NTC – sinu parim treener! | Sportland Magazine

Jaga „NTC – sinu parim treener!“

NTC – sinu parim treener!

Kui eelistad treenida just endale sobival ajal ja pigem omapäi, aga vajad siiski pisut juhendamist ja motiveerimist, siis on sinu parimaks kaaslaseks rakendus Nike+ Training Club.

Rakendus Nike+ Training Club (NTC) on mõeldud nii meestele kui naistele. See sisaldab rohkem kui sadat treeningprogrammi, mille on välja töötanud Nike treenerid ja mis aitavad sul võtta maksimumi igapäevasest trennist ning motiveerivad ja juhendavad igal sammul. Treeningkavade loomisel on inspiratsiooniks olnud maailma parimad sportlased, näiteks Ashton Eaton, Serena Williams ja Paula Radcliffe.

NTC

Erinevad võimalused

NTC rakenduses saad valida eri pikkuse ja suunitlusega treeningute vahel ning neid soovi korral ka omavahel kombineerida. Treeningud on jagatud põhiliselt kolme gruppi: get lean, get toned ja get strong. Get lean’i puhul on tegemist rohkem kardiotrenniga, kus raskusi kasutatakse vähem, get toned on lihasvastupidavuse treenimiseks, kus kasutatakse ka hantleid ning get strong keskendub peamiselt jõutreeningule.

Kodus rakenduse juhendamisel treenides ei pea muretsema vajaliku treeningvarustuse puudumise pärast, eri programmides on küll vaja kasutada erinevaid vahendeid, kuid need saab edukalt asendada, näiteks hantlid veepudeliga ja topispalli padjaga. Samuti sisaldab rakendus eraldi valikus ilma varustuseta treeninguid, nii et trenni tegemiseks piisab vaid spordiriietest ja 15 minutist vabast ajast, sest just 15 minuti pikkused on kõige lühemad treeningud.

NTC

NTC kuulab sind

Rakendus juhendab treenijat iga harjutuse ajal, et aidata saavutada parimat vormi ja vältida vigu, nii on iga harjutuskord maksimaalselt kasulik.

NTC treeningkavad on täiuslik segu harjutustest, tasakaalustatud intensiivsusest ja taastumisest vastavalt sinu treenitusele ja eesmärkidele. Treeningkava saab kohandada vastavalt oma edusammudele, hõivatusele ja vabale ajale, sest NTC võtab kavade koostamisel arvesse ka sinu aktiivsust muul ajal. Kui käid näiteks matkamas, palli mängimas või jooksmas, siis saad selle rakenduses kirja panna. Samuti saad rakendusse märkida, kui raske treening sinu jaoks oli ning programm võtab sinu kommentaari järgmise treeningkorra planeerimisel arvesse.

NTC

Uued tulijad

Uute treeningutena on sel aastal rakendusse lisatud jooga ning Cristiano Ronaldo harjutused. Joogatreeningud on jaotatud kolme kategooriasse: endurance ehk vastupidavus, strength ehk tugevus ja mobility ehk liikuvus. Saad valida endale sobiva variandi ja praktiseerida joogat vastavalt enda valitud eesmärgile olenemata sellest, kus sa asud – rakenduse abil võid treenida varahommikul kodus või reisil olles hotellitoas. Joogatreeningute pikkus on 15-45 minutit ning just see kategooria on väga sobilik algajatele. Samuti sobib jooga tasakaalustama teisi, intensiivsemaid treeninguid.

Viiendat korda maailma parimaks jalgpalluriks valitud Cristiano Ronaldo eeskujul treenides ja elustiili muutes võid aga kindel olla, et oled teel oma parema mina poole. Ronaldo on veendunud, et kui ta tahab olla parim, peab ta silmas pidama kõiki aspekte, mis mõjutavad sportlikke saavutusi, nii on jalgpallur lisaks treeningutele alati tähtsaks pidanud tervislikku toitumist ja korralikku puhkust. Koos Ronaldoga käivitas NTC uue sportlaste treeningute sarja, mis sisaldab tervist ja motivatsiooni puudutavaid nõuandeid.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Nike

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Talviselt võluv Lõuna-Eesti

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus