ÜKS (PÜHA)PÄEV PILDIS | Sportland Magazine

Jaga „ÜKS (PÜHA)PÄEV PILDIS“

ÜKS (PÜHA)PÄEV PILDIS

Mulle jäi möödunud nädala jooksul silma üsna mitu artiklit, mis rääkisid kellakeeramise vajalikkusest, kahjulikkusest jne.

Nii mõnigi kurdab selle üle, kuidas kellakeeramine nende unerütmi häirib ja üldse kogu elu pea peale pöörab. Mina aga otsustasin, et ei lase ennast sellest häirida ja naudin seda 23-tunnist pühapäeva nagu oleks see 24-tunnine ning jagan ka teiega pisikesi killukesi läbi piltide (:

Endalegi üllatuseks tegin silmad lahti juba enne kella üheksat (ehk siis vana aja järgi lausa enne kaheksat!). Vahel ajab lausa vihale, et ma ei oska võimalust kaua magamiseks ära kasutada! See-eest, mida varem üleval, seda pikem on päev ja seda rohkem ka teha jõuab.

Maast madalast õpetatakse meile, et hommikusöök on päeva tähtsaim toidukord ja veel parem kui see oleks ka tervislik! Mida korralikum on hommikusöök, seda vähem pistad sa päeva jooksul endale ebatervislike näkse põske. Muide, kui sa soovid kaalu langetada või saledat figuuri hoida, siis on hommikusöök lausa kohustuslik, sest selle ära jätmine aeglustab ainevahetust.  Lisaks loob õigesti valitud hommikusöök ka hea tuju! 😉 Mina alustasin oma päeva ühe eriti maitsva, aga kiirelt ja lihtsalt valmistatava võileivaga. Pistad saia röstrisse, samal ajal viilutad ära avokaado ja tomatid ja kui sai rösterist välja hüppab, saadki need juba saiale laduda. Raputa peale ka päevalilleseemned ja maitseb oi kui hea! Muidugi ei puudunud minu hommikusöögi kõrvalt kohv, mida nautisin seekord eriti mõnuga, sest üritan uuel nädalal selle oma igapäevasest menüüst eemaldada.

Nädalavahetused on ideaalne aeg perele aja pühendamiseks ja nende seltskonda sai sel korral täiega nauditud! Pühapäeval käis külas nii suuremaid kui ka pisemaid sugulasi, aga mis seal salata, pisikesed on ikka minu lemmikud. Nende siiras emotsioon ja nakatav naer on midagi, millest minul ei saa mitte kunagi küllalt (:

Ühel hetkel tuli aga juuksed ära kammida ja värske õhu kätte minna. Aknast välja vaadates tundus nii ilus ilm olevat, aga see tuul tahtis mind küll Soome ära lennutada. Õnneks suutsin end (suurema osa ajast) kahe jalaga maa peal hoida, jalas ilusad mündirohelised Timberlandid, kuna meil toimus väikene fotosessioon. Timberlandil on tõesti väga palju coole papusid ja iga hooaeg tulevad nad jälle turule mõne uue ilusa värvivalikuga, seekordne mündiroheline on vist küll minu läbi aegade lemmikuim toon! Kuna saapad olid jalas tõesti äärmiselt mugavad, siis plaanin lähiajal sammud Timberlandi poodi seada ja sealt endaga oma elu esimesed Timbad ka koju tuua. Ehk võtan isegi kaamera kaasa, et teiega järgmises postituses oma lemmikuid jagada? Mis arvate?  Psst.. tulles tagasi selle fotosessiooni juurde, siis vihjeks võin öelda, et soovitan teil Timberlandi instagrami kontol silma peal hoida! (;

Jõudsin veel sõbrannaga ka väikese filmiõhtu teha ja koju jõudsin üsna hilja. Tundsin, et väärin nüüd väikest poputamist, seega värskendav näomask tundus väga hea mõttena. Pühapäeva õhtu on hea hetk iseendale aja pühendamiseks ja uueks nädalaks uue energia kogumiseks.

Hiliseks õhtusöögiks valmistasin endale smuuti (muide, kellel minu lemmikute smuutiretseptide postitus veel lugemata, siis leiate selle SIIT) ja asusin arvuti taga sedasamust postitust kirjutama. Olen nüüd teiega päris aus ja tunnistan üles, et valmis ma seda pühapäeva õhtul ei saanud, sest uni pani juba silmi hõõruma. Äratus oli olnud varajane ja päev tegus, seega uni tuli magus.

Jõudsin järeldusele, et kui tund aega lühemat pühapäeva sai täisväärtuslikult nautida, siis miks ei võiks me kasutada ära igat päeva nagu need oleks 25-tunnised! Nüüd on ka päevad pikemad, mis tähendab rohkem valgust ja rohkem energiat tegutsemiseks. Ärme loruta niisama, võtame elult maksimumi!

Olge muhedad!

Merlin (www.merrific.net)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Sarnased postitused

Järgmine postitus:

VÄLJAKUTSE: SAADA RAIVO E. TAMMEGA SAMASSE VORMI!

Edasi skrollides kuvatakse järgmine postitus