Kuidas püsida terve, ennetada stressi ja taastada energiat? | Sportland Magazine

Jaga „Kuidas püsida terve, ennetada stressi ja taastada energiat?“

Kuidas püsida terve, ennetada stressi ja taastada energiat?

Hea tervise ja enesetunde alustaladeks on kvaliteetne toit, piisav liikumine ja regulaarne puhkus. Kiire elutempo juures ei ole aga alati aega kõiki neid põhimõtteid järgida. Siin tõttab õnneks appi heaolumeditsiin, mis annab kiire energiaboosti ja aitab püsida terve.

Heaolumeditsiin ei ole Eestis veel laialt levinud. Selle eesmärk on eelkõige terviseprobleeme ennetada, mitte tagajärgedega tegeleda. Maailmas on heaolumeditsiini liidriks REVIV kliinik, mille filiaal avati hiljuti ka Tallinnas. REVIV pakub võimalust innovaatilisteks teraapiateks koostöös maailma tipplaboritega ning läheneb inimese tervisele personaalselt ja teaduspõhiselt. Kliiniku kaubamärgiks on saanud teraapiad, mis aitavad tervist hoida, haigusi ja stressi ennetada, energiat taastada ja vananemisprotsesse aeglustada.

REVIV

Mis on mis?

REVIV teraapiad on just seetõttu väga mõjusad, et toidavad keha 100% imenduvate tervistavate toimeainete kokteilidega, mille koostises on vitamiinid, mineraalid, antioksüdandid ja peptiidid. Võimalused jagunevad laias laastus kaheks – IV teraapiad ja IM teraapiad. „IV on intravenoosne ehk veenisisene ja IM on intramuskulaarne ehk lihasesisene. Nende vahe seisneb manustamisviisis ja koguses. Veeni kaudu saame manustada kasulikke toimeaineid suuremates kogustes kui lihasesse. Mõnda ainet, nagu koensüüm Q10 ja Slimboost saame aga manustada ainult lihasesse,“ selgitab kliiniku arst Kerli Luks.

IV teraapiate seast saab valida kaheksa erineva võimaluse vahel. Olenevalt soovist saab turgutada ja säilitada tervist ja heaolutunnet, niisutada keha seespidiselt ja taastada kiirelt energiavarud, puhastada organeid, aeglustada vananemise ilminguid ja ainevahetusega seotud muutusi. On võimalik leevendada isegi iivelduse, valu ja põletikusümptomeid.

IM teraapiad aitavad aga keha paremas vormis hoida, energiat taastada, ainevahetust ja söögiisu reguleerida. Nende abil saab oma und toetada, immuunsust tugevdada ja haigusi ennetada.

REVIV

Koheselt parem enesetunne

Saskia Alusalu
Saskia Alusalu

Endine tippsportlane Saskia Alusalu on REVIV kliiniku IV teraapiad kasutanud tervise turgutamiseks. „Ilma hea terviseta on keeruline täisväärtuslikult elada. Meie elukeskkond on väga intensiivne, aga kuna mulle meeldib olla tegus nii füüsiliselt kui ka vaimselt, siis pean mõtlema eelkõige sellele, kuidas puhata ja ennast taastada enne, kui jõuvarud otsa saavad,“ põhjendab Saskia. Ta on tundnud omal nahal teraapia kohest toimet. „Minu lemmikteraapia on Megaboost. Kuna kontrollitud vitamiinid manustatakse infusiooniteraapia käigus otse vereringesse, siis võimaldab see koheselt tajuda kõrgemat energiataset, paremat enesetunnet ja isegi tuju,“ kinnitab tema kogemus.

Igaüks leiab omale sobiva

Kuigi iga konkreetse teraapia eesmärk on pisut erinev, siis laias laastus aitavad need kõik taastada erinevaid organismi energiavarusid ja puudujääke ning parandada seeläbi tervist ja elukvaliteeti.

Selleks, et aru saada milline teraapia inimesele täpselt sobib, toimub enne protseduuri arstikonsultatsioon. „Küsime tervisliku seisundi, vajaduste ja ootuste kohta ning saadud info baasil saame õiget teraapiat soovitada. Näiteks inimestele, kes on tihti haiged soovitame immuunsust tugevdavat teraapiat. Kui on tegemist füüsiliselt väga aktiivse inimesega, siis temale sobib hästi spordist taastumise infusioon, mis on rikastatud Q10 ja magneesiumiga. Neile, kes on huvitatud nooruse säilitamisest, pakume anti-aging teraapiat,“ kirjeldab dr Luks.

„Meie soovitus on eelnevalt, või lisaks, teha vereanalüüsid, kuna nende kaudu saame teraapiaid keha reaalseid vajadusi arvesse võttes veelgi paremini personaliseerida. Nii suudame näiteks kõige edukamalt ennetada vananemisega ning stressiga seotud probleemide teket,“ lisab ta.

REVIV

Et elu oleks täis elu

Dr Luks kinnitab, et selline teraapiaviis on ennetava meditsiini valdkonnas maailmas laialt levinud. „REVIVi esimene kliinik avati juba 2012. aastal ning täna tegutseb 90 kliinikut üle maailma. See on ainuke moodus, kuidas saame tagada, et kõik vajalikud ained jõuavad 100% meie süsteemsesse vereringesse, rakkude ja kudedeni ning toime on kohene. Tablettide, kapslite või salvidega saab organism kätte ainult minimaalse koguse,“ ütleb ta.

REVIV kliiniku teraapiad sobivad eelkõige inimesele, kelle elutempo on kiire, kes tahavad terviseprobleeme ennetada ja säilitada oma energiat ning head vaimset ja füüsilist vormi. Eesmärgiks on pikendada tervena elatud aastaid ja saavutada võimalikult täisväärtuslik elu. „Meie teraapiaid tasub kindlasti ise proovida, sest hüdreerime nendega organismi ja täidame keha heade ainetega. Positiivne efekt on koheselt tunnetav, sest infusioonide koostised on unikaalsed ja rikkalikud. Meie moto on lihtne: Et Elu oleks täis Elu!“ lausub Kerli Luks.

REVIV

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: REVIV kliinik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Miks osta jõulukingid Sportlandist?

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus