Sportland Viljandi kaupluse töötajate omavaheline hea sünergia ei jää klientidele märkamatuks | Sportland Magazine

Jaga „Sportland Viljandi kaupluse töötajate omavaheline hea sünergia ei jää klientidele märkamatuks“

Sportland Viljandi kaupluse töötajate omavaheline hea sünergia ei jää klientidele märkamatuks

Juuli alguses avas Viljandi Uku keskuse uues laiendatud osas uksed Sportland Viljandi. Kaupluses on müügipinda 500 m2 ehk piisavalt, et pakkuda laia valikut maailmakuulsatest brändidest, kvaliteetseid tehnilisi sporditooteid ning inspireerivaid vabaaja ja elustiili kollektsioone.

„Viljandlased saavad rõõmustada, et Sportland on üle pika aja jälle Viljandis tagasi ning nad ei pea enam oma lemmikute soetamiseks teise linna sõitma,” ütleb kaupluse juhataja Diana Väster. Kaubavalik on tõesti lai: siit leiab nii Nike, adidas, Under Armour treeningkollektsioone kui ka Nike, adidas, Ellesse, Champion, Vans, Converse, Helly Hansen, The North Face brändide ägedaid vabaaja kollektsioone. Valik on suur nii jalanõude, riiete kui ka erinevate aksessuaaride osas.

Viljandi Sportland

Diana lisab, et kuna Viljandi ümbruses on palju discgolfi radasid, on discgolfi kettad hetkel väga kuum teema. Teine populaarne kaubagrupp on tennisetooted, sest Viljandis on mitmeid sise-, väli- ja rannatennise väljakud.

Soe ja turvaline õhkkond ei jää märkamata

Sportland Viljandi meeskond on väikelinnale omaselt kokkuhoidev ja väike, vaid kaheksa inimest, kellest enamik olid teineteisega kokku puutunud juba enne tööle asumist. „See tekitab tööl olles sooja ja turvalise õhkkonna, mis ei jää märkamatuks ka klientidele,” kiidab Diana. „Tippudest koosnevat tiimi kokku panna oli hea väljakutse, eriti seetõttu, et kaupluse avamisel läks sellega veidi kiireks. Kindel eesmärk oli aga standardeid kiirustamise pärast mitte langetada ja saada tööle kõige tugevamad ja ägedamad teenindajad.”

Täna on rõõm tõdeda, et see õnnestus suurepäraselt. Dianale mõnevõrra isegi üllatuseks võtsid kõik uued töötajad Sportlandi väga kiiresti omaks, olenemata sellest, et keegi neist polnud varem tööandjaga otseselt kokku puutunud. „Mul on nii hea meel, et kõigile sobivad meie kõrged nõudmised, tempokas tööstiil ning oskus alati lahendusi leida, endalt rohkem tahta! Kindlasti on meil lähikuudel plaanis oma tiimiga võtta ette ka tööväliselt midagi vahvat, et üksteist veel paremini tundma õppida ning töötajaid veel enam positiivselt motiveerida.”

Viljandi Sportland

Viljandi Sportland on juba jõudnud käe alla panna ka nii mõnelegi kohalikule spordiüritustele. Juhataja kinnitab, et seostatus kohaliku spordielu ja kultuurieluga on ülioluline ja seega on kindlasti tegemist jätkusuutliku koostööga. „Oleme väga avatud kohalike aktiivsete inimestega kaasa mõtlemast ja tuge pakkumast, kuidas veelgi rohkem üheskoos viljandlaste elu paremaks, huvitavamaks ja emotsionaalsemaks muuta,” lisab ta.

Vinge teekond Sportlandis

Viljandi SportlandDiana ise leidis tee Sportlandi aastal 2018, kui alustas Sportland Kristiines klienditeenindajana. „Mäletan nii hästi oma sünnipäeva, 11. septembrit, kui tolleaegne juhataja Eliko helistas, soovis õnne ja ütles, et ta tahaks mind enda tiimis näha. Oi, ma olin nii õnnelik! Tutvusin ägedate inimestega ja rõõm on tõdeda, et nii mõnegagi suhtleme tänase päevani.”

Pärast Sportland Kristiinet läks ta Tartusse, kus liitus Lõunakeskuse meeskonnaga. Ta oli seal veidi alla kahe aasta, kui tundis, et süda kutsub tagasi kodulinna Viljandisse. Nende aastate vahel jõudis ta saada ka imearmsa lapse emaks. „Mulle ikka meeldib öelda, et Sportland igatses mind ilmselt sama palju kui mina teda, et otsustas mulle niivõrd lähedale tulla ja andis võimaluse juhtida nii ägedat kauplust nagu see on Sportland Viljandi!”

Diana nendib, et sporti ta hetkel küll palju ei tee, ent spordihuviline on ikka. „Tuleb tõdeda, et nooremana puutusin spordiga rohkem kokku kui täna, sest lisaks tööle nõuab väikese lapse emaks olemine tohutu aja ja energia. Ent kuna Sportlandis töötavad niivõrd tublid, motiveeritud ja inspireerivad inimesed, siis tekib ka endal tahtmine jälle spordiga sina peale saada,” tunnistab Diana, kes varasemalt tegeles aktiivselt võrkpalli ja tantsimisega. Nüüd on tema eesmärk oma meeskonnaga osaleda võimalikult paljudel erinevatel spordiüritustel.

Viljandi Sportland

Palju enamat kui töökoht

Viljandi SportlandSportland ei motiveeri ainult sportima, vaid ka tööalaselt. Diana sõnul on siin palju võimalusi enesearenguks ja eneseteostuseks, piisavalt vabadust ise otsustada ja tegutseda, aga ka mõnusalt vastutust ning pidevalt kasvavad eesmärgid. „Mulle väga meeldib, kuidas on Sportlandi kohta öelnud meie sotsiaalmeeldiajuht Keisy Põldsam: „Sportland on palju enamat kui lihtsalt töökoht. See on koht, kus saavad kokku eneseareng, ambitsioonid, innovatiivsed lahendused, vinge kogukond ja aktiivne eluviis.”,” ütleb Diana. „Hindan kõrgelt seda, et Sportland toetab oma töötajate sportimist, töögraafik on väga paindlik ja töötajatel võimaldatakse osaleda Eesti suurimatel spordiüritustel nagu Rally Estonia, Ironman Tallinn, Tallinna Maraton jne. Lisaks korraldatakse palju ühisüritusi, mis annavad väga võimsa emotsiooni ja kustumatud mälestused.”

Tekst: Gerli Ramler
Fotod: Caspar Aru

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Nike esitleb: Eesti-Malta UEFA Rahvuste liiga mäng 23. septembril

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus