Leia endale sobiv rinnahoidja | Sportland Magazine

Jaga „Leia endale sobiv rinnahoidja“

Leia endale sobiv rinnahoidja

Viimastel aastatel on Nike investeerinud spordirinnahoidjate arendusse, et tagada nende kandjatele maksimaalne mugavus treeningu ajal. Nike PRO rinnahoidjad on mõeldud kõigile naistele, hoolimata nende kaalust, sportlikkusest ja kehalisest aktiivsusest. Innovaatilised Nike PRO rinnahoidjad pakuvad tuge intensiivsel, mõõdukal ja väikese koormusega sportimisel. Kasutatud on Nike Dri-Fit tehnoloogiat, mis aitab keha hoida kuivana. Kerge toestusega rinnahoidja on mõeldud väikse väiksema intensiivsusega treeningute jaoks, keskmine toestus on mõeldud mõõdukale treeningule ja maksimaalne toestus sobib kõige intensiivsemateks treeninguteks.

Demonstreerime sulle meie klientide lemmiktooteid.

Nike PRO Indy ja Indy Cooling rinnahidja. Pehme ja kerge piiramatuks liikumiseks

Nike Pro Cool Indy spordirinnahoidja pakub kerget tuge madala koormusega, palju energiat kulutavateks treeninguteks. Madal lõige ning õhukesed reguleeritavad paelad tagavad selle, et rinnahoidja istub hästi ja on samas naiselik.

indy

Ülipehme DRI-FIT tehnoloogiaga kangas imab higi kehapinnalt, et see saaks pealmistest kihtidest aurustuda. See tagab parema trennikvaliteedi. Nike Indy ja Cooling Bra padjad on kergesti eemaldatavad. Reguleeritavad paelad seljal pakuvad parimat istuvust ning X kujuline lõige ei takista liikumist.

Uus Nike Pro Hyperclassic Bra. Puhtad jooned. Klassikaline toestus.

Nike Pro Hyperclassic rinnahoidja pakub toestust keskmise intensiivsusega treeninguteks. Sellel on eemaldatavad padjad parema katvuse ja istuvuse jaoks, et saaksid muretult treenida.

Dri-FIT tehnoloogia hoiab sind kuivana ja tagab mugavuse. Tugevdatud jooned, mis pakuvad lisatoetust rinnale. Eemaldatavad padjad on diskreetsed ja keha vormivad. X kujuline seljatagus ei takista liikumist ja võrkpaneel laseb paremini hingata.

hyperclassic

 

Nike Pro Rival Racerback Bra. Tugev toestus intensiivseteks treeninguteks

Tutvustame oma kõige tugevama toestusega rinnahoidjat. Nike Pro Rival Bra on tugevamate õmblustega, traatideta, et ei tekiks trenni ajal hõõrdumist. Väga intensiivsetel treeningutel pakub rinnahoidja toestust, et tagada sulle parim mugavus ja turvatunne. Higi imav materjal hoiab sind kuivana ning pehme ja mugav lõige ei lase tähelepanul hajuda ja saad treeningule keskenduda.

See rinnahoidja on saadaval väga erinevates suurustes, nii et saad valida selle, mis kõige paremini seljas istub.

rival

Vormitud korvidega rinnahoidja joonistab keha ilusasti välja ning tugev materjal toestab rinda. Kontuurõmblused ja elastne rinnapaneel tagavad parima toestuse ja istuvuse. Seljaosasse jäetud avaus ja korvide augustatud vooderdus tagavad parema õhuvahetuse.

Rivali rinnahoidja uus versioon – reguleeritavad paelad ja seljakinnitus suurendavad mugavust ja lihtsustavad kandmist.

Nike võttis sportlasi kuulda ja uuendas spordirinnahoidjaid selliselt, et need on nüüd veelgi mugavamad kanda.

Tekst: Margit Enno

Fotod: Nike

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Casall ĂĽhendab stiili ja kvaliteedi

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus