Roxy tüdruk Kelly lihvib trikid täiuslikuks | Sportland Magazine

Jaga „Roxy tüdruk Kelly lihvib trikid täiuslikuks“

Roxy tüdruk Kelly lihvib trikid täiuslikuks

Kui väljas hakkab ootamatult laia lund sadama, siis on Sildarude kodus sagimist küllaga. Kelly Sildaru (14) otsib kapist välja Roxy talvejope, püksid, kindad, kiivri ja suusad – need on asjad, mis teevad talve neiu jaoks ideaalseks.

Foto - Jake Farra

Ka talvega kaasnevad külmakraadid ja valge lumevaip toovad Kellyle alati naeratuse suule. Põhjus on lihtne – siis saab ta koos noorema venna Henryga tegeleda oma lemmikspordiala – freestyle-suusatamisega. Sildarude pere külma ei karda, kuid väga paljud inimesed pelgavad kargel talveilmal soojast toast välja minemist. Mis selle vastu aitaks? “Tuleb lihtsalt soojalt riidesse panna ja liigutada, siis ei ole enam üldse külm,” räägib tüdruk omast kogemusest.

Harjutab iga ilmaga

Foto - Jake FarraKelly oskab igast lumisest talveilmast viimast võtta, nii võib ette tulla, et neiu treenib mäe peal koguni viis tundi jutti. Kui aga Sildarud Eestis viibivad ja juhtub, et ilmataat sulatab lume ära, siis lihvib noor neiu oma trikke ekstreemspordikeskuses Spot of Tallinn. Just nimelt lihvib, sest Kelly eesmärk pole hetkel uusi trikke õppida, vaid praegused oskused kõige kõrgemale tasemele viia. “Teha saab veel muidugi palju erinevaid trikke ja kui vanad trikid on täiesti selged, siis saab ka uutega edasi liikuda,” vaatab läbi aegade kõige noorem X-Gamesi võitja tulevikku.

Kelly treenib peamiselt koos venna Henryga ja nii ei ole neil trennis kunagi igav. “Tihtipeale juhtub mäel naljakaid asju, kukume veidralt või juhtub mõni äpardus,” muheleb Kelly. Lisaks võtavad nad vennaga ka mõõtu. “Meile meeldib omavahel võistelda. Üks teeb ühe triki ees ja teine peab järele tegema,” räägib Kelly, kuidas sportimine põnevamaks muuta.

Treeningute kõrvalt leiab Kelly aega ka oma sõpru õpetada. “Klassikaaslased küsivad ikka nõu,” räägib suusaneiu. “Näiteks kui läheme murdmaad sõitma, siis tahavad, et õpetaksin mõne ägeda triki. Murdmaasuusal on küll tagant lahtine saabas, kuid sellele vaatamata suudan 180 kraadi ära teha,” ütleb Kelly, kelle sõnul on see trikk alguses päris keeruline, kuid harjutamine teeb meistriks.

Foto - Jake Farra

Stiilne ka trennis

Treenides ja võisteldes on otse loomulikult olulisel kohal hea varustus ja riietus, mis aitab sooritusele kaasa ja teeb väljas viibimise nauditavaks. Lisaks on noore neiu jaoks oluline ka välimus, nii ei lahku Kelly kunagi kodust Roxy talverõivasteta, mis on mugavad ja ühtlasi ka stiilsed. “Mulle meeldib Roxy naiselik disain ja suviste riiete mõnus surfi stiil,” iseloomustab Kelly, kes on ka ametlik globaalne Roxy-tüdruk.

Ja kui riietus on mugav, siis saab talvemõnusid ka täiel rinnal nautida. Pilkupüüdvaid värve ja mustreid kandes ei jää ükski Kelly peadpööritav õhulend pealtvaatajate tunnustuseta.

Vaata ka Facebooki otseülekannet:

Tekst: Laura Kalam
Pildid: Jake Farra

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Suusapere andekas pesamuna Henry Sildaru

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus