Sport, tervis ja meeldiv seltskond – see on golf! | Sportland Magazine

Jaga „Sport, tervis ja meeldiv seltskond – see on golf!“

Sport, tervis ja meeldiv seltskond – see on golf!

Kas teadsid, et golfi harrastamist võib alustada juba 5-aastaselt? Või seda, et golfiga saab tutvust teha kogu klass korraga? Või et algajatele on mõeldud väga põhjalikud golfi tutvustavad paketid?

Just kõiki neid võimalusi pakub Niitvälja Golf, kuhu on oodatud igas vanuses golfihuvilised. Niitvälja kõige nooremad golfimängijad on koolieelikud, kes alustavad 5–7-aastastele mõeldud treeningrühmas. Täiskasvanud teevad oma esimesed löögid aga green card’i kursusel.

Green Card

Niitvälja Golf on 24-aastasele kogemusele toetudes loonud Eesti kõige edukama alustajaprogrammi Roheline Rada. See on golfimängijaks saamise teekond, mille võtmesõna on personaalsus. Roheline Rada algab green card’i kursusega, mis kestab kokku kolm päeva ja mille jooksul tutvutakse väljakuga, õpitakse lööke ning läbitakse etiketi- ja reeglitekoolitus. Kursuse lõpus mängitakse ring Niitvälja viierajalisel väljakul.

Green card’i kursus sisaldab ka 45 päeva piiramatut mänguõigust Par20-väljakul

Niitvälja Golf
Foto: Mats Soomre

koos tasuta varustuse kasutusega ning Niitvälja golfiklubi kandidaatliikme staatust (sh HCP arvestus ja klubiliikme soodustused). Green card’i kursuse hind on 99 eurot.

Niitvälja Rohelise Raja tugevust näitab statistika: kui muidu jääb golfi juurde 5–10% kursuse läbijatest, siis Rohelisel Rajal käijatest seob end golfiga kolmandik.

Roheline Algus

Päis golfimängijaks saamine on siiski pikem teekond kui kolmepäevane kursus. Sellest tulenevalt on Niitväljal välja töötatud pakett Roheline Algus, mis sisaldab green card’i kursust ja green card’i jätkukursust. Viimane sisaldab 60 päeva piiramatut mänguõigust Par20-väljakul koos tasuta varustuse kasutusega, viite jätkutreeningut, kahte mänguringi mentoriga, kahte tasuta kupongi üheksa raja läbimiseks Park-väljakul ja Niitvälja golfiklubi kandidaatliikme staatust (sh HCP arvestus ja klubiliikme soodustused).

Just jätkuprogramm on see, mis tõstab Niitvälja teistest esile. Viis erinevat rühmatreeningut, mida on võimalik läbida endale sobival ajal, ja mänguringid mentoriga annavad vajalikud teadmised ja oskused, et golfimängust täiel määral mõnu tunda. Lisaks teadmine, et liigud rahulikult, mõnusalt ja heade inimeste käe all golfimängijaks saamise suunas. Paketi Roheline Algus hind on 149 eurot.

2015. aastal alustanud golfisõber Õie Aunapu ütleb, et Niitvälja Golfi Rohelise Raja kursus on golfimängu õppimiseks parim teekond! “Otsustasin pärast kursust jätkata mängimist ja treenimist alustaja paketiga ning sellest ajast alates on golf minu elu lahutamatu osa. Golf on sport, tervis ja meeldiv seltskond!” kinnitab naine.

Terve klassiga Niitväljale golfi proovima!

Eelmise kooliaasta lõpus katsetas Niitvälja klassidemo projektiga, mis osutus väga populaarseks. Sel aastal jätkatakse ning ollakse valmis vastu võtma veel rohkem klasse.

Mais ja juunis ootavad Niitvälja treenerid 2.–12. klassi õpilasi Niitväljale klassidemole. Kahe tunni pikkune lõbus golfitutvustus annab ülevaate golfimängust ja väljakust, demo käigus õpitakse lööke ning lõpetatakse toreda võistlusega.

Jaga infot klassijuhatajaga ning broneeri aeg meiliaadressil [email protected]

Vaata videot lõbusast golfipäevast siin:

Miks hakata golfi mängima?

  • Ühe golfiringi ajal kulutad 1200 kilokalorit.
  • Mänguringil teed 11 000 – 17 000 sammu.
  • Golfimängijad elavad viis aastat kauem kui need, kes golfi ei mängi.
  • Saad veeta 2–5 tundi koos lähedastega.
  • Leiad uusi sõpru ja tuttavaid.
  • Puhkad töömõtetest, loodus ja värske õhk.

Tekst: Terje Juur

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

ÜKS (PÜHA)PÄEV PILDIS

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus