Kristel Aaslaid: ideaalne kets on selline, mida jalas ei tunne, aga silma jääb kõigile! | Sportland Magazine

Jaga „Kristel Aaslaid: ideaalne kets on selline, mida jalas ei tunne, aga silma jääb kõigile!“

Kristel Aaslaid: ideaalne kets on selline, mida jalas ei tunne, aga silma jääb kõigile!

Laulja ja näitleja Kristel Aaslaid on oma positiivse energia ja aktiivse eluviisiga eeskujuks paljudele. Nii televisioonist kui lavalaudadelt tuntud naise suvi tõotab tulla taaskord tihe, kuid aega jääb ka puhkamiseks ning akude laadimiseks. Muude juttude kõrval avaldab Kristel, milline on tema go-to kets eesoleval suvel.

Mille põnevaga hetkel ametis oled? Ütlesid, et sõidad Eestist mõneks ajaks ära.

Hetkel oleme suundumas Kolm Naist Karavanis uut hooaega filmima. Meil on uus ja põnev asukoht ja uued väljakutsed. Selle saatega on hoopis teine reisieelne elevus kui muidu. Seda ilmselt seetõttu, et seal käib töö ja vile nii tihedalt koos.

Kristel

Milliseid ägedaid projekte ja ettevõtmisi 2022. aasta suvi sinu ellu veel toob?

Loodetavasti üks tore projekt, mis mõnda aega juba sepitsemisel on, saab sel aastal lõpuks sinna faasi, et sellest ka rääkida saab. Seniks ei taha aga ära sõnuda.

Samal ajal on ansambel Gram-of-Fun tublisti stuudios tööd teinud ja loodame selles aastanumbris oma debüütalbumi valmis saada.

Kui palju puhkad ja kuidas oma puhkuse veedad?

KristelPuhkan siin-seal tegelikult kogu aeg. Minu puhkus on tavaliselt õhtul diivani peal sarja vaadates. Praegu on valikus “Good Doctor” ja “Barry” uued hooajad. See on hea viis end totaalselt välja lülituda. Kui aga aktiivsemalt ja inspireerivamalt puhata tahan, siis proovin ikka koduriigi metsades ringi ekselda.

Mis on su lemmik matkarada Eestis?

Lemmikmatkarada on Saaremaal Harilaiu matkarada. See on hea pikkusega ja imeilus, rannaäärne rada.

Millised on veel Sinu suvised lemmiktegevused?

Lemmiktegevused on kahtlemata kontsertide andmine ja üldise hea tuju nautimine. Eestlane on pärast pikka talve igal aastal suve ilusti ära teeninud ja seda on kohe kõigist kaugele näha. Eriti kui ise laval oled.

Kristel

Mis on sinu suvine lemmikjook?

Minu suvine lemmikjook on kindlasti vesi. Väike maitsesidrun või kurk juurde. Või värske mari. Ja ongi olemas. Lihtne ja kustutab janu, mida üks jook ju tegema peakski.

Milline on sinu treeningrutiin, kuidas end vormis hoiad?

KristelKatsun võimalikult palju jalutada. Kuid trenn-trenn on hetkel TRX kaablitega kodus mässamine. Olen küllaltki laisk inimene. Jōusaali mineku jaoks peab nii palju tegema, et see juhtuma saaks hakata. Kaablitega kodus ei ole aga mingeid vabandusi – ma olen ju juba kohal.

Mis muusikat sa trenni tehes kuulad?

Kuulan seda, mis parasjagu tuksuma kütab. Hetkel näiteks Ivan Dorni.

Kust ammutad inspiratsiooni erinevate loomeprojektide jaoks?

Inspiratsiooni leian ma tavaliselt emotsioonidest. Olen neid alati oma laulusõnades uurinud ja kasutanud ära oma tundeid. Emotsioonid sünnivad kogemustest ja kogemused elust.

Paistad alati silma väga positiivse ja särava persoonina Mis on sinu positiivse mindset’i ja suhtumise valem?

Mu elus on naerul nii tähtis koht – mu suurim soov ja vajadus on inimesi naeratama panna. Võibolla on see vahel isegi haiglane kinnisidee, mis mulle endale teinekord kahju teeb – aga nii ma olen kuidagi harjunud. Maksku, mis maksab – naerda peab saama. Rõõmu peab olema!

Kristel

Sa oled suur Nike fänn. Kust Sinu armastus Nike vastu pärineb?

Nike’ga on mul pikk ajalugu juba tantsu aegadest. Ja tegelikult oli mu esimene välismaalt toodud ketsipaar just Nike, mille ma sõna otseses mõttes ribadeks kõndisin. Varbad vaatasid läbi tossude igasse ilmakaarde, aga mina neist loobuda ei tahtnud. Ja mulle on nende tooted ka alati meeldinud, need on mugavad – lemmik, noh!

Milline on sinu selle suve go-to kets?

Ma julgen tugevalt arvata, et eelmise aasta Nike Blaze võidukäik jätkub ka sel aastal. Kuigi Nike Cortezid on mul ka marulemmikud! Neid on samuti omajagu kappi tekkinud, peab käiku laskma!

Kui suur ketsisõber sa üldse oled? Mitu paari ketse kodus on ja mis teeb ühest ketsist hea ketsi?

KristelTosse on mul palju, vist üle 20 paari. Elu sees pole tegelikult neid nii palju tarvis. Aga neid koguneb, nad on mugavad ja igale poole nad sobivad. Hea kets on selline, et jalas teda ei tunne, aga silma jääb kõigile. Nähtav nähtamatus!

Milliseid Nike rõivaid Sinu garderoobist veel kindlasti leiab?

Retuuse! Väga palju. Ja dressipükse, pluuse, sportsbra’sid, T-särke. Olen truu Nike-head!

Tekst: Virgo Agan

Fotod: Liina Notta / erakogu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Koos parimatega! Minimal Wind liigub õnne kursil

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus