Kuidas Sportlandis naistepäeva tähistatakse? | Sportland Magazine

Jaga „Kuidas Sportlandis naistepäeva tähistatakse?“

Kuidas Sportlandis naistepäeva tähistatakse?

Täna on naistepäev, mis tähendab, et naised saavad kõikjal erilise tähelepanu osaliseks. Nii ka Sportlandis.

Igal aastal üllatavad Sportlandi mehed oma naiskolleege ning teevad nende päeva veelgi kaunimaks. Sportlandi assistent Leidi Lind kinnitab, et igal naistepäeval võtavad mehed end jälle kokku ja üllatavad aina uuesti ja uuesti. Leidi sõnul on kõik üllatused olnud suurepärased. “Aasta tagasi võtsid mehed meid kontoris vastu ülikonnas ja lilled käes. Kohal oli baarmen, kes segas alkoholivabu kokteile ning hiljem laulis meile Kristjan Kasearu,” meenutab Leidi.

“Kaks aastat tagasi oli aga kohale tellitud fotograaf, kes jäädvustas naistest kauneid pilte koos lillede ja õhupallidega. Mõned aastat varem tervitas tööle tulijaid juba õues ukse kohal loosung „Head naistepäeva“ ja lifti seinale oli silmarõõmuks kinnitatud Chippendales’i pilt,” räägib ta ka varasematest üllatustest.

Leidi meelest on tore, et kontoris naistepäeva tähistatakse. “Naistele meeldivad üllatused, lilled ja kingitused ning sellepärast meile meeldib ka tähistada. Samuti on tore iga-aastane ootusärevus – mida sel korral tehakse?!” lausub ta.

Naised vajavad tähelepanu

Visual merchandiser Kristel Nei ütleb, et Sportlandi poisid ja mehed hoiavad oma naiskolleege. “Ja kuna Sportlandis ei tehta kunagi midagi kergekäeliselt, siis igal naistepäeval toimub midagi uut ja omapärast ning ahhetama panevat. Mehed oskavad väga hästi saladust hoida, seega on iga naistepäev suur üllatus kõigile õrnema poole esindajatele,” lausub Kristel ja lisab, et igal aastal tehakse midagi täiesti uut ja omamoodi, aga üks, mis kindel – naised on õnnelikud, üllatunud ning tunnevad ennast väga väärtuslikult.

Kristelil on kõige eredamalt meeles möödunud aasta naistepäev, kuigi ta ise pidi siis Eestist eemal viibima. “Tänu sotsiaalmeediale jõudis kõik ka minuni ning mäletan, kui kade ma olin. Mehed olid sel päeval kõik mustade ülikondadega ja naistele tehti maitsvaid kokteile, laulis Kristjan Kasearu ja pakuti head toitu. Muidugi ei puudunud ka lilled igale neiule.”

Kristel tunnistab, et kuigi ta ise ei ole suurem tähistaja, meeldib talle siiski, kui meeles peetakse. “Naised ikka vajavad natuke rohkem tähelepanu ja minu meelest on väga äge, kui mehed viitsivad natuke vaeva näha ja just midagi originaalset välja mõelda. Nagu öeldakse: happy wife = happy life.”

Punane vaip ja hommikukohv

Ka tänane naistepäev ei olnud Sportlandis tähistamise mõttes mingi erand. Üllatus tabas tööle saabuvaid naisi kohe hommikul maja ees, kuhu oli püsti pandud suur ekraan, millel vaheldusid fotod Sportlandi naistest ja mõtteterad naiste ning armastuse kohta, saatjaks romantiline muusika. See ei olnud veel kõik, sest iga õrnema soo esindaja sai maja eest kaasa haarata maitsva hommikukohvi ning kõndida kontorisse mööda punast vaipa. Kontoris ootas mõistagi ees veel kaunis punane roos.

Mida mehed soovivad?

Nagu näha, siis naistepäev on kahtlemata üks tore päev, mida koos tähistada ning mil häid soove jagada. Lõpetuseks kogusimegi kokku kolme mehe soovid selleks kauniks päevaks.

Gerd Kiili, Sportland Eesti tegevjuht:

“Iga naine on väga eriline, seda ka iga Sportlandi naistöötaja. Kõiki naisi ühendab maagiline jõud panna mehi olema paremad mehed kui nad on. Me hoiame oma naisi ja lubame alati olla Teie jaoks olemas, Teie nimel pingutamas, sest me soovime teha Teie elu paremaks, emotsionaalsemaks…”

Dima Smirnov, Sportlandi outdoor-manager:

“Soovin kõikidele naistele ilusat ja emotsiooniderohket naistepäeva! Kõvasti ilusaid sõnu lähedaste ja töökaaslaste poolt! Aga kindlasti ka valmidust rohkem hinnata meestepoolseid pingutusi uuel aastal :).”

Marek Kõiv, Sportland Bottecchia tiimi eestvedaja:

“Ärge unustage oma meestele näidata, et hoolite ja armastate! Kallistage, andke meile teada, kui väga Te meid austate ja hindate ning muidugi armastate. Head Naistepäeva!”

Tekst: Merilin Piirsalu

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Magnus Kirt – läbi pühendumuse tipu poole

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus