Sportland Lõunakeskuse sportlik tiim tervitab kliente uuenenud kaupluses | Sportland Magazine

Jaga „Sportland Lõunakeskuse sportlik tiim tervitab kliente uuenenud kaupluses“

Sportland Lõunakeskuse sportlik tiim tervitab kliente uuenenud kaupluses

Sportland Lõunakeskus läbis hiljuti uuenduskuuri ning ootab kõiki kliente suuremasse, uhkemasse ja laiema kaubavalikuga kauplusesse.

„Meie poe laienemine leidis aset ajaloolisel aastal. Nimelt saab Lõunakeskus tänavu 20 aastaseks ning sama numbriga juubelit tähistame ka meie,“ rõõmustab Sportland Lõunakeskuse juhataja Merle Aru.

Lõuna-Eesti suurima Sportlandi asukoht on keskuses endiselt samas kohas – Coop toidupoe kõrval, aga ruumi on oluliselt rohkem. „Enamus laiendusest puudutab meeste ala ning uue asukoha leidsid endale ka korvpalli tooted. Naiste tooted on toodud pisut rohkem ettepoole ning meeste Helly Hanseni valiku leiab nüüd outdoor-alast,“ tutvustab kaupluse juhataja muudatusi.

Rohkem valikut, rohkem brände

„Kuna ruumi on rohkem, saime laiendada kaubavalikut ning tuua sisse uusi mudeleid brändidelt Champion, Tommy Sport ja Calvin Klein. Samuti lisandus päris uusi brände, näiteks DC, Dickies ja Ellesse. Väga suur on Timberlandi jalatsivalik ning juurde tulid Timberlandi meeste riided. Uudisena saab meilt osta treeningjärgseks lihashoolduseks masseerivad tooteid PowerPlate’ilt,“ räägib Merle. „Sellel suvel saame senisest enam rõõmustada ka veespordihuvilisi, sest pakume Roxy ja Quicksilveri SUP-laudu. Tasub kindlasti vaatama tulla,“ kutsub ta.

Põhjust poodi sisse astuda on ka Tartu suurima spordiklubi Tartu Spordiselts Kalev liikmetel ja fännidel, sest Sportland Lõunakeskuse lettidel on saadaval selle spordiklubi tootevalik. Tartu Spordiselts Kalev on väga väärikas klubi – liikmeid on neil üle 1400 ning tänavu täitus tegutsemise alustamisest juba 120 aastat.

Merle Aru kustub kõiki uuenenud poe ja kaubavalikuga tutvuma.
Merle Aru kustub kõiki uuenenud poe ja kaubavalikuga tutvuma.

Mis veel uudist?

Lisaks kaubavalikule sai uue hingamise poe välimus. „Proovikabiinid said täiesti teise kujunduse ning nende juures asub nüüd väga mugav puhkeala. Ruumi keskel kõrguvad aga eriliselt cool’id nn kameeleon klaasseinad, mille eri värvid tekitavad mõnusa meeleolu,“ kirjeldab Merle.

Sportland Lõunakeskusesse võivad sammud seada ka kõik need, kes tahavad sel suvel rattad alla saada. „Outdoor osakonnas leidub laias valikus rattaid, rulasid, rulluiske, kiivreid ning tõukerattaid. Viimaseid pakume suisa kõigi aegade suurimas valikus. Kuna discgolf on aina enam populaarsust kogunud, on laienenud discgolfi ketaste valik. Sealt leiavad endale sobiva nii algajad kui ka tõsisemad tegijad. Oodatud on kõik need, kelle jalgratas või rulluisud hooldust vajavad. Sportland Lõunakeskuse outdoor osakonna kogenud spetsialistid annavad nendelegi uue hingamise.

Kliendid on rahul

Merle Aru tõdeb, et kuna kaubavalik on tõepoolest väga suur, siis on vähe neid, kes lahkuvad kauplusest ilma ostuta. „Hiljutise lockdown’i tõttu jäeti paljud ostud sooritamata, sest inimesed ei soovinud kõike internetist tellida. Eriti puudutab see jalatseid, sest neid soovitakse ikka enne jalga proovida. See on väga vajalik eelkõige spordijalatsite puhul, sest neid on erineva liistu ja disainiga ning need peavad hästi jalga sobima, et sportides endale liiga ei teeks,“ ütleb Merle. Tema sõnul ongi jalatsite järele praegu kõige suurem nõudlus ning kuna uute jalatsite juurde kuuluvad alati uued sokid, siis ostetakse neidki praegu väga palju. „Sokk on popp,“ naerab Merle.

„Oleme saanud klientidelt palju tagasisidet, et pood on palju avaram, tooted ei ole nii tihedalt üksteisega koos ning ostelda on mugavam. Teenindajad on samuti väga rahul, kuna samme tuleb nüüd päevas veelgi rohkem ning lööme kaks kärbest ühe hoobiga – teeme tööd ja hoiame end vormis,“ lausub ta.

Outdoor-osakonna juhataja Raimond
Outdoor-osakonna juhataja Raimond rattahooldust tegemas

Ülimalt sportlik tiim

Spordipoe juhatajana on tal hea meel tõdeda, et inimesed leiavad järjest rohkem tee spordini. Paljud tegelevad jooksmisega, aga hulganisti on ka neid, kellele jooksmine ei sobi või ei meeldi ning nemad eelistavad kõndimist. Mõlema ala harrastajad aga valivad jalatsiks jooksutossu ja nii ongi jooksujalatsid Sportland Lõunakeskuse enim müüdud sporditoode. „Brändide eelistused on erinevad, sest ka jalatüübid ja pronatsioonid on erinevad. Õige brändi ja jalatsi leidmine selgub alati proovimise käigus,“ ütleb Merle.

Sportland Lõunakeskuse poest leiab endale sobiva spordivarustuse ning saab ka alati head nõu küsida, sest teenindajad on eranditult kõik sportlikud, harrastavad erinevaid alasid ning oskavad professionaalseid soovitusi jagada.

„Kuna sport on meie DNA, siis see meid ka liidab. Kogu tiim tegeleb igapäevaselt väga erinevate spordialadega. Kes mängib discgolfi, kes käib jooksmas, kes sõidab ratast ja rulluisku, kes teeb kergejõustikku ja on 4 x 400m teatejooksus tänavune Eesti meister, kes on mitmekordne Eesti meister ujumises,“ toob Merle välja. „Meie töötajate seas on ka triatleete. Varasemalt on mitu meie kaupluse võistkonda osalenud IRONMAN-il tiimina, aga tase on tõusnud ning tänavu läheb kaks meie inimest individuaalsele IRONMAN 70.3 distantsile,“ on juhatajal põhjust uhke olla.
„Kogu sportlikku kogemust arvestades on teenindajad kõik oma ala spetsialistid. Kes nii palju sporti ei tee, on aga parimad spetsialistid tööstaažist lähtuvalt, sest meil on mitmeid teenindajaid, kes on ametis olnud juba 13 aastat. Mina ise saan tähistada koos Lõunakeskusega lausa 20. tööjuubelit,“ lausub Merle.

Ühiselt tegutsedes

Sportland Lõunakeskuse tiim tegutseb ühise eesmärgi nimel ning neid liidavad veelgi rohkem ühised üritused. Merlel on kahju, et viimastel aastatel ei ole saanud koos väga palju asju ette võtta, aga midagi on tehtud kõigest hoolimata. „Oleme mõned üritused teinud Snapchatis, ühel õhtul oli meil seal isegi ühispidu,“ rõõmustab ta. „Õnneks on suvi veel ees ja kindlasti plaanime siis oma tiimiga värskes õhus midagi sportlikku ette võtta. Kindel plaan on minna Elva seiklusparki ning kavatseme minna ka Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskusesse sportima ja sealset imelist loodust nautima. Kutsun ka kõiki lugejaid suvel võimalikult palju õues aega veetma, loodust nautima ja sporti tegema!“

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Sportland Lõunakeskus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Sportland Kõrvemaa discgolfi nädalamängudele on oodatud igal tasemel mängijad

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus