Sportland Teami teistsugune tööpäev tuhandete võimaluste maal Kõrvemaal | Sportland Magazine

Jaga „Sportland Teami teistsugune tööpäev tuhandete võimaluste maal Kõrvemaal“

Sportland Teami teistsugune tööpäev tuhandete võimaluste maal Kõrvemaal

Suvi on seiklusteks. Just seda mõtet järgis Sportland Team ühel erilisel tööpäeval Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus.

Kõrvemaa on teadagi tuhandete võimaluste maa ning Sportland otsustas neid võimalusi oma töötajatega erilisel moel jagada. Üheskoos prooviti järele erinevad aktiivsed tegevused, mida keskuses teha saab. Samuti katsetati, kuidas töötavad Kõrvemaa radadel Sportlandi valikus olevad matkariided- ja jalatsid. Lisaks püüti see kõik lahedatele fotodele ja videotele.

Sellest sai üks väga eriline päev, kus töö ja lõbu käisid sõna otseses mõttes käsikäes. Kõik osalejad jäid väga rahule, sest avastasid enda jaoks nii mõndagi uut. Kui erinevaid sportlikke tegevusi oli ju ennegi proovitud, siis professionaalse fotograafi modelliks olemise kogemus oli täiesti esmakordne. Lisaks andis tore päev võimaluse minna eemale tavapärasest töörutiinist ning saada tuttavaks nende kolleegidega, keda igapäevaselt ei näe.

Kõige ägedam keskus

Sportland Outlet Centre juhataja Jaana Ellmanni sõnul oli tegu väga ägeda kogemusega. „Kui tihti ikka õnnestub teha koostööd parimate foto- ja videograafidega. Kõik meie modellid olid toredad ning seltskond klappis omavahel,“ rõõmustab ta. „Päev oli pikk ja tegevusi palju. Sain proovida ka enda jaoks uusi asju – discgolfi ja vibulaskmist. Meid viidi metsajärve äärde, kus toimus SUP-itamine. See oli väga ilus ja teistsugune keskkond, kuhu ise tihti ei satu, kuigi võiks,” lisab ta.

Kui valida üks tegevus, mida selleks suveks teistele Kõrvemaale tulijatele kindlasti soovitada, siis on Jaana valik SUP-iga sõitmine. „Metsajärv ja ümbrus on lihtsalt nii rahustav ja eriline. Tekib tunne nagu oleks kusagil välismaal,“ lausub ta.

Jaana peab Kõrvemaa suureks plussiks, et kõik tegevused toimuvad ühes kohas ja kõigest 40-minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast. „Loodus on rikkalik, õhk puhas, päike kollasem. Samuti ei saa mainimata jätta Kõrvemaa keskuse personali – lahked, sõbralikud ja abivalmid. Lisame juurde veel matkajuht Sven Luksi huumorisoone ja suured teadmised loodusest ning saabki kokku kõige ägedam keskus Eestis,“ ei ole ta kiidusõnadega kitsi.

Jaana Ellmann
Jaana Ellmann

Igaühele midagi

Mirell Barabanov
Mirell Barabanov

Outlet Centre vanemteenindaja Mirell Barabanov nautis teistsugusel tööpäeval kõige rohkem seltskonda. „Värskendav oli kogu päev veeta minu jaoks uute vingete inimestega. Sportlandis on väga tore kollektiiv ning mõnus seltskond ongi see, mis peale lahedate tegevuste kutsub igast meie üritusest võimalusel osa võtma,“ lausub ta.

Mirell veendus, et Kõrvemaa on koht, kus igaüks võib leida endale meelepärase aktiivse tegevuse, sest valik on lai. Alustades erinevatest matkadest ja kohapeal korraldatavatest spordisündmustest kuni mõnusa jalgrattasõidu ja rabajärves ujumiseni välja. Suureks plussiks on tema sõnul Kõrvemaa põnev ja mitmekülgne maastik oma tõusude ja langustega. „Igaüks leiab kindlasti mõne tegevuse, mida Kõrvemaal proovida. Aga kui ühe valima peab, siis soovitaksin proovida vibulaskmist, sest sellist võimalust igal pool ei pakuta,“ ütleb ta.

Vaikus ja värske õhk

Sportland Ülemiste klienditeenindaja Merlin Veilberg leidis endale Kõrvemaal päeva veetes mitu põnevat ala, mida võiks tulevikuski harrastada. „Kõige eredamalt jäi meelde SUP-itamine, sest see toimus väikese privaatse järve peal metsa sees ning seal sai ka kõige rohkem nalja. Üllatas discgolf, sest ma ei arvanud, et see nii keeruline on. Kõige enam nautisin aga sõitu elektrilise fatbike´iga, sest see oli kõige ekstreemsem ja adrenaliinirohkem,“ loetleb ka. Just elektrilist fatbike´i soovitab ta esmajoones teistelegi. „See on tavalisest rattasõidust palju vürtsikam,“ kinnitab ta.

Merlin toob esile, et kõikvõimalike aktiivsete tegevuste hulgas on Kõrvemaa koht, kus võib ka lihtsalt niisama olla, et nautida vaikust, avarust ja värsket õhku. „Mulle meeldiski, et meie teistsugune tööpäev andis võimaluse nii oma vaimse kui ka füüsilise tervise eest hoolt kanda,“ jäi ta rahule.

Merilin Veilberg
Merilin Veilberg

Aktiivne puhkus on parim

Sportland ülemiste outdoor osakonna klienditeenindajale Jan Islevskile jäi eriliselt meelde võimalus ennast modellina proovile panna. „Teadsin ette, et Sportland Teami seltskonnas on oodata ägedat päeva ning saab nautida head seltskonda ja loodust. Kõige meeldejäävam oli aga just esmakordne kogemus ja võimalus modell olla,“ lausub ta.

Jan on veendunud, et Kõrvemaa keskuses saab veeta terve päeva nii, et kordagi igav ei hakka. „Kui teha plaane Kõrvemaale minekuks, siis mina soovitan seal võimalikult palju asju ära proovida – matkad, discgolfirajad, vibulaskmine, saunad,“ loetleb ta ning lisab, et kindlasti on põnev elektriratastega matk. „Rattaga on hea matkata, sest Kõrvemaa kandis on palju vaadata, aga samas saab elektrirattal sõites nautida head kiirust ja väiksemat füüsilist pingutust. Peale matka soovitan kindlasti sauna, tiigis ujumist ja suupisteid. Kõrvemaal aja veetmine on super puhkus, sest seal äge personal, matkajuhid ja maitsev köök. Majakook on seal parim asi!“ kinnitab ta lõpetuseks.

Jan Islevski
Jan Islevski

Tutvu Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuse võimalustega siin.

Tekst: Merilin Piirsalu
Fotod: Iti-Pätrik Järve

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Mihkel Vetemaa: mulle meeldib elus hulle asju ette võtta

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus