Sportlandi sõitjad saavutasid Mulgi rattamaratonil kõrgeid kohti | Sportland Magazine

Jaga „Sportlandi sõitjad saavutasid Mulgi rattamaratonil kõrgeid kohti“

Sportlandi sõitjad saavutasid Mulgi rattamaratonil kõrgeid kohti

„Sportland Bottecchia teamil läks väga hästi: Kirill Tarassov oli üldarvestuses kuues ja M18 vanuseklassis võitja. Sten Eric Nirgi oli üldarvestuses 31 ja M18 arvestuses kolmas,“ ütles Sportland Bottecchia teami mänedžer Marek Kõiv.

Võistkondlikus arvestuses tuli Sportland Bottecchia Team teisele kohale, neid edestas aisana RedBike-Actual tiim. Lühisõidu noortetiimide arvestuses tuli KJK/Sportland Bottecchia Team võitjaks.

Üldarvestuses võitis 3. mail toimunud 15. Mulgi rattamaratoni võitis Dimitri Sorokin, teine oli Caspar Austa ja kolmas Sten-Erik Ottender. Kokku osales Mulgi rattamaratonil 1070 ratturit.

Mulgi rattamaratonil oli Sportland väljas ratta- ja hooduspartnerina, pakkudes tasuta rattahooldust juhuks, kui võistlejatel peaks midagi juhtuma.

MTBEST koosneb 8 erinevast maratonist, millest järgmine on Kõrvemaal ning seal on kogu Sportlandi 12liikmeline tiim täies koosseisus väljas. Rajale lähevad Mulgi etapi ajal Poolas velotuuril võistelnud Kalevi jalgrattakooli kasvandikud Siim Kiskonen ja Tair Stalberg. Kalevi jalgrattakool maastikusõitudel ei osale, mistõttu osalevad noored sportlased maastikuratta sõitudel Sportlandi tiimis.