Sügisel rikastub MyFitnessi rühmatreeningute tunniplaan Cardio ja Barre trennidega | Sportland Magazine

Jaga „Sügisel rikastub MyFitnessi rühmatreeningute tunniplaan Cardio ja Barre trennidega“

Sügisel rikastub MyFitnessi rühmatreeningute tunniplaan Cardio ja Barre trennidega

Sügishooaeg toob MyFitnessi trenniplaani palju uusi treeninguid, mis on valitud lähtudes sellest, mida spordiklubi liikmed proovida tahaksid. Mida täpsemalt oodata on, avaldab MyFitnessi rühmatreeningute juht Eva Ottas.

Mida uut on oodata MyFitnessis algaval sügishooajal?

Märksõna on, et Cardio treeningud on tagasi. Mõeldes tänapäeva kiire elutempoga inimesele, pakume kolme eri tüüpi Cardio tundi, milles on palju lihtsat liikumist ja mõnusat lihastreeningut: 30min Cardio legs (alakeha suunitlusega), 30min Cardio arms (ülakeha suunitlusega) ning 45min Cardio sculpt (kogu keha treening).

Üks maailma populaarseim treening Barre, on ka meie tunniplaani järjest rohkem teed leidnud (seda saab proovida MyFitness Ülemiste City, MyFitness Solaris, MyFitness Tartu Kesklinn ja Tartu Lõunakeskus spordikeskustes – toim.). Barre on lihastreening, mis on inspireeritud balletist ning pilatesest ja sobib kõigile, kes ei soovi hüpata ega joosta, kuid soovivad saada lihastreeningu koormust.

Jõusaalitreeningute poolel on uudisena StrongBody jõutreening, mis on väga kasulik nii meestele kui ka naistele. Selles trennis käimine tagab hea rühi, hea tervise ja ka soovitud kehakuju. See on ideaalne kõigile, kes soovivad jõusaalitreeningutega tutvust teha.

MyFitnessi trennid

Millised on teie praeguse aja kõige popimad ja ägedamad rühmatrennid? Mis on alati külastajatele meeldinud ja mida on uut?

Kõige popimad treeningud on vaieldamatult Kõht-selg-tuhar ja MyFit abs ehk treeningud, mis võtavad sihikule kehapiirkonnad, mida naised alati treenida soovivad.

Kõige ägedam on kindlasti Studio X ehk MyFitnessi vinge treeningstuudio. Seal on küll kõrge intensiivsus, kuid muretsema ei pea, sest igaüks saab ikka oma tempo ja koormusega treenida. See valgus, muusika ja treener – tegemist on justkui tänapäeva ööklubiga, mis on samas sada korda kasulikum.

Uute treeningute puhul on kindlasti rõhk rohkem liikumisel, higistamisel ning kiirel ja tõhusal treeningul, sest oluline on päevas pigem kas või 30 minutit liikuda kui üldse mitte midagi teha. Liiguta kas või vähe, aga liiguta!

Kuidas muuta spordiklubis treenimine iseenda jaoks vaheldusrikkamaks?

Soovitan olla avatud erinevatele treeningutele ja klubidele ning treeneritele. Oluline on kindlasti enda jaoks n-ö plaan/rutiin paika panna ehk mõelda välja, mis päeval trennis käin. Ehk tasuks alustuseks esitada endale väljakutseks väike mäng: igal nädalal proovin ühte treeningut, mida varem pole külastanud. Sellele lisa veel jõusaali või ujula külastus või hoopis treening personaaltreeneriga.

Ei maksa ehmuda, kui lähed esimest korda teise treeneri juurde või hoopis teise trenni. Oma uusi lemmiktrenne leitakse ikka kogemata.

MyFitnessi trennid

Miks ei tasu uusi trenne ja treenereid karta ega põdeda ka selle pärast, mida teised sinust arvavad?

Mõistetav, et iga uus asi on hirmutav ja tundmatu ning soovitakse teha tuttavaid harjutusi jne. Kuid, kui sul on mure motivatsiooniga, siis tasub oma trennid hoida põnevad ja mitmekülgsed, sest muidu võib juhtuda, et loobud kiiresti.

MyFitnessis on kõik treenerid hästi koolitatud ja on alati valmis meie liikmeid aitama. Luban, et keegi ei hammusta! Ja eks trenne tulebki n-ö läbi proovida, sest kunagi ei või teada, milline treening meeldib ja sobib just sulle. Kui mõni trenn nii väga ei sobi, ei tasu kogu treenimisele käega lüüa, vaid proovi hoopis midagi uut.

Mida lisaks trennidele MyFitnessis veel teha saab?

Saab oma keha eest veel hoolitseda, sest lisaks treeningutele pakume massaaži, füsioteraapia, toitumisnõustamise ja kehaanalüüsi teenused. Oleme kaasanud treeningutele pea kõik vanusegrupid ehk meil on olemas nii lapseootel naiste tunnid, beebide võimlemised kui ka ujutamised ja noortetreeningud.

MyFitnessi trennid
Keskel Eva Ottas

Kui palju teil täna klubisid kokku on? Kas plaan on avada veel mõni?

Baltikumi peale on kokku 34 spordiklubi. Äsja avasime täitsa uue MyFitness klubi Riias, Alfa keskuses. Täna on meil Eestis kokku 20 klubi: 14 Tallinnas, kolm Tartus, üks Pärnus, Viljandis ja Narvas. Järgmise Tallinna klubi ehk MyFitness Järve avamine on planeeritud 2020. aasta kevadesse.

Miks julgustad kõiki juba täna trenni tulema ja klubiga liituma?

Koos on toredam. Isegi, kui teed trenni täitsa üksi. Jah, meil on Eestis väga ilusaid terviseradasid ja ka kodus vaiba peal saab treenida, kuid vaatame tõele näkku: paljud meist jooksid, kõndisid või rulluisutasid terve suve?

Klubis on treeningvahendid, ilm alati ilus ja keegi ikka abistab, näitab ette ja ütleb, mida teha. Kes oskab ise hästi jõusaalis treenida, siis temale pakume parimaid tingimusi, mis Baltikumis ning ka Skandinaavias võimalik on. Kes tunneb, et soovib juhendamist, siis on meil pakkuda parimaid ja suurima valikuga treeninguid, ning mõelda pole vaja – tule kohale!

Mis on trenni juures kõige raskem? Ikka see diivanilt püsti saamine ja kohale tulemine!

Tekst: Keilit Aedma

Fotod: MyFitness

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Sportland Eesti sotsiaalmeedia spetsialist Keidi Kitt: sotsiaalmeedia on kõikide võimaluste maa

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus