Narva Sportlandi kaupluste juhataja Jekaterina Ivanova: olen Sportlandis väga õnnelik, siin on kõik super | Sportland Magazine

Jaga „Narva Sportlandi kaupluste juhataja Jekaterina Ivanova: olen Sportlandis väga õnnelik, siin on kõik super“

Narva Sportlandi kaupluste juhataja Jekaterina Ivanova: olen Sportlandis väga õnnelik, siin on kõik super

Piiriäärses Narva linnas on lausa kaks Sportlandi kauplust. Üks neist asub Fama keskuses ja teine Astri keskuses. Mõlema poe juhatajana töötab Jekaterina Ivanova.

Sportlandi kauplused asuvad kahes suuremas Narva kaubanduskeskuse. Varem avatud Fama keskus samanimelisel tänaval on oma nime saanud Narvas asuva Fama bastioni järgi. Astri keskus Tallinna maanteel, jääb Narvasse sisse sõites kohe silma ning võib end uhkusega pidada kõige moodsamaks kaubandus- ja meelelahutuskeskuseks Euroopa ja Venemaa piiril. Lisaks erinevatele riidepoodidele, asuvad seal ka kino, bowligusaal ja planetaarium, aga loomulikult ka Sportlandi esinduskauplus.

Juhatajaks sündinud

PoodNarvas asuvate Sportlandi kaupluste juhataja Jekaterina Ivanova (37) on ametis olnud juba pea aasta. Erinevalt paljudest teistest ei alustanud ta klienditeenindajana. „Alustasin pea aasta tagasi, 2022. aasta aprillis ning tulingi otse lapsehoolduspuhkuselt kohe juhatajaks. Määravaks sai minu suur kogemus erinevates juhirollides nii Apollo kinos kui puhastusteeninduses jne, aga olen töötanud ka teenindajana, näiteks Meresuu SPA-s. Mulle väga meeldis Apollo kinos, aga see asus Jõhvis. Tahtsin leida endale töökoha Narvas. Samuti soovisin töötada ettevõttes, kus on palju liikumist ja erinevaid sportimisvõimalusi. Sel hetkel, kui nägin CV Keskuse kuulutust, kandideerisin kohe. Olen väga õnnelik, et mind valiti,” ütleb ta.

Kogu meie vestluse aja, on tõesti tunda, et Jekaterina ei karda mitte ühtegi väljakutset ja soovib ennast alati proovile panna, kui selleks vähegi võimalus avaneb. „Jänes šampust ei joo, on mu moto. Olen eelmistes töökohtades alati hakkama saanud.“

Kogenud meeskond

„Inimesed minu ümber on valdavalt päris kogenud. Näiteks üks vanemteenindaja on ametis juba üle 15 aasta. Järelikult talle ikka väga meeldib siin. Mul on palju tuttavaid ja sõpru, kes töötavad igal töökohal võibolla maksimaalselt kaks aastat, aga meie Sportlandi kauplustes on väga staažikad teenindajad. Sportland on imeline koht, kus töötajad on alati heas tujus,“ lausub ta mitu korda.

Meeskond

Jekaterinal on olnud võimalus töötada varem ka ühes riidepoes juhataja asetäitjana. „Ütlen ausalt, et mulle ei meeldinud seal ja mõtlesin, et ma ei lähe kunagi enam sarnasesse kauplusesse tööle. Aga Sportlandis on täiesti erinev ja eriline suhtumine. See sõltub juhtkonnast, meeskonnast. Meil on siin nagu suur pere.“

Kõik on paigas

JekaterinaKui küsida väljakutsete või muudatuste kohta, mida Narva Sportlandi poodides ette võtta, siis Jekaterina korraks vaikib. „Hetkel mulle tundub, et kõik töötab väga hästi. Võibolla arvan nii sellepärast, et mul pole varem nii head kogemust olnud. Samuti pöörab juhtkond meile piisavalt tähelepanu, saame alati nende toele loota. Praegu ma ei muudaks midagi. Hetkel on tähtis, et nii töötajad kui kliendid oleksid õnnelikud.“

Kaubavalik Narva Sportlandi poodides on suur, sealt leiab kõik vajaliku sportimiseks nii väikestele kui ka suurtele, aga müügil on ka lai valik vabaaja tooteid. „Narva klientide seas on kõige populaarsemad brändid adidas ja Nike, mõlemat ostetakse suhteliselt võrdselt. Sõltuvalt hooajast läheb müügiks igasugune kaup. Näiteks suvel müüme ka Helly Hanseni väga stiilseid ja sportlikke kleite,“ räägib juhataja.

Liikumine on elu

JekaterinaSporti armastab Jekaterina ka ise teha. „Praegu käin Meresuu SPA-s nii jõusaalis kui ka erinevates rühmatreeningutes, näiteks CrossFitis. Lisaks meeldib mulle kohutavalt lumelauaga sõita. Minu jaoks on liikumine elu. Üks eesmärk on osaleda Soomes ühel väga kuulsal nn mudajooksul, mis meenutab Eestis korraldatavat kõva mehe jooksu,“ ütleb ta.

Jekaterina kaheaastane poeg on samuti väga liikuv ning vanemate juhendamisel tegeleb eakohaste liikumisviisidega. Pere pesamunal on kaks vanemat venda, 14- ja 19-aastane, kes mõlemad on samuti sportlikud.

Jekaterina„Me liigume perega kogu aeg. Käime uisutamas, tuubidega sõitmas, suusatamas. Kuhu iganes võimalik minna ja end sportlikult liigutada, oleme kohe valmis. Näiteks Äkkeküla on Ida-Virumaal väga kõrgetasemelisi sportimisvõimalusi pakkuv keskus, kohalikud entusiastid on ikka palju vaeva näinud,“ ütleb aktiivne kolme lapse ema.

Tema meeskonna nooremad liikmed kaupluses on samuti väga sportlikud, kuid vanemaid teenindajaid peab natukene motiveerima. „Räägin neile, et me ei pea midagi võidu peale tegema, lähme lihtsalt osalema ja teeme kõike rahulikult. Üheks minu ülesandeks ongi meie tiim veelgi ühtsemaks muuta ning inimesed rutiinist välja tuua,” on tema suur soov.

Tekst: Kärt Radik
Fotod: Erakogu
Avafoto: Kaido Kabral

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Sportland Rakvere värske juhataja Merilin Kaasik: olen rõõmsameelne ja positiivne

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus