Trenniriided – miks on riietuse valimine tähtis ja milliseid eeliseid see pakub? | Sportland Magazine

Jaga „Trenniriided – miks on riietuse valimine tähtis ja milliseid eeliseid see pakub?“

Trenniriided – miks on riietuse valimine tähtis ja milliseid eeliseid see pakub?

Treenimise ajal on välimusest palju olulisem tunda end mugavalt, nii et liigutada oleks hea ja loomulik. Selleks, et sul oleks paljude võimaluste seast lihtsam õige valida, oleme koostanud nimekirja kõige populaarsematest tehnoloogiatest, mida treeningriietes kasutatakse, ja selgitanud nende funktsionaalsust ja eeliseid.

Nike Dri-FIT

Dri-FIT-tehnoloogia juhib higi läbi mikrokiud- ja kangamaterjali rõivaeseme pealmisse kihti, hoides nii keha kogu treeningu vältel kuiva. Sellest materjalist tehtud trenniriietes tunned end mugavalt, kuna selle tehnoloogia abil juhitakse kogu niiskus riiete pealmisse kihti.
Dri-FIT on üks Nike populaarsemaid kangatüüpe, mida kasutatakse paljudes brändi spordiriietes alates T-särkidest, lühikestest pükstest ja retuusidest kuni pikavarrukaliste särkide, džemprite, sokkide, kinnaste ja muu varustuseni.

Markus Poom

Nike Pro Compression

Nike Pro Compressioniga valmistatud rõivad hoiavad tihedalt ümber keha, pakkudes tuge suurematele lihasrühmadele. Sellised riided parandavad sportlase liikumisulatust ja mugavust, tagades paremad tulemused.

Nike Knit

Knit-tehnoloogiaga riietes on kombineeritud kolme tüüpi kangastruktuuri. Nendel riietel ei ole õmblusi, kuid on täiendavad tuulutusalad, mis tagavad parema hingavuse, ning dri-FIT materjal annab suurema mugavuse.

Nike PRO HYPERCOOL

See tehnoloogia ühendab endas kohandatava tuulutuse ülikerge higineelava materjaliga, mis tagab sooja ilmaga parima tulemuse.

Adidas Climalite

Climalite-tehnoloogia peamine eelis on hingavus, mis toetab soojusregulatsiooni eri intensiivsustasemetel ja kaitseb ebameeldiva niiskuse eest, võimaldades treeningu ajal end mugavalt tunda. Puudutades tundub Climalite-kangas puuvillase sarnane, kuid selle hingavus on vähemalt kolm korda parem ja see kuivab 25% kiiremini.

Kirke Kirt

Adidas Alphaskin

Alphaskin-tehnoloogia tagab treeningu ajal lihastele stabiilsuse ja surve. Selle tehnoloogiaga valmistatud riided parandavad trenni ajal lihaste verevarustust. Alphaskinist riideid on saadaval erineva surveastmega, nii et saad valida oma sportlikele vajadustele kõige sobivama. Selle tehnoloogia põhieesmärk on vältida soovimatuid liikumispiiranguid, mis tekivad treeningu ajal riietuse ja naha hõõrdumisest.

Under Armour HeatGear®

HeatGear®-tehnoloogiaga valmistatud riided on mõeldud väga intensiivsete treeningute jaoks soojades tingimustes. Need tagavad mõnusa kehatemperatuuri ja hingav materjal annab mugavustunde kogu treeningu ajaks. Selle tehnoloogia peamised eelised on:
ülikerge materjal

higi juhitakse väga kiiresti ja mugavalt nahast eemale

hingavus

kuivab kiiresti

Hendrik ja Marlen

Under Armour anti- odour

See tehnoloogia takistab mikroobide teket, mis põhjustavad ebameeldivat higilõhna. Selle tehnoloogiaga valmistatud riided on ülikerged ja meeldivad puudutada. Hingavus tagatakse tuulutusalade kaudu, mis asuvad kohtades, kus higi kõige tõenäolisemalt tekib. Lisamugavust pakub peaaegu õmblusteta konstruktsioon, mis takistab hõõrdumist.

Tekst: Sportland Magazine

Fotod: Jake Farra

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Millistes ketsides suve nautida?

Ketsid on juba ammu jõudnud spordisaalidest tänavale ja peopõrandatele ning neid kantakse igal pool ja sobitatakse igasuguse riietusega. Kindel on…

Järgmine postitus:

Uued adidas Ultraboost 19 jooksutossud on kohal!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus