Kes on 2019. aasta Sportland Eesti silmapaistvamad töötajad ning mis on nende edu võti? | Sportland Magazine

Jaga „Kes on 2019. aasta Sportland Eesti silmapaistvamad töötajad ning mis on nende edu võti?“

Kes on 2019. aasta Sportland Eesti silmapaistvamad töötajad ning mis on nende edu võti?

Aasta lõppedes tehakse ikka kokkuvõtteid sellest, mis eelmisest aastast meelde jääb ning tuuakse esile oma ala parimaid igas valdkonnas.

Nii ka Sportland Eestis, kus kõige silmapaistvamaid tunnustatakse juba neljandat aastat tiitliga Edu Võti, et öelda südamest: „Aitäh!“ kõige positiivsematele tiimimängijatele, aktiivsematele ja säravamatele müügitähtedele. Tänaseks on selge, et tegemist on ühe ilusa traditsiooniga, millega Sportland soovib veel pikalt jätkata.

Auhinnagala Edu Võti oluline alus on see, et iga kaupluse juht saab teha ise valiku, kes tema tiimi Edu Võtme saaja on, arvestades seejuures müügitulemusi, meeskonnatöösse panustamist, kirge sportimise ja jaemüügi vastu ning töötaja soovi Eesti inimeste tervisesse ja heaolusse oma panus anda.

Edu Võti on võimalus tunnustada neid, kes on ettevõtte jaoks hindamatu väärtusega. Tegelikult ei saagi tihti kõiki säravaid galal lavale kutsuda, sest neid on palju rohkem kui välja antavaid Edu Võti tiitleid.

Edu Võti 2019

Sellel aastal pälvisid rock ja punk stiilis peetud galal Edu Võti tiitli 31 Sportland Eesti töötajat. Rääkisime neist mõnega lähemalt, miks neile meeldib Sportlandis töötada, mida nad möödunud aastal juurde õppisid ning milliste isiklike sportlike saavutuste üle nad uhked on. Oma kommentaari lisasid ka kaupluste juhatajad.

Edu Võti laureaat Helena Hildunen, Sportland Tartu Kaubamaja:

„Sportlandis hindan sportlikku keskkonda ja seda, milliseid võimalusi töötajatele luuakse. Kuna vahepeal olin mõne aja Sportlandist eemal, siis naastes ootas mind ees uus pood ja uus süsteem. Uus kollektiiv õpetab taas koostöö tähtsust ning uued inimesed on sealjuures kindlasti põnev väljakutse. Mind rõõmustas eelmisel aastal Sportland Tartu Kaubamaja värskendusprojekt ning lisaks oli see esimene aasta, mil võtsin nii suures mahus osa ühisüritustest.

Sportlikus mõttes on mitu saavutust, mille üle olen väga uhke, aga eelkõige jäävad meelde Narva Energiajooksu ja Tartu Linnamaratoni poolmaratonid, mis olid minu esimesed. Narvas jooksin 2.21, olles ise saanud kuumarabanduse, kuid siiski jätkates, ning sügisel Tartus suutsin selle distantsi läbida 1.57-ga. Lisaks oli mega kogemus Tipust Topini jooks.“

Helena ja Taivo
Helena ja Taivo

Juhataja Taivo Pallotedder:

„Helena on alati heatujuline ja rõõmsameelne, äärmiselt suhtlemisaldis seltskonnahing. Samuti on ta spordihull, kes ei taha puududa üheltki spordiürituselt ning motiveerib ka teisi pingutama ja sportima. Nende omaduste tõttu sobib ta ideaalselt Sportlandi meeskonda, kandes edasi nn Sportlandi elustiili. Tema lõbusaks kiiksuks pean seda, et ta oskab kaasa ümiseda kogu kaupluse siseraadio playlist’ile.“

Edu Võti laureaat Kert Avarsalu, Sportland Rocca al Mare:

„Hindan kõrgelt seda, et Sportland toetab oma töötajate sportimist, seda näiteks nii spordiklubi MyFitness soodustusega kui ka võimalusega osaleda tasuta erinevatel spordiüritustel. Samal ajal motiveerib tööandja trenni tegema – kui käia 10 korda trennis, on järgmine kuu tasuta või kui osaleda aasta jooksul vähemalt kümnel spordiüritusel, saab ostukrediiti.

Töögraafik on väga paindlik, mis on oluline, sest nii saan töö kõrvalt ekstreemspordiga tegeleda. Samuti pakub Sportland võimalust teha tööd erinevatel suurüritustel, näiteks Rally Estonia, tänu millele saab ka ise elamusest osa.

Arvan, et eelmisel aastal arenesin tööalaselt iseseisvamaks ning olen õppinud, kuidas pingelistes olukordades kiiresti mõelda, reageerida ning otsuseid vastu võtta. Sportlikus mõttes olen oma lemmikhobi ehk trikirattaga sõitmist hakanud võtma tõsisemalt kui kunagi varem. Lisaks hakkasin jooksmist nii palju rohkem nautima, et suve lõpus jooksin elu teise poolmaratoni.“

Kaupluse juhataja Nelli Balakireva:
 
„Kert on tubli spordimees, kes teeb oma tööd korrektselt ja suure pühendumusega. Tema päevast ei puudu mõni teemakohane nali, mis klientidel ja kolleegidel tuju heaks teeb. Edu Võtme jaoks on just temal kõik vajalikud omadused olemas.“

Kert ja Nelli
Kert ja Nelli

Edu Võti laureaat Eveli Järvetar, Sportland Järve:

„Sportland on väga hea tööandja. Kui tahtmist on, saab nii tasuta sportida kui ka võistelda. Lisaks toimuvad igasugused ühisüritused, mis annavad väga võimsa emotsiooni ja mälestused. Hindangi seda, et oma töötajatesse panustatakse nii palju ning antakse äärmiselt palju võimalusi areneda.

Ise õppisin möödunud aastal olema kannatlikum, sest ma kipun teinekord asjadest ette ruttama. Mulle meeldib see, mida ma teen ja kus ma seda teen. Meeldib töö mitmekesisus ja inimesed, kellega koos töötan. Järve Tiim rokib ja nad rõõmustavad mind iga päev!”

Eveli ja Sofia
Eveli ja Sofia

Kaupluse juhataja Sofia Laasma:

„Eveli on neiu, kes oskab suunata ja kaasata teisi oma ideedesse ja tegevustesse. Ma ei ole kordagi näinud olukorda, mis oleks tema jaoks võimatu või lahenduseta. Ta teeb oma tööd kiirelt, kuid mis kõige olulisem, ta teeb seda südamega ning kvaliteetselt.

Eveli on Järve Sportlandi teemant. See on uskumatu, kui palju loovust ning head energiat ta endaga iga päev kaasa toob. Vanemteenindaja ülesannetele lisaks suudab ta alati kliente rõõmsaks teha ning pakkuda neile väga head teenindust. Minule kui värskele juhatajale on ta olnud suurimaks toeks. Ta on multifunktsionaalne, dünaamiline ja loominguline, mis ongi tema möödunud aasta edu võti.“

Edu Võti laureaat Annika Brikkel, Sportland Outlet Eeden:

„Minu jaoks on kõige olulisem tööandja suhtumine töötajatesse. Inimeste väärtustamine ja tunnustamine on kõige alus ning Sportlandis väärtustatakse oma inimesi. Kuna töö on hästi mitmekesine ja kõik päevad erinevad, siis on võimalik alati ka midagi uut juurde õppida.

Mulle on kõige tähtsam kliendile läbi isikliku lähenemise sobivaima toote leidmine – ei ole suurimat motivaatorit kui kliendi siirad tänusõnad ja naeratus. Just toredad kliendid ongi see, mis mind oma töös kõige enam rõõmustab.

Ei saa ka mainimata jätta erinevaid hüvesid, mida Sportland pakub ja millest tooksin välja tasuta sportimisvõimalused. Just Sportlandi tööle tulemine tõi minus välja veidi ununenud armastuse spordi ja aktiivse elustiili vastu. Osalen nii palju kui võimalik erinevatel rahvaspordiüritustel ja kasutan võimalust käia MyFitnessi spordiklubis. Kuna minu isiklik 2019. aasta eesmärk oli osaleda vähemalt kümnel spordiüritusel, siis pean just selle eesmärgi täitmist oma eelmise aasta kõige suuremaks spordialaseks saavutuseks.“

Juhataja Taivo Pallotedder:

„Annika on meeskonnamängija – pallimängijad ütleksid tema kohta, et ta on treeneri käepikendus väljakul. Talle võib usaldada erinevaid ülesandeid ning võib kindel olla, et need kõik on hästi tehtud. Annika aitab meeleldi teisi töötajaid ning on suureks abiks vanemteenindajale. Just tema on meie kaupluse influencer, kes pidevalt pildistab ja sotsiaalmeedias postitab.“

Annika ja Taivo
Annika ja Taivo

Edu Võti laureaat Alina Stepanova, Sports Direct Ülemiste:

„Oma tööandja juures hindan paindlikku töögraafikut ja sõbralikku kollektiivi. Mind rõõmustavad kolleegid, kes on ka väljaspool tööd head sõbrad.

Töises plaanis eelmisele aastale tagasi vaadates võib öelda, et sain juurde kiirust toodete väljapanekul ning kannatlikkust. Sportlikult poolelt on saavutus on see, et hakkasin eelmisel aastal jala tööl käima ning käin neli korda kuus EMS trennis.“

Juhataja Stella Korol:

„Alina on kui tšillipipar – välimuselt malbe, sisemiselt terav. Saab kindel olla, et talle antud tööülesanded saavad korrektselt teostatud ning samuti võib tema tiiva alla suunata värskeid töötajaid, et  õppida temalt tööeetikat.

Üks põhjus, miks Alina Edu Võtit väärt oli, on kindlasti tema töö tegemise stiil. Ta on inimene, keda saab usaldada hommikuti poodi avama, teades et kõik asjad saavad ilusti tehtud. Samuti leian, et tunnustust väärib inimene, kes on meie ettevõttes pikaajaliselt töötanud ning endiselt naudib oma tööd.“

Alina ja Stella
Stella ja Alina

Edu Võti laureaat Kristel Nei, Sportland administratsioon

„Hindan seda, et Sportlandis on pidevalt uued ja huvitavad väljakutsed nii tööalaselt kui ka sportlikus võtmes. See ei luba jääda mugavaks, alati ootab ees midagi uut ja ennast ületavat.

Eelmine aasta oli selle koha pealt uus ja huvitav, et turundustiimis toimus palju muutusi, tulid uued inimesed ja uued lähenemised. Arenesin kiiresti kohanemise osas, kuna palju muutus ka minu enda tööülesannetes. Töös rõõmustab see, et mul on alati võimalik oma töö tulemust visuaalselt näha ja hinnata.

Sportlikus plaanis tooksin välja Võhandu maratoni, kuna see oli midagi täiesti uut ja väga emotsionaalne. Teiseks Tipust-Topini jooks, mis oli nii füüsiliselt kui vaimselt kurnav, aga super emotsiooniga tiimitöö. Ja kolmandaks Tartu Rulluisu Maratoni 42 km, kus toimus väga suur võistlus iseendaga, sest kahjuks ei jõudnud ühtegi korda uiske enne võistlust alla panna.“

Sportland International Group teeninduse arendusjuht Nelli Nilson

„Kristel on pikaajaline töötaja, kelle igast liigutustest õhkub ka täna lõputut energiat, armastust oma töö vastu ja parimat stiilitunnetust. Tema kohusetundlikkus on heaks eeskujuks kõigile – kui midagi on vaja ära teha, siis tuleb seda teha täpselt nii kaua kui vaja, ilma et kvaliteedis grammigi alla antaks. Olemuselt on Kristel alati rõõmsameelne ja positiivne ning kui vahel esinebki arusaamatusi või ootamatusi, siis saavad need tänu ta heasoovlikkusele ja pealehakkamisele kiiresti lahendatud.

Edu Võtme tiitli sai Kristel eelkõige oma pühendumise eest kauplustele. Kiiretes igapäevatoimetustes on teinekord lihtne ära unustada meie kõige olulisemat, et kogu Sportlandi kontor töötab tegelikult kaupluste heaks, mitte vastupidi. Selle meelde tuletamises näitab Kristel alati parimat eeskuju!“

Kristel ja Sportland Eesti tegevjuht Gerd Kiili
Kristel ja Sportland Eesti tegevjuht Gerd Kiili

Lisaks artiklis sõna saanud inimestele pälvisid Sportland Eesti tunnustuse Edu Võti:

Daisi Johanson, Sportland Ülemiste
Daana Suun-Jantson, Sportland Viru
Liina Joost, Sportland Lõunakeskus
Eliko Kahar-Kütt, Sportland Kristiine
Nikita Levskoi, Sportland Mustakivi
Helina Traks, Sportland Kaubamajakas
Kristi Nahkur, Sportland Rakvere
Eva Vitsut, Sportland Viimsi
Olga Akimova, Sportland Fama
Marika Milk, Sportland Jõhvi
Tatjana Noormägi, Sportland Astri
Merili Müür, Sportland Kuressaare
Marit-Maria Hermanson, Sportland Pärnu Keskus
Katrin Tišler, Sportland Haapsalu
Richie Kaljulaid, Sportland Football
Viktoria Borissova, Sportland Tennis
Maria Veresinina, Timberland Ülemiste
Merle Aru, Timberland Lõunakeskus
Nelli Balakireva, Timberland & O’Neill Rocca al Mare
Anneli Raiv, Sportland Outlet Centre
Marily Männi, Sportland Outlet Pärnu
Mariliis Kütt, SportsDirect Lõunakeskus
Diana Kaarmann, SportsDirect Kristiine
Daniil Kuznetsov, SportsDirect Nautica
Aivar Paal, Sportland Kõrvemaa

Tekst: Merilin Piirsalu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Koerasport pakub võimalust neljajalgse sõbraga koos olla ja looduses aktiivselt aega veeta

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus