siis minu puhul võib kindel olla, et jalas on Jordan.

Mis sulle Jordani brändi toodete juures enim meeldib?

Ma arvan, et Jordan on bränd, mis läheb mu elustiiliga hästi kokku ja lisaks on nende disain minu jaoks väga sobiv.

Karl-Johan Lips

Mis ketsid on tänavu suvel sinu valikus?

Raske küsimus, kuna Jordanite valik letil on suur, siis oleneb palju tujust ja sellest, milline kets konkreetse riietusega kokku sobib.

Kui sa peaksid valima ühe ketsi, selle kõige parema, mida peaksid elu lõpuni kandma, siis mis see oleks?

Kui ma tõesti peaksin ühe valima, siis ma valiksin Jordan 4 Retro Black Cat Kuna need ketsid on üleni mustad, oleks neid kõige kergem aastaid heas konditsioonis hoida.

Tekst: Virgo Agan

Fotod: Liina Notta / erakogu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Simple Session tuleb taas - kohtume Põhjala tehases!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus