Ketter Michelle: loeb see, mida sa teistega jagad | Sportland Magazine

Jaga „Ketter Michelle: loeb see, mida sa teistega jagad“

Ketter Michelle: loeb see, mida sa teistega jagad

Blogija ja influencer Ketter Michelle Vridolin väärtustab kogemusi ja tunneb, et õnnelik olemiseks tuleb nautida tervet teekonda ja mitte ainult püstitatud eesmärgini jõudmist. Elus hästi hakkama saamiseks soovitab hakkaja neiu igal inimesel oma anne üles leida ning sellele keskenduda ning kindlasti seda ka kogu ülejäänud maailmaga jagada.

Ketter Michelle leiab, et maailma saab parandada ikka ainult endast midagi andes. „Pole oluline, mis sul on, loeb see, mida sa teistega jagad,“ rõhutab ta ja loodab, et seda järgides on positiivsed muutused võimalikud. „Soovin, et kõikidel inimestel oleksid elamiseks ja elu nautimiseks võrdsed võimalused,“ lisab ta.

Kõige selle juures tasub neiu sõnul alati meeles pidada, et kõiki enda ümber olevaid inimesi tuleb samuti väärtustada. „Erinevus on midagi, mis teeb meid omal moel vägagi eriliseks,“ leiab ta.

Ketter MichelleAvatud meele ja uudishimuga

Ketter Michelle armastab reisimist ja fotograafiat, mis toidavad tema meeli kõikidest muudest elu valdkondadest kõige enam. „Erinevate kultuuridega tutvumine annab mulle võimaluse terve maailmaga ühenduses olla. Fotograafia toel saan oma visiooni väljendada,“ ütleb ta.

Lisaks huvitub neiu moest ja kõigest, mis on seotud tervisliku toitumise ja kokandusega. Oma harjumusi on ta viimaste aastate jooksul jõuliselt ümber kujundanud. „Ma polnud oma kehaga rahul ning kohtlesin end karmilt, samas sõin absoluutselt kõike. Täna tarbin rohkelt puu- ja köögivilju ja loobusin mullu sügisel lihatoodete söömisest. Tasapisi üritan menüüst välja jätta ka piimatooted. Tunnen, et need on olnud mu senise elu parimad valikud,“ ütleb neiu, kes võimalusel valmistab oma toidu ise.

Ketter Michelle tunnistab, et loomulikult tuleb ka temal ette päevi, kus menüüst leiab nii pitsa kui isuäratavad maiustused ning muud hõrgutised. Samas ei kipu ta nendega liialdama.

Ketter Michelle

Oma tarbimisharjumusi hindab ta pigem konservatiivseteks. „Armastan moodi, pean seda eneseväljenduse juures tähtsaks, kuid sellega kaasneb planeedile ka palju halba. Riideid on meil kõigil vaja, kuid ostlemisel katsun käituda vastutustundlikult ehk valin pigem kvaliteetsema ning kallima toote, mida tõesti vajan ning kannan seda mitu aastat,“ lausub ta.

Ketter MichelleJagab adidase väärtusi
 
Spordiriiete puhul vaatab Ketter Michelle rõõmuga adidase poole. „Nende tooted on kvaliteetsed, kestavad kaua, näevad väga head välja ning ei lähe moest. Brändi toodete hulgast leiab endale sobiva iga inimene, valik on meeletult suur,” kiidab blogija, kes lähtub riiete valikul nii nende mugavusest kui välimusest. Oma absoluutse lemmikuna nimetab ta adidas Superstar vabaaja jalatseid. „Neid võib igal pool kanda ning pole väga vahet, mis sul seljas on. adidas sobib ka minu enda visiooniga – ĂĽritan tarbijana kiiresti liikuvas ja arenevas maailmas võimalikult vastutustundlikult käituda, samamoodi käitub ka see bränd. Näiteks nii mõnedki adidase jalanõud ja riided valmivad just taaskasutatud materjalidest,” teab Ketter Michelle.

Rõõmu tunneb alati heatujuline blogija ka adidase toodete värvikirevuse üle. „Pigem olgu värve liiga palju kui igavat musta ja halli, mida sa nagunii igapäevaselt enda ümber kõikidel teistel seljas näed,“ julgustab Ketter Michelle inimesi oma valikutes olema nii julge kui mänguline.

„Miks mitte varuda kappi näiteks kolm paari erinevat värvi tosse – mustad jooksmiseks, roosad sisetreeninguks ning sinised vabaaja jalanõudeks. Värvid ei lähe mitte kunagi moest!“

Ketter MichelleSport hoiab vormis nii vaimu kui keha

Elu ilma spordita ei kujuta Ketter Michelle ette, sest lisaks füüsilise vormi parandamisele aitab see hoida meele erksana ning tuju hea. „Ilma spordita oleksin ma väsinud ega jaksaks tohutut igapäevast informatsioonilainet pidevalt vastu võtta. Kuigi tuleb tõdeda, et võrreldes paari aasta taguse ajaga on tänasel päeval mu suhe spordiga kurvem ja nukram.“

Hetkel kuuluvad neiu spordirutiini jõusaal ning õues jooksmine, kooli ja töö kõrvalt ei jää muuks kahjuks aega. Ideaalse paigana värskes õhus sportimiseks nimetab ta mereranda või sealseid jooksuradu, sest vee lähedus mõjub rahustavalt ning annab meelele puhkust.

Varasemalt on Ketter Michelle osalenud erinevates tantsutrennides, pannud end proovile CrossFitis ja mänginud kolm aastat käsipalli. „Igatsen seda viimast vist kõige rohkem. Mind köitis sealne tiimitöö, üheskoos arenemine ja võistlustel pingutamine,“ ütleb ta.

Ekstreemseima alana on neiu ära proovinud sukeldumise, kuid seda eelistab ta harrastada pigem mõnes soojema kliimaga riigis ilusate värviliste kalade ja korallide keskel.

Kuid mis on Ketteri ilu saladuseks? Meigitoodete kasutamine tuleb alles keha eest nii trenni kui toitumisega hoolitsemise, vee joomise ja naha niisutamise järel. Nii lihtne see ongi.

HEA TEADA!

Ketter jagab oma maailma lahkelt nii blogis kui Instagrami vahendusel, kus tal on pea 15 000 jälgijat. „Loodan, et inspireerin sellega ka teisi oma elu elama nii, et inimesed teeksid asju, mis neile tõeliselt meeldivad!“

Tekst: Marta Vasarik

Fotod: Marleen Muhuste

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

100 unustamatut kilomeetrit Võhandu maratonil

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus