Soe ja universaalne talvejope on külmal ajal asendamatu kaaslane | Sportland Magazine

Jaga „Soe ja universaalne talvejope on külmal ajal asendamatu kaaslane“

Soe ja universaalne talvejope on külmal ajal asendamatu kaaslane

Külmade ilmade tulles saab garderoobis aukoha soe talvejope, mis sobib nii igapäevaseks linnas käimiseks kui ka looduses liikumiseks. Kui Sinu riidekapis seda veel ei ole, siis tuleb appi Sportland.

Kuna igaühe elustiil on erinev, tuleb enne jope valimist kõigepealt endalt küsida, millistes tingimustes seda kasutama hakkad. Kas veedad pikki tunde väljas, kus võid kaela saada nii tuult, lund kui ka vihma? Kas eelistad liikuda tempokamalt või lihtsalt õues jalutamas käia? Kas vajad kergemat kehakatet peamiselt auto ja siseruumide vahel liikumiseks ja lühemateks õueskäikudeks? Just elustiilist sõltub, millist jopet eelistada.

Ükskõik, kus jopet kasutama hakkad, võiks tähtsaimaks valikukriteeriumiks olla kvaliteet. Korralik ja vastupidav jope koosneb kvaliteetsetest komponentidest, mille tootja on märgitud tooteinfos (näiteks Primaloft, Polartec, Gore-tex jne). Teine kvaliteedinäitaja on läbimõeldud disain. Tähelepanu tasub pöörata  sellele, kuidas jope seljas istub ja kas taskud, kapuuts, lukud, trukid ja muud kinnitused täidavad oma funktsiooni.

Sportlandi valikus on palju tuntud tootjate eri tehnoloogiatega valmistatud jopesid iga ilma jaoks. Saadaval on tippbrändide Helly Hanseni, The North Face’i, Nike ja 8848 Altitude’i joped, mida iseloomustavad eelkõige funktsionaalsus ja kvaliteetsed materjalid. Leidub nii linnajopesid kui ka spetsiifilisemaid tehnilisi jopesid, millega metsas ja rabades matkata.

Selle hooaja valik naistele

Kunstnik ja sisulooja Liisu Miller
Kunstnik ja sisulooja Liisu Miller

Helly Hanseni Maud on sirgelõikeline oversize-mudel, mis on väga hea valik kargeteks talvepäevadeks. Jope on mõnusalt pehme, sooja kapuutsiga ja sellel on mahukad pehme fliisiga vooderdatud taskud.

Kui soovid end igapäevaselt liikudes 100% soojalt ja mõnusalt tunda, siis on sobiv valik Nike Therma Fit City Parka. Laiem lõige lubab end vabalt tunda igas olukorras. Pardisulgedega vooderdatud ja poolde säärde ulatuv parka hoiab keha tervenisti mõnusalt soojas. Kui veel kapuutsi pähe tõmbad, siis oled alati tuule, lume ja lörtsi eest kindlalt kaitstud.

Loovstrateeg Liisa Ennuste
Loovstrateeg Liisa Ennuste
Sisulooja Liisa-Maria Connor
Sisulooja Liisa-Maria Connor

8848 Altitude Ariella on suurepärane linnajope, mille võib selga tõmmata tööle jalutades või lastega parki minnes. Jope on pehme ja pikk, ühteaegu sportlik ja naiselik. Tänu sulevoodrile on see väga soe, aga samas uskumatult kerge ja hingav.

8848 Altitude Jinny on universaalne parka, mis sobib linnas kandmiseks, aga on samas nii tehniline, veekindel, hingav ja hea soojustusega, et sellega võib ka mäel lapsele suusatamist õpetada või rabamaastikul kergema matka ette võtta.

Sisulooja Arabella Aho-Tops
Sisulooja Arabella Aho-Tops

Selle hooaja valik meestele

Helly Hanseni Reine on klassikaline parkajope, mille teeb silmapaistvaks kapuutsi karvane serv. See on mõnusalt soe ja mugav pikkadeks jalutuskäikudeks absoluutselt iga talveilmaga. Kvaliteedi garanteerivad Helly Tech™ veekindel ja hingav pealiskangas ja Primaloft®-i soe vooder.

Muusik Robert Lõvi
Muusik Robert Lõvi
Jalgpallur Henri Anier
Jalgpallur Henri Anier

Nike Windrunner Parka on kindel valik inimesele, kes veedab sageli pikki tunde õues. Parkal on pikem lõige ja soojust annavad suled. Fliisiga vooderdatud taskutesse on hea käed külma eest peitu pista. Fliiskangas on ka varrukaosas, mis annab lisasoojust ja pehmust. Parka on pika ja avara lõikega, mis tähendab, et sellega on väga mugav liikuda. Selline parka on ühtlasi nii soliidne kui ka sportlik valik.

Adidas Utilitas Down Parka on mõnus jope, millega oma igapäevaseid talviseid käike teha. Ideaalne valik linnainimesele, kes liigub tööle-koju-kauplusesse, aga armastab vabal ajal linnast välja sõita ja looduses aega veeta. Pardisulgedega vooderdatud parkaga ei hakka kunagi külm. Avara lõikelise mudeli muudavad eriti mugavaks suured topelt taskud, kuhu vajaduse korral pista kindad, telefon, toavõtmed ja muu pudi-padi, mida on vaja kaasas kanda.

Discgolfar Albert Tamm
Discgolfar Albert Tamm

Tule Sportlandi!

Kui vajad universaalset jopet, mis oleks mõnusalt hingav ning peaks ka vett ja tuult, siis võid kindel olla, et leiad Sportlandi tootevalikust just enda tingimustele vastava toote. Kuna kvaliteetne ja vastupidav jope jääb sinu garderoobis tähtsale kohale mitmeks aastaks, siis sellesse tasub investeerida. Kui ise valikut teha ei oska, küsi julgelt nõu klienditeenindajalt.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Sportland

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Kaks R-tähega elamust ootavad!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus