Tüdruk, kes seikleb koos Timberlandiga | Sportland Magazine

Jaga „Tüdruk, kes seikleb koos Timberlandiga“

Tüdruk, kes seikleb koos Timberlandiga

Iti Järve on särasilmne ja uudishimulik neiu, kes leiab, et kogu elu on puhkus, kui saad iga päev teha asju, mida naudid.

Sul on oma blogi. Kui kaua oled blogi pidanud ja millest sulle kõige rohkem kirjutada meeldib? Kui tihti sissekandeid teed?

Nüüdseks olen blogija olnud seitse aastat. Viimasel ajal on tekkinud soov kirjutada rohkem teemadest, mis on seotud pigem elujärje parandamise ja eneseabiga. Kuna see on viimastel aastatel minu elu niivõrd palju mõjutanud, jagan seda hea meelega ka oma lugejatega. Loomulikult on põnevad teemad minu igapäevased seiklused ja reisid.
Sissekannete sagedus varieerub: vahel postitan iga päev, vahel juhtub, et korra nädalas.

Oled väga stiilne. Millest riiete ja jalanõude valimisel inspiratsiooni ammutad ning mida nende valikul eelkõige silmas pead?

Aitäh! Kui veel aasta tagasi hoidsin kätt n-ö pulsil ja reageerisin tulevatele trendidele, siis nüüd proovin igal võimalusel jälgida enda sisetunnet ja kanda seda, mis tundub seljas mugav ja kvaliteetne. Arvan, et mugavad ja nn sinulikud riided on hea päeva ja meeleolu alus.

Kuidas oma stiili iseloomustaksid?

Kui selline kombinatsioon on võimalik, siis midagi boheemlasliku ja urbanistliku stiili vahepealset.

Mis asju alati käekotis kaasas kannad ja miks just neid?

Mugavuse huvides võtan alati kaasa võimalikult vähe asju. Tavaliselt mahutan (võimalikult pisikesse) käekotti hädavajaliku: rahakoti, mobiiltelefoni ja võtmed.

Üks sinu lemmikbrände on Timberland. Kuidas seda brändi kirjeldaksid ja millise outfit’i juurde kuuluvad alati Timberlandi jalanõud?

Timberland tegutseb väga auväärt eesmärgiga. Nad teevad loodussäästlikumaid ja kvaliteetseid tooteid, mis on ka väga mugavad. Kuna mugavus on minu jaoks oluline, võtan ma pikemad loodusseiklused alati ette Timberlandi jalanõudes. Õnneks on Timberlandi tootevalikusse tulnud tänavale sobivaid jalavarje ja rõivaid. Seega sobivad uued mudelid väga hästi ka minu igapäevaste seikluste juurde.Iti Järve

Kas sulle meeldib reisida ja milline on seni olnud sinu kõige põnevam ja inspireerivam reis?

Muidugi! Minu lemmikreis oli esimene roadtrip Norras. Mulle meeldib, et see riik on nii puutumata ja puhas. Kohalikud traditsioonid ja imeline loodus on tõeliselt vaimustavad. Ka sotsiaalmeedias on Norrat vähem kui teisi sarnaseid paiku, mis tähendab, et seal on vähem turiste ja rohkem selle riigi oma hinge.

Milline on sinu lemmiklinn maailmas ja miks just see?

Kuigi mul on veel palju linnu avastada, on seni kõige rohkem südamesse pugenud Miami. Paik, kus on kokku põimunud paradiis, Ameerika olemus ja filmilikud tänavad.Iti JärveMillised on sinu järgmise aasta plaanid? Mida tahad õppida? Mida saabuval aastal kindlasti teha soovid ja kus?

Väga põnev küsimus, mõte läks kohe rändama. Kuigi ma ei tahaks enda tulevikku raamidesse suruda, usun, et uus aasta tuleb igas mõttes lennukas ja inspireeriv. Loodan, et kohtun paljude positiivsete ja põnevate inimestega, kellest saavad mulle head sõbrad. Näen veel rohkem maailma ja naudin iga päeva, tegeledes asjadega, mis mulle rõõmu pakuvad. Loomulikult on mul väike to do list põnevate seikluste ja ekstreemsustega, mis on plaanis ära proovida.

Mis on kõige lõbusam asi maailmas?

Kõige lõbusam on olla koos inspireerivate lähedaste ja sõpradega. Ma naudin positiivseid ja motiveerivaid vestlusi.

Ilmselt tuleb ka sinul ette olukordi, mis viivad endast välja ja ärritavad. Milline on parim viis rahu ja tasakaal tagasi saada?

Astuda sellest olukorrast kõrvale ja mõista, et ma ei pea sellele oma energiat andma. Seega ma lülitan end lihtsalt sellest välja või lähen edasi hoopis muu teema või tegevusega. Ma leian, et meie elus on tühiseid ärritajaid, millele ei tasuks üleüldse tähelepanu pöörata. Siiski pidavat igas halvas peituma ka midagi head.

Missugune on parim puhkus?

See on väga klišeelik lause, aga terve elu ongi puhkus, kui saad iga päev tegeleda asjadega, mida naudid.

Iti Järve

Need on Iti lemmikud

Parim söögikoht

Kodu :).

Kõige inspireerivam raamat

„Transurfing – reaalsuse juhtimine. I–V aste“.

Lemmikfilm

Uuematest filmidest „Wonder Woman“.

Unistuste reis?

Näiteks roadtrip Ameerika läänerannikul.

Parim laul, mis loob alati hea tuju?

Praegu Macklemore’i „Glorious“.

Tekst: Merilin Piirsalu
Pildid: Iti J ja Raido Prosa

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

Tormis Laine kihutab olümpiale!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus