Sportland tutvustab Meremessil Mustot | Sportland Magazine

Jaga „Sportland tutvustab Meremessil Mustot“

Sportland tutvustab Meremessil Mustot

Pirital Eesti Näituste Messikeskuses toimub 6.-8. märtsini Meremess, kus on kohal üle 100 ettevõtte nii Eestist kui piiri tagant, väljas on üle 200 veesõiduki, tutvuda saab mereriietuse ja varustuse viimase sõnaga ning teha palju muud põnevat.

Nagu varasemalt, on ka Sportland Meremessil kohal, tutvustades seekord Musto brändi avamerepurjetamiseks mõeldud riideid.

Musto asutas 1964. aastal inglise purjetaja, Tokyo olümpiamängudel hõbemedali võitnud Keith Musto. Algselt õmbles ta koos partneriga purjeid, kuid otsustas ümber spetsialiseeruda purjetamisriiete valmistamisele, kuna tol ajal purjetati villastes kampsunites ja flanellpükstes ning vajadus kaitset pakkuva riietuse järele oli väga suur. Tuginedes oma isiklikule kogemusele purjetajana hakkas Musto looma tolle aja kohta kõige paremat varustust.

Täna pakub Musto tipptasemel purjetamisriideid kõikideks erinevateks vajadusteks – avamerepurjetamiseks, ookeanipurjetamiseks, lĂĽhirajasõiduks ning svertpaadi sõitjatele. Lisaks valmistab ettevõte väga kvaliteetseid ja ilmastikukindlaid ratsutamis- ning jahiriideid ning on muuhulgas Briti kuningakoja ametlik partner, varustades neid klassikaliste jahiriietega.

Musto

Tehniline tipptase

Iga purjetamisega kokku puutunud inimene teab, et merel olles on spetsiaalne varustus äärmiselt oluline. On suur vahe, kas minna purjetama tavaliste dressipükste ja jopega või kasutada selleks spetsiaalset varustust. Musto tooted on kahtlemata tehniline tipptase, loodud spetsiaalselt väga nõudlikule ja teadlikule purjetajale. Neid kandes võid olla kindel, et oled kaitstud ja saad keskenduda oma tulemusele merel.

Mustot eelistavad professionaalsed purjetajad, kes vajavad äärmiselt funktsionaalset ja usaldusväärset varustust, sest sellest sõltub nende tulemus ning tihtilugu ka ellujäämine. Samas ei pea ka harrastajad leppima vähemaga, sest riided ja jalatsid peavad ka neile pakkuma merel kaitset tuule ja vee eest, hoidma soojas pikki tunde ning olema samas mugavad ja võimaldama vabalt liikuda.

Musto

Musto nĂĽĂĽd Sportlandis

„Alates sellest kevadest on Sportland Musto ametlik esindaja Baltikumis. Alustuseks pakume avamerepurjetamise varustust, kuna avamerepurjetajaid on siin kõige enam. Hiljem on soov lisada ka spetsiaalsemaid tooteid lühirajasõiduks ning mõtleme ka svertpaadi kollektsiooni peale. Koos Helly Hanseniga saame pakkuda kohalikule purjetajale kõige paremat valikut,“ lausub Sportlandi brändijuht Annika Tuisk. „Musto ja Helly Hanseni purjetamiskollektsioonidega saab tutvuda Tallinnas, Ülemiste Sportlandis. Sügisest lisanduvad valikusse ka Musto ilmastikukindlad ja funktsionaalsed ülerõivad,“ lisab ta.

Musto

Tule Meremessile!

Nagu eelpool öeldud, siis Musto toodetega saab lähemalt tutvuda ka 6-8. märtsini toimuval Meremessil. Lisaks leiab iga meresõber messilt palju muud huvitavat.

Silmailuks on kohal suured luksusjahid, väga palju on vaatamiseks väljas just meie kliimasse sobivaid paate, saadaval on ka lai valik kalamehevarustust alates saabastest kuni veekindlate nutiseadmeteni, riigiasutustest on võimalik vahetu suhtluse käigus uurida ilma, keskkonna, muinsuskaitse, meremärkide ja kehtivate seaduste kohta. Kasulikke oskusi, mis kuluvad ära kõigile, jagavad vabatahtlikud mere- ja järvepäästjad ning Eesti vetelpääste selts.

Meremuuseum tutvustab messil oma uut samal ajal avatavat näitust „Ajalend Sadamates“,  kus lennatakse helis ja pildis üle Eesti sadamate ja räägitakse nende ajaloost ja tänapäevast.

Plaanis on veel palju-palju vahvat, mille kohta saab kõige värskema info kodulehelt meremess.ee.

Tekst: Merilin Piirsalu

Fotod: Musto

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Millega ĂĽllatab uus kevadsuvine Casalli treening- ja vabaaja kollektsioon?

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus