MyFitness Weekend ootab 23. novembril kõiki spordisõpru Tartusse | Sportland Magazine

Jaga „MyFitness Weekend ootab 23. novembril kõiki spordisõpru Tartusse“

MyFitness Weekend ootab 23. novembril kõiki spordisõpru Tartusse

Lõuna-Eesti suurim trennipidu tuleb taas! 23. novembril toimub Tartu A. le Coq Spordihoones MyFitness Weekend, kus saab terve päeva vältel nautida hoogsaid treeninguid. Tule treeni mõnusas seltskonnas ja anna laupäevale hoog sisse!

Sporti pole elus kunagi liiga palju ning üks aktiivne nädalavahetus annab ainult energiat juurde. Seetõttu ootab Tartu kõiki huvilisi MyFitness Weekendile, kust leiab endale sobiva treeningu igaüks. Üritusel on kohal toetavad trennikaaslased ja ägedad treenerid, kes annavad motivatsiooni nii alustavale trennisõbrale kui ka kogenud sportlasele.

Liikumine ja aktiivne eluviis peaks prioriteet olema iga inimese elus. „Ma arvan, et Eesti inimene teab küll neid positiivseid külgi, aga tihtipeale tuleb igapäevaelu vahele,“ ütleb MyFitnessi treeningute juht Eva Ottas. Seetõttu on suured trenniüritused eriti head, kuna kuupäev on ette teada, mis annab võimaluse see varakult oma kalendrisse lisada. Ehk annab just see vajaliku tõuke tervislikuma elu suunas.

MyFitness Weekend

Vaheldus argipäevast

MyFitness Weekend pakub suurepärast vaheldust igapäevastele tegemistele. Mõnusas seltskonnas veedetud aktiivne laupäev ning positiivne energia on garanteeritud ka ülejäänud nädalavahetuseks. Treener Katrena Tenno soovitab kõikidel võtta see aeg, et tulla ennast liigutama. „Füüsiline aktiivsus on oluline aspekt, et me püsiksime terved, teotahtelised, õnnelikud ning rahulolevad,“ ütleb ta.

Ka Eva meelest mööduvad argipäevad rõõmsamalt, kui toome oma ellu natukene vaheldust ning uut energiat. „Miks meile meeldib aeg-ajalt kontserdil või kinos käia, kuigi kodus saab ka telekat vaadata? Põhjuseks on just saadav elamus. Me rassime aasta läbi omale tuttavas ja rutiinses keskkonnas, aga selline üritus on hea vaheldus,“ arvab naine.

Kui tihti saavad inimesed kodus olles või tööl käies kogeda midagi uut? Aga just uus energia viib meid elus edasi ja meenutab, et iga päeva tuleb nautida. „Mulle meeldib see energia, mis sellistel suurtel üritustel tekib. Muusika, trenn ja mitusada trennifänni!“ rõõmustab Eva siiralt. „Lõputu naer ja ühine pingutamine. Saadud emotsioonid jäävad kauaks meelde,“ on Katrena sama meelt.

MyFitness Weekend

Motivatsioon igale inimesele

Tihtipeale juhtub, et pimedad sügisilmad röövivad motivatsiooni, et liikuda väljas ning treeningsaali minemine võib alguses tunduda tüütu. MyFitness Weekend pakub hea võimaluse leida jõudu koos teiste kaasvõitlejatega. Sellele üritusele on oodatud nii algajad kui edasijõudnud, nii noored kui vanad. „See sobib kõigile. Kui ka vahepeal puhkad rohkem ja vaatad ainult treeninguid, siis ka see on okei!“ julgustab Eva. Ka Katrena arvab, et eelnev kogemus ei mängi rolli. „Pole oluline vanus ega sportlik taust,“ on ta veendunud. Seetõttu leiab trennipäeval endale koha igaüks ning motivatsioonilaeng on tagatud.

MyFitness Weekendil saab valida mitmete erinevate treeningute vahel. „Inimesi ootab ees palju eri treeningstiile – pealava mitmete trennidega, Studio X, NTC Lounge ja uudisena ka poks ja CrossTraining,” räägib Katrena. Üks treening kestab 30 minutit, mis ei väsita liialt ning annab võimaluse erinevaid trenne külastada. Kuna valikut on seinast seina, siis sobiva treeningu leivad kõik. Tasub oma mugavustsoonist välja astuda ja proovida midagi, millega seni ei ole tegelenud, sest nii võib leida enda uue lemmiku, mis motiveerib iga päev uuesti trennisaali tulema.

MyFitness Weekend

Kavas palju põnevat

Päeval, mis on niigi täis mõnusat liikumist ja häid emotsioone, pakutakse kohapeal teisigi boonuseid. MyFitnessi alal on kohal personaaltreenerid, kelle käest on võimalik küsida nõu või ka lihtsalt otsida tuge treeningute alustamiseks. Samal alal on võimalik tasuta MyFitnessiga liituda, mis on boonuseks kõigile, kes alles alustavad trenni tegemist.

Samuti on üritusel eraldi Nike müügiala. „Seal on müügil super kvaliteetsed treeningriided, mis on ürituse raames ka erihindadega,“ ütleb Eva. „Nike Esinduskauplusest leiab iga trennihunt endale lisamotivatsiooni uue riietuse näol,“ nõustub Katrena. Lisaks saab degusteerida erinevaid sporditooteid ja jooke ning nendega treeningute vahel keha kosutada.

Kokkuvõtteks
 
MyFitness Weekendil ootavad sind:

Viis erinevat treeningala.
Üle 15 suurepärase treeneri.
Nike oma parimate toodete, uue hooaja mudelite ja soodushindadega.
Suur hulk erinevaid partnereid, kõikidele osalejatele kingikott.
Osalejatele tasuta liitumine MyFitnessiga.

Kohtumiseni 23. novembril Tartus!

Tekst: Kaisa Kiriland

Fotod: Siim Kinnas / Aivo Kallas

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Fotograaf Marija Vie: pildistamine tuletab meelde, et elus on väga palju ilusat, mida nautida

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus