SPORT TEEB ÕNNELIKUKS – Liina Ariadne | Sportland Magazine

Jaga „SPORT TEEB ÕNNELIKUKS – Liina Ariadne“

SPORT TEEB ÕNNELIKUKS – Liina Ariadne

Liina Ariadne Pedanik on Viimsi tüdruk, kellest enamus meist ei olnud enne Eesti Laulu finalistide avalikustamist kuulnudki. Sellel aastal tõusis neiu aga komeedina kohalikku muusikataevasse osaledes Eesti Laulu konkursil palaga “Feel me now”.

Selle loo haarav meloodia kummitab kindlasti suurt osa Eesti rahvast, kuna just rahvahääletus tõi neiule 4. märtsil toimuva Eesti Laulu finaalikoha.

Noor lauljatar võlgneb suure osa oma lavalikust särast mitte ainult heale lauluõpetajale ja stilistile, vaid ka trennile. Nimelt peab ta tihtipeale võitlema astmahoogudega, millele on suuresti leevendust pakkunud just nimelt jooksmine. “Iga treeninguga suurendan koormust ning avardan piire. See aitab mul võhma parandada,” avaldab lauljatar. Igaüks, kes on kunagi pidanud oma elu seadma mõne piirangu järgi teab, kui õnnelikuks teeb sellest vabanemine. “Tegelikult saab sporditegemise ka ühe lihtsa lausega kokku võtta: Sport teeb õnnelikuks!” kinnitab lauljatar. Ariadne lugu ja motivatsioon inspireeris meid nõnda, et selle aasta treeningkampaania üks reklaaminägu on just tema.

Lisaks lavalaudade vallutamisele on Liina tuntud ka YouTuberina. Tema ja tema poiss-sõbra Martti Halliku kanal on juba 4 videoga saavutanud 100 000 vaatamist. Kes hoolikalt videosid vaatab, suudab ilmselt ära tabada ka selle, miks on noor neiu pildistamiseks selga pannud just adidase uue kollektsiooni. Nimelt on adidas Liina üks lemmikbrändidest, mida ta kannab pea igas võimalikus olukorras. Kulisside taga (loe: pildistamise ajal) selgus, et neiu otsib ka Eesti Laulu finaal-show tarbeks just adidase jalavarje. Liina, soovime sulle laupäeval meeletult kõrget lendu ja näeme trennisaalis!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Valk - kas ainult lihaste pumpamiseks?

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus