Kuressaares avati avar ja rikkaliku kaubavalikuga Sportland Ferrum | Sportland Magazine

Jaga „Kuressaares avati avar ja rikkaliku kaubavalikuga Sportland Ferrum“

Kuressaares avati avar ja rikkaliku kaubavalikuga Sportland Ferrum

Mai lõpus avati Kuressaares Sportland Ferrum, kus külastajaid ootavad professionaalsed klienditeenindajad, lai kaubavalik ja silma rõõmustab tuliuus sisustus. Kõigest lähemalt räägib kaupluse juhataja Sirje Põlluäär.

Sirje on Sportlandis töötanud alates 2007. aastast, kui Kuressaares tehti lahti esimene Sportlandi kauplus. Kuni septembri lõpuni töötavadki Saaremaal tema taktikepi all mõlemad poed, kuid senine pood toimib outlet’ina, kus on vanemad kaubad, valikus ei ole võib-olla alati kõiki suurusi, aga on odavamad hinnad. Alates oktoobrist jääb aga Kuressaarde alles üks pood – Sportland Ferrum.

Võrreldes vana ja uut kauplust, saab vastne pood suurel hulgal plusspunkte. Tänu avaramale pinnale on kaubavalik palju mitmekesisem. Esindatud on endiselt Nike, adidas, Helly Hansen, Under Armour, North Bend ja muud teada tuntud Sportlandi brändid, kuid lisandunud on Puma, Champion, suurem valik Converse’i tooteid ja palju muud.

Sportland Ferrum

Kokkuhoidev ja sportlik tiim

Uues kaupluses on lisaks juhatajale ametis neli klienditeenindajat: Mari-Liis Anderson, Karis Kasesalu, Merili MĂĽĂĽr, Taisi Tõhk (praegu lapsehoolduspuhkusel) ja suveasendaja Laura Lisell Jalakas. „Enamikuga nendest oleme koos töötanud juba kĂĽmme aastat või vaid pisut vähem. Kõige värskem liituja on suvetöötaja Laura Lisell – tore, töökas ja sõbralik tĂĽtarlaps. Tema sai oma ristsed juba uue kaupluse avamise ettevalmistamisel juba kätte,“ naerab Sirje.

Pildil on Sportland Ferrumi töötajad Mari-Liis ja Sirje
Pildil on Sportland Ferrumi töötajad Mari-Liis ja Sirje

Uue kaupluse avamine paneb tõesti kogu tiimi proovile, sest teha on palju ning toimetada tuleb võimalikult kiiresti. „Kõigepealt saabus meile kogu uue poe kaup, mis tuli sorteerida, hinnastada ja millele oli vaja elemendid külge panna, siis tuli kollektsioonid kaupluses paika saada. Poes oli ehitus alles pooleli, kui meie teisest otsast juba panime kaupa välja. See oligi põhiline, aga väga suur töö,“ räägib juhataja avamise ette valmistamisest.

29. maiks oli aga kõik täpselt nii kui peab, sest kõige muu kõrval on Sportland tiimi liikmed sportlikud ning hea vorm aitab ju igasuguse tööga õigeks ajaks lihtsamini hakkama saada. „Meil on kõik sportlikud inimesed, kes rohkemal, kes vähemal määral. Enamik harrastab käimist, kuna looduses on mõnus viibida, eriti Saaremaal. Samas pole ka treeningsaalid meile võõrad, aga sageli kestab tööpäev nii kaua, et need on selleks ajaks juba kinni. Kõigil on ka vahvad pered, kes emasid koju ootavad,“ räägib Sirje.

Tema sõnul on Sportlandis väga tore töötada, sest ega muidu ei oleks ta ise Kuressaare kaupluse avamise algusest tänaseni ametis. „Meil ei ole ükski päev teisega sarnane ning igav juba ei hakka. Väljakutseid jagub ja kogu aeg pead endast andma 100% või rohkemgi. See motiveerib. Samuti toimuvad meil huvitavad sportlikud challenge’id, mis panevad pingutama ja pakuvad vaheldust,“ räägib Sirje.

Külastamist väärt kauplus

Kogu Sportland Ferrumi tiim on uue poega väga rahul, sest see on avar, valge ja uuenduslik. Kauplus on ruumikas ning põneva disainilahendusega, sest kasutatud on mitmeid eri materjale – betooni, kipsi, puitu. „Kui vana pood on juba pisut kulunud välimusega, siis siin on kõik uus ja innovatiivne. Meil on betoonpostide küljes mitu LED ekraani, kus vahelduvad erinevad videod. Mannekeene, kus tooteid presenteerida on palju rohkem kui vanas poes, nende vahel kasvavad elavad lilled, mis annavad väga mõnusa atmosfääri. Proovikabiine on kolm, need on samuti suuremad kui teises majas,“ kiidab Sirje.

Sportland Ferrum

Tore koostöö kohalikul tasandil

Kuigi suurem reklaamikampaania uue poe kohta läheb alles lahti, on inimesed selle juba üles leidnud ning klientide eelistuste järgi teab Sirje ka öelda, et kõige populaarsem aktiivse aja veetmise viis on praegu Saaremaal jooksmine ja kõndimine. „Ka tennis ja tants on väga hinnatud, sest nende alade harrastamiseks on Kuressaares head võimalused,“ ütleb kaupluse juhataja.

Kauplus teeb tihedat koostööd ka kohalike spordiklubidega, kes saavad sealt soodsama hinnaga spordivarustust soetada. Head partnerid on tantsukool Semiir ja FC Kuressaare. „Enne jalgpallivõistlusi käib meil palju FC Kuressaare mängijaid, kelle vorme müüme ja kelle särkidele ka kohapeal numbrid ja nimed prindime,“ selgitab Sirje.

Sportland Ferrum

Midagi igaĂĽhe jaoks
 
Kui Sirje ei töötaks Sportlandis, oleks ta ikkagi ka ise selle kaupluse klient. „Üks põhjus on see, et tegelen päris palju jooksmisega ja Sportlandis osatakse soovitada selliseid jalatseid ja riideid, mis konkreetse spordiala harrastamiseks sobivad ning mille kasutamine kehale liiga ei tee. Viimane on oluline just jalatsite puhul. Meil on töötajad, kes teevad ka ise sporti, on läbinud väga palju koolitusi ning on seetõttu väga pädevad nõu andma. Isegi kui ma sporti ei teeks, tuleksin Sportlandi, sest siin on ääretult lai kaubavalik ka vabaajariiete ja jalatsite osas ning seda mitmes erinevad hinnaklassis,“ räägib ta.

Ta kutsub kõiki uude kauplusesse valikuga tutvuma: „Ootame oma endisi kliente ja loodame saada juurde palju uusi ja toredaid kliente. Tulge külla!“

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Sportland

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Viru Keskuse katusel saab nüüd padelit mängida. Proovi järele!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus