Sportland Kurna – suurepärane kaubavalik, äge atmosfäär ja parim teenindus | Sportland Magazine

Jaga „Sportland Kurna – suurepärane kaubavalik, äge atmosfäär ja parim teenindus“

Sportland Kurna – suurepärane kaubavalik, äge atmosfäär ja parim teenindus

Sportlandi kaupluste perekonna kõige uuem liige on Sportland Kurna. Laia kaubavalikuga ja pilkupüüdva sisekujundusega kauplus avati augusti lõpus ning ootab ostlema kõiki, kes otsivad kvaliteetseid spordiriideid ja -jalatseid või vabaajatooteid .

Julia Bogdanova
Sportland Kurna juhataja Julia Bogdanova. Foto: erakogu

Sportland Kurna asub hiljuti kerkinud uues kaubanduskeskuses Kurna Pargis, Jüris, Rae vallas. Uus kauplus tegi uksed lahti 24. augustil, aga kibe ettevalmistustöö avamiseks algas kaks nädalat varem. „Põhilised tegevused sel ajal olid kauba vastuvõtt ja väljapanek, samuti toodete sorteerimine laos. Koos abilistega Sportlandi kontori poolelt seadsime vahetult enne avamispäeva üles pilkupüüdvad väljapanekud,“ räägib Sportland Kurna juhataja Julia Bogdanova.

Avar ja valgusküllane

Sportland Kurna on avar kauplus, mille pindalaks on 1582 m² ning kuhu saab sisse astuda nii otse tänavalt kui ka keskuse seest toidupoe lähedalt. Kauplus äratab tähelepanu särava välimusega. „Meil on palju klaasist seinu, kuhu paistab päike nii palju kui võimalik. Ruumid on hästi valgustatud, mitte ainult päevavalgusega, vaid ka heledate lampidega. Et väljapanekud oleksid huvitavamad, on seintele lisatud suured ekraanid, mille sisu saab vajadusel muuta,“ kirjeldab Julia.

Meeldiva atmosfääri annavad lilled, mida on ruumide kujunduses oskuslikult eksponeeritud. „Väga vähesed kauplused kasutavad sisustamisel eluslilli, aga meil on neid väga palju. See muudab kogu ruumi veel ilusamaks,“ leiab juhataja. Õdusust lisab mugavate diivanitega puhkenurk, mis asub proovikabiinide kõrval ning kus saavad oma kaaslast oodata need, kes on ostud juba teinud või kes tahavad lihtsalt pisut puhata.

Kauplus

Kaubavalik on mitmekülgne

Sportland Kurna kaubavalik on lai. Saadaval on spordi- ja vabaajakaupade tippbrändid, mille hulgast leiab igaüks endale vajaliku. „Brändidest on meie valikus Nike, adidas, Under Armour, Casall, New Balance, Ellesse, Puma, Converse, Vans, The North Face, Helly Hansen, Didriksons, O´Neill, Roxy ja Quicksilver,“ loetleb Julia.

Sportland Kurna kauplusesse on oodatud kõik, kes soovivad endale mugavaid ja praktilisi riideid, jalatseid, spordivarustust või aksessuaare. „Meil leidub mitmesuguseid kaupu juba nimetatud brändide kui ka kategooriate mõttes, aga ka hinna lõikes. Kas külastaja soovib midagi igapäevaseks kasutamiseks või sportimiseks, kas viimast moesõna või taskukohast asja – meil on midagi igaühele,“ kinnitab Julia.

Sportland Kurna

Tal on hea meel, et kliendid on uue kaupluse üles leidnud ja omaks võtnud. „Suurem osa meie klientidest on läheduses elavad inimesed, kes ei taha linna trügida. Nende jaoks on Kurna keskus kiire ja mugav võimalus vajalikke asju osta.“

Klientide eelistusi mõjutab alati hooaeg ning Sportland Kurna kaubavalik muutub vastavalt sellele. „Sügise alguses olid ilmad pigem soojad, seega läksid väga hästi suvised jalatsid ja särgid. Kooli algus mõjutas samuti klientide soove ning siis oli kõige rohkem nõudlust koolikottide ja laste tossude järgi. Oktoobrist läks juba külmemaks ning sellest ajast soovitakse aina enam osta jopesid, parkasid ja talvesaapaid.“

Noor ja õpihimuline tiim

Sportland Kurna tiim
Foto: erakogu

Sportland Kurna kaupluses teenindavad kliente kaks tublit vanemteenindajat ning 12 ägedat teenindajat. Paljud neist on Sportlandis täiesti uued, kuid mõned liikusid Kurna kauplusesse ka ettevõtte seest. Julija ise töötas varem Sportland Ülemistes ning samast tulid Kurnasse üle ka teenindajad Frank ja Kevin. Sportland Virust liitus vanemteenindaja Daniil. „Need inimesed on suurema kogemusega ning oskavad teisi aidata ja jooksvalt keerulisemaid probleeme lahendada,“ ütleb Julia.

„Muidugi puutusime esimestel nädalatel värske tiimina kokku mitmete väljakutsetega, sest uusi töötajaid on vaja õpetada ning arvestada võimalike vigadega. Kuid kõik meie töötajad on väga tublid, tahavad õppida ja ennast arendada ning edasi liikumine on olnud kiire. See on väga hea tunne, kui nägin, et uued teenindajad oskasid juba paari nädala möödudes iseseisvalt igapäevast tööd teha. See on võimalik ainult meeskonnas, kus on tõeline omavaheline toetus, sõprus ja soov areneda,“ kiidab juhataja.

Sportland Kurna tiim
Foto: erakogu

Juba 17 aastat Sportlandi fänn

Oma ametis on Julia tegelikult isegi uues rollis. Ta on küll Sportland Team´i liige juba pikalt, kuid seni töötanud teenindaja ja vanemteenindajana. „Kuna kolisin 2007. aastal väiksemast linnast pealinna, siis oli vaja leida töökoht. Esimene pakkumine, mis silma jäi oli Sportlandi teenindaja koht ning nüüd olen juba peaaegu 17 aastat Sportlandi fänn,“ räägib Julia. „Pärast teist beebipuhkust tulin tagasi vanemteenindajana Ülemiste Sportlandi ja seal jäi kõrvu, et varsti avatakse uus kauplus Kurnas, mis on minu elukohale lähemal. Alguses oli plaan kandideerida vanemteenindajaks, kuid minu juhataja Eliko julgustas proovima hoopis juhi positsioonile. Nii saigi minust Sportland Kurna juht.“

Julia on oma tööga väga rahul ning inspireerib sellega ka oma tiimi. „Esmalt meeldib mulle oma töös teenindusprotsess ise. On väga tore tunne, kui saad kliendi vajadusi katta ning tema päeva paremaks muuta. Teisalt olen väga loov inimene ja mulle pakub huvi kaupluse ruumide silmapaistvaks muutmine. Jalatsiseinad, riiete väljapanekud – kõik nendes vajab õiget asukohta ja paigutust. Samuti meeldib mulle olla tugi ja mentor oma tiimile,“ lausub ta.

Juhataja on uhke oma meeskonna üle, kes tegutseb ühise eesmärgi nimel. „Meie jaoks on oluline olla alati saalis ja valmis klientidele appi minema, kui seda on vaja. Otsib siis külastaja oma suurust või soovib toodete kohta rohkem infot – oleme alati nende kõrval!“

Tekst: Merilin Piirsalu
Fotod: Rasmus Kooskora

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Soojad ja kvaliteetsed talveriided ning -saapad leiad Sportlandist

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus