Sportland – emotsioon ja kvaliteet | Sportland Magazine

Jaga „Sportland – emotsioon ja kvaliteet“

Sportland – emotsioon ja kvaliteet

Kaupluse tootevalikusse tuli koos uuenduskuuriga tagasi adidas, mille treeningu- ja vabaajariideid ning -jalatseid leidub kaupluses nüüd nii naistele kui ka meestele. Lisaks on adidase jalavarjud saadaval ka pere noorimatele. Uue nimena on valikus veel maailmakuulus outdoor-kaubamärk The North Face. Sellest aastast on Haapsalu Sportlandis saadaval ka disc golf’i varustus, mida pakuvad Innova ja Discmania.

Kauplusest leiab endiselt kvaliteetseid ja häid tooteid eri trennide jaoks: pakume tooteid ja varustust nii jooksu ja ujumise kui ka korvpalli ja jalgpalli harrastajatele. Olulisel kohal on elustiilitooted ehk veidi on suurenenud vabaajakollektsioonide osakaal. Kaupluses on endiselt esindatud kõik meie olulised kaubamärgid: Timberland, O’Neill, Roxy, Quiksilver, Helly Hansen, 8848 Altitude, Nike, adidas, Casall, Speedo, Skechers, Five Seasons ja North Bend.

Haapsalu

Tiim on rõõmsameelne ja sportlik

Kaupluse juhataja Katrin on Sportlandis töötanud juba 13 aastat. Katrini hobideks on pilates, kundalini jooga, käsitöö ja reisimine. Kunagi ei ütle Katrin ära võimalusest teatris käia või metsas jalutada. „Mulle meeldivad Sportlandis töötamise juures kõige enam inimesed, kellega olen kokku puutunud, kes on mind inspireerinud ja õpetanud. Igaüks omal moel. Sportland tähendab minu jaoks hästi palju energiat ja emotsiooni, kõik selleks, et homme oleks parem kui täna. Poe tasandil on sama tähtsad meie kliendid ja nende soovid. Ka kliendid motiveerivad andma endast iga päev veidi rohkem kui eile.”

Haapsalu meeskonna tugev alustala on ka Sportlandis neli aastat töötanud vanemteenindaja Kaisa, keda võib vabal ajal tihti leida end metsas terviseradadel laadimas.

Haapsalu naiskond, vasakult juhataja Katrin, teenindaja Merilin ja vanemteenindaja Kaisa.
Haapsalu naiskond, vasakult juhataja Katrin, teenindaja Merilin ja vanemteenindaja Kaisa.

„Mulle meeldib kogu mu töö. See pole üksluine klienditeenindus, vaid pakub alati vaheldust. Müün meie tooteid alati hea tundega, sest tean, et lisaks ilusale välimusele müün ka kvaliteeti. Kliendid on rahul ja rõõmsad ning see annab head energiat,” kinnitab Kaisa.

Oluline tiimi liige on veel ka rõõmsameelne klienditeenindaja Merilin, kes on kaupluses töötanud ühe aasta. Merilini hobideks on jalgpall, tennis ja jäärajasõit.

Tekst: Katrin Tišler, Haapsalu Sportland juhataja

Fotod: Sportland

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Mitte lihtsalt talikuurordid

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus