Sportland Eesti sotsiaalmeedia spetsialist Keidi Kitt: sotsiaalmeedia on kõikide võimaluste maa | Sportland Magazine

Jaga „Sportland Eesti sotsiaalmeedia spetsialist Keidi Kitt: sotsiaalmeedia on kõikide võimaluste maa“

Sportland Eesti sotsiaalmeedia spetsialist Keidi Kitt: sotsiaalmeedia on kõikide võimaluste maa

Keidi Kitt alustas Sportland Eestis sotsiaalmeedia spetsialistina veidi vähem kui kuu aega tagasi. Uurisime temalt, miks just sotsiaalmeedia valdkond teda köidab ning millist rolli mängib tema elus sport.

Enne Sportlandisse tööle asumist töötas Keidi Circle-K turundusosakonnas, kus oli peamiselt seotud kohvi ja toidu turundamisega. Tema tööülesannete hulka kuulus kõik turundusega seonduv – alates sotsiaalmeediast kuni reklaamimaksudeni.

Sportlandi sotsiaalmeedia spetsialistiks otsustas Keidi kandideerida mitmel põhjusel. „Olen alati olnud väga aktiivne inimene ja mulle meeldib, kui käed-jalad on pidevalt askeldusi täis. Uued projektid ja uued inimesed panevad mu silma särama! Tundus, et Sportland on koht, kus saan ellu viia uusi ägedaid projekte ning süstida inimestesse positiivsust ja kirge spordi vastu,“ räägib ta. „Sportland on tööandja, kes tuleb kaasa hulluste ja ägedate ideedega. Kuna olen suur spordisõber, siis loomulikult meeldivad mulle ka erinevad võimalused, mida Sportland sportimiseks pakub,“ lisab Keidi.

Keidi Kitt

Valmis ajusid ragistama

Keidi põhilisteks tööülesanneteks on mõjuisikutega suhtlemine, sotsiaalmeedia kanalitesse sisu loomine ja kanalite haldamine. Noor naine peab oma ametis kõige suuremaks väljakutseks n-ö kastist välja mõtlemist. „Tahaksin korda saata ägedaid asju, mille peale keegi teine pole varem tulnud. Hetkel tegelen veel sisseelamisega ning hulljulgeid ideid on kohe keeruline genereerida ja ellu viia. Kuid tean, et varsti tunnen end sellel positsioonil juba kindlamalt ja mugavalt ning saan hakata ajusid ragistama,“ lausub ta.

Keidi KittVõimalus suurteks tegudeks

Sotsiaalmeedia köidab Keidit eelkõige vahetute emotsioonide pärast. „Mul on tihtipeale tunne, et kuulsus, keda Instagramis jälgin, on juba minu vana sõber. Ma lihtsalt tean temast nii palju,“ jagab ta oma kogemusest.

Lisaks on sotsiaalmeedia valdkond, mis areneb lausa valguskiirusel ning pakub pildil olemiseks ja oma lugude rääkimiseks meeletult võimalusi. „Sotsiaalmeedia on kõikide võimaluste maa, kui seda oskuslikult ära kasutada. Ainuke nõue on, et sa tunneksid oma publikut. Kui sa tead, kellele sa lugu jutustad, siis võid sotsiaalmeediaga korda saata suuri tegusid,“ usub Keidi.

Tema sõnul ei oska keegi täpselt ennustada, kuhu asjad selles vallas edasi liiguvad, aga areng on jätkuv. „Kindlasti on see valdkond, mis on meeletult arenenud ja areneb veel jõudsalt. Seda, kuhu ta edasi liigub, näitab ainult aeg. Inimesed hakkavad kindlasti ise rohkem kvaliteetset materjali tootma ja pingutavad oma sotsiaalmeedia konto ja sisuga. Juba praegu nähakse päris palju vaeva, et sotsiaalmeediakonto oleks esinduslik ja hea väljanägemisega,“ ütleb ta.

Sotsiaalmeedia mängib tähtsat osa nii ettevõtete, kuulsuste kui ka tavainimeste tegemistes. Keidi arvab, et vahel võib see meid ka segadusse ajada. „Kindlasti mängib sotsiaalmeedia tänapäeva inimese elus suurt rolli ja võib-olla kohati isegi liiga suurt. Tuleb aru saada, mis on päris ja mis mitte. Tuleb oskuslikult välja sorteerida positiivsed emotsioonid, mida sotsiaalmeedia pakub ja nendele keskenduda, sest tegelikult on sotsiaalmeedia täis inspireerivaid inimesi,“ arvab ta.
 
Keidi KittSport on südames

Töö Sportlandis seob mõistagi kõige enam spordivaldkonnaga ning see on teema, millega ka Keidi on lapsepõlvest saadik tuttav. „Aktiivne eluviis on minu elus alati väga olulisel kohal olnud. Lapsena alustasin tantsimisega ning jätkasin sellega täiskasvanuks saamiseni. Selle aja jooksul proovisin mitmeid erinevaid tantsustiile ja lõpetasin Eesti parima tantsutiimi TalTech Cheerleaderite ridades,“ räägib ta.

Täna naudib sportlik naine eelkõige jooksmist ja erinevaid rühmatreeninguid. „Minu jaoks on oluline, et treeningud oleksid vaheldusrikkad ja sellepärast proovin alati hea meelega uusi spordialasid. Eelmisel aastal avastasin enda jaoks näiteks poksimise,“ lausub ta.

Suur rahvaspordiüritustel osaleja Keidi ei ole. Talle küll meeldib rahvaspordisündmuste melu väga, aga eelistab nautida seda pigem kaasaelajana. Ise on ta rohkem seda tüüpi harrastussportlane, kes paneb kõrvaklapid pähe ja läheb metsaradadele. „See on minu aeg, minu mõtetega,“ sõnab Keidi. „Kuid olen osa võtnud ka erinevatest jooksuüritustest ja näiteks MyFitness Madness Race üritustel osalen koos vahva seltskonnaga alati hea meelega,“ ütleb ta.

Tippspordile elab Keidi samuti kaasa, aga ühegi kindla spordiala fänn ta pole. „Vaatan sporti alati meelsasti. Olgu selleks siis jalgpall, UFC, kergejõustik või hoopis golf. Jälgin kõike suure imetluse ja põnevusega,“ kinnitab ta.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: erakogu

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Sportland rõõmustab jooksusõpru Tallinna Maratoni EXPO-l

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus