OTSIME EEPILIST BLOGIJAT! | Sportland Magazine

Jaga „OTSIME EEPILIST BLOGIJAT!“

OTSIME EEPILIST BLOGIJAT!

Kui sinus on Sportlandi DNA ja tahtmine seada sõnu ritta nii nagu keegi teine seda ei suudaks, siis otsime just sind.  Ei ole vahet kas tahad meie lugejatega jagada vabaaja stiilinõu, mõnusalt tervislikke retsepte või lihtsalt põnevaid seiku oma elust. Kui sinus on see miski, see X-faktor, siis on meie digiajakirja lehed ja lugejad sinu päralt. Juba 30.11.2016 selgitame välja ühe inimese, kellest saab ametlik Sportlandi blogija.

Mida see tähendab? Sina kirjutad vähemalt 2 korda kuus siia lehele postituse ning meie kingime sulle 150€ eest krediiti meie poes ning võtame su kaasa kõige vingematele üritustele. Seega klaviatuur valmis ja start! Teekond meie tiimi algab siit:

✍️ Kirjuta valmis blogipostitus, milles on 400-1000 vapustavat sõna. Üheskoos võiksid need moodustada peadpööritavalt ägeda loo, mis võiks vabalt olla sinu esimene postitus sportlandmagazine.com lehel.
❗ Vajadusel tee juurde paar klõpsu või video.
✉️ Saada see [email protected] pealkirjaga “Olen teie eepiline blogija!”.

Plusspunkte teenid, kui lisad kirjale kaasa ka oma sotsiaalmeedia lingid, et me ei peaks interneti stalkimist ise nullist tegema. 😉

Otsingud lõppevad 30.11.2016 ning Sportlandi ametliku blogija kuulutame välja hiljemalt 13.12.2016.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Roheliste rattaretk sõidab Lahemaale

Retk „Kuidas elad, Lahemaa rahvuspark?“  toimub 21.-22. augustil 2021  marsruudil Kolga-Sae talu-Leesi-Juminda-Tapurla-Hara-Loksa-Suurpea-Pärispea-Viinistu-Vihasoo-Käsmu-Võsu-Altja-Vihula-Sagadi-Võsupere-Palmse-Ilumäe-Laukasoo-Joaveski-Nõmmeveski-Kolga. Kuna Lahemaa Rahvuspark peab tänavu 50. juubelit, on…

Järgmine postitus:

Matti Killing: medal korvab kogu vaeva

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus