MyFitness avas uute ja ägedate trennivõimalustega klubi Kristiine keskuses | Sportland Magazine

Jaga „MyFitness avas uute ja ägedate trennivõimalustega klubi Kristiine keskuses“

MyFitness avas uute ja ägedate trennivõimalustega klubi Kristiine keskuses

MyFitnessil on põnevaid uudiseid. 16. jaanuaril avati uus klubi Tallinnas Kristiines. MyFitnessi Baltikumi treeningute juht Eva Ottas oli lahkelt nõus jagama, mida uuel klubil spordihuvilistele pakkuda.

Kõigepealt aga pärin, mis on Eva pingelises töös hetkel suurim väljakutse. Vastuseks saan, et loomulikult on uue klubi avamine töömahukas ja põnev, kuid peamine väljakutse on juba aastaid sama – kuidas saada ja hoida inimesed liikumise juures, olgu selleks siis jõusaal või rühmatreeningud. Kuna rühmatreeningutel otsitakse põnevust veidi rohkem, siis on kogu aeg vaja välja tulla millegi uuega, et treenijatel motivatsioon säiliks ja kasvaks.

myfitness

Kristiine klubis on palju avastamisväärset

Kindlasti on nüüd põhjust diivanilt püsti karata ning uut Kristiine klubi uudistama minna. Vastavatud avaras klubis on uued riietusruumid, rohkelt kardiomasinaid, täiesti uue stiiliga rühmatreeningute saal ja BOXBOX stuudio. Kristiines ongi rõhk just rühmatreeningutel ja neid leidub siin väga erinevaid. Tunniplaanis on esindatud Cross Training, BodyPump, BodyBalance, jooga, Nike Training Club, MyFit body, zumba, treeningsari NAINE, BOXBOX ja Fusion Pilates. Suurimaks uuenduseks on hetkel maailmas kõige populaarsem rühmatreeningute trend – reformer Pilates. MyFitness pakub seda Fusion Pilates kontseptsioonina.

myfitness

Fusion Pilates – pikk pai tervele kehale!

Kuna tegemist on üsna uue asjaga, palun Eval selgitada mida Fusion Pilates endast kujutab ja kuidas see traditsioonilisest Pilatesest erineb.  „Fusion Pilates on reformeritel tehtav rühmatreening, segu fitnessist ning klassikalisest reformer Pilatesest,“ seletab ta. „Madala intensiivsusega treening on kogu kehale ja kestab 50 minutit. Treenides saab tugevdada lihaseid, arendada tasakaalu ja tunda mõnusaid venitusi.“

Ainult klassikalise Pilatese jooni uus Fusion Pilates ei järgi: kaasatud on ka kogu keha treenivaid harjutusi, mida on hea muusika saatel on mõnus sooritada.

myfitness

Sageli hakkame spordiga tegelema alles siis, kui tervis tunda annab – kui kimbutavad näiteks seljavalu, rühiprobleemid või pole piisavalt energiat, et igapäevaste tegemistega toime tulla. Eva rõhutab, et iga treening võib aidata mitmesuguste hädade vastu, tuleb lihtsalt alustada! Fusion Pilates aga annab võimaluse katsetada midagi uut. Need, kellele jõusaalis treenimine pinget ei paku, võivad motivatsiooni leida reformeri peal harjutusi tehes. Eva sõnul keskendub Fusion Pilates rohkem just eri kehaasenditele, rühile ja kerelihastele.  See sobib nii algajale kui ka edasijõudnule trennisõbrale, nii mehele kui naisele ning nii noorele kui ka vanemale inimesele. Seega pole ühtegi vabandust, miks seda uut põnevat rühmatreeningut mitte proovida.

Erinevates klubides treenimine pakub lisavõimalusi

Uurin Evalt, kas MyFitnessi kliendid treenivad pigem ühes klubis või rändavad ka klubide vahel. Vastuseks saan, et treenijate jaoks on väga oluline klubi asukoht. Tööpäevadel kasutatakse sageli klubi, mis on töökohale lähemal, samas kui nädalavahetusel treenitakse kodule lähemal või tullakse hoopis perega basseinimõnusid nautima.  Ujuda saab MyFitness Ülemiste City ja MyFitness Rocca al Mare klubides.

myfitness

Rühmatreeningute entusiastid rändavad klubist klubisse ka trennide ja treenerite järgi. „Paratamatult ei saa igaühe lemmiktreener ja trenn olla ühes klubis, sest isegi kui tahaks, ei saa me treenereid pooleks lõigata,“ naljatab Eva. Õnneks on klubid Tallinnas siiski väga lähestikku ja kui inimesel on näiteks vastupandamatu tantsusoov, siis tantsutrenni kindlasti mõnest MyFitnessist ka leiab.

Kuidas vabaneda lisakilodest?

Pole saladuseks, et paljud eestimaalased tegelevad veel veebruariski jõulude aegu kogutud lisakilodest vabanemisega. Kaalulangetamiseks soovitab Eva kõhklemata järjepidevust ja liikumist. „Ainukene „dieet”, mis toimib on rohke liikumine ja toidukoguste jälgimine. On oluline, et treening tegijale meeldiks, sest ainult nii saab hoida järjepidevust. Kaks-kolm korda nädalas peaks liigutama vähemalt 45 minutit ning vahel tuleks ka magusast keelduda. Pole mingeid imerohtusid, jooke, teesid ega tablette. Me peame lihtsalt kulutama rohkem kaloreid, kui toiduga sisse sööme.“

myfitness

Eva arvates ei tohiks otsida vabandusi. „Pole mõtet öelda, et aega pole. Tee siis trenni nii palju, kui aega on! Ka 10 minutit on parem kui mitte midagi. Tuleb leida viise liigutamiseks. Olgu see siis töölaua  taga sirutamine, kõndimine või mõni muu meeldiv sportlik tegevus.“

Tekst: Ingrid Eomois
Fotod: MyFitness

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

FC Elva sihib suurepärase kogukonna toetusel Premium liigat

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus